Sari la conținut

Tangouri Celebre Cu Ansamblul Road Eagles


rockhchris
 Share

Postări Recomandate

m-am gandit eu in sinea mea cum ca ar fi minunat sa avem si niste poze cu noi si motoarele din dotare...intruniri,excursii,luat din motz,parapante,goblenuri,ce-are si omu prin casa...

 

eu macar am incercat...voi?

post-12367-1168368879_thumb.jpg

Editat de Ilarie
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 596
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Imi cer scuze ca e numai jumatate din melodie,dar promit ca o sa existe si o varianta full :cheers:

Tocmai am terminat de vizionat filmul. TovarăÂşe Sergiu Nicolaescu, nu Âştiam că mai mergeți pe motocicletă la vârsta dvs. Muzica e bună, regia minunată, actorii însă au mici probleme. E unu pletos acolo. TovarăÂşi, să înfierăm aceste apucături imperialiste ale roacărilor care vor să învenineze mintea camarazilor.

Roacăre, tunde-te. :lol: :)

 

Iar ca să fim în Âşprițul Âşi litera topicului, Ye Old Ilarie Âşi Herghelia din dotare

post-460-1168377083_thumb.jpgpost-460-1168377105_thumb.jpg

Editat de Ilarie
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ia sa ma bag bre si io` aici, ca doar ne cunoastem.

bine macar ca nu`i iarna afara!!!

Să nu vă miraţi .. motorul lui e în casă. Martori suntem noi. Hei nenea administratoruuuuuleeeeee... La Esa in ap. stau doi ... :cheers:.

In mod normal ar trebui sa te taxeze dublu...

Editat de Ilarie
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m-am gandit eu in sinea mea cum ca ar fi minunat sa avem si niste poze cu noi si motoarele din dotare...intruniri,excursii,luat din motz,parapante,goblenuri,ce-are si omu prin casa...

 

eu macar am incercat...voi?

 

Noi avem serviciu . Eu stiu pe cineva care se face ca munceste si are destul timp la dispozitie sa o abureasca pe net . In plus a cam si centralizat toate fotografiile Road Eagles . Te pun in legatura cu el ? :D :lol: :)

 

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Observ cu stupoare ca eu nu prea am poze cu "buhaiul"...dar de acum stiu ce e de facut,mi-l echipez pe Ovidiu cu un aparat foto si slujba lui e sa pozeze intruniri,motoare,femei si ce i se pare lui mai rock,ca nu se mai poate asa ceva, daca sta prea mult i se urca la cap.

PS Mai trageti si voi de el sa isi ia :lol: ca daca il lasati asa,crede ca merge cu masinisti!

PS 2 Bauta placuta maine,o sa fiu printre voi numai cu spiritul de data asta!

 

Hai noroc :cheers: si sa o stapanesti sanatos roacare!

post-15139-1168556030_thumb.jpg

post-15139-1168556188_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Observ cu stupoare ca eu nu prea am poze cu "buhaiul"...dar de acum stiu ce e de facut,mi-l echipez pe Ovidiu cu un aparat foto si slujba lui e sa pozeze intruniri,motoare,femei si ce i se pare lui mai rock,ca nu se mai poate asa ceva, daca sta prea mult i se urca la cap.

PS Mai trageti si voi de el sa isi ia :lol: ca daca il lasati asa,crede ca merge cu masinisti!

PS 2 Bauta placuta maine,o sa fiu printre voi numai cu spiritul de data asta!

 

Hai noroc :cheers: si sa o stapanesti sanatos roacare!

am luat la cunostinta!rock frate!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare ......vestea rea e ca se incalzeste planeta intr-un mod rapid...vestea buna e ca se prelungeste periaoda de rulare pe 2 roti.....morala:.......lua-ti-va motoare ca nu se stie daca AC-ul va face fatza caldurii

 

 

 

younge mannnnnnnnnn

 

:cheers:

 

si ASTA ca sa va pun ,,capac,,

 

:lol:

 

LE: Ilarie - mi-am luat libertatea să-ţi şterg poza cu capacul. Comentarii pe mail.

post-8864-1168601703_thumb.jpg

post-8864-1168601777_thumb.jpg

post-8864-1168601834_thumb.jpg

post-8864-1168601878_thumb.jpg

post-8864-1168601929_thumb.jpg

post-8864-1168602003_thumb.jpg

Editat de Ilarie
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scuza ptr cei ce nu au ,,gustat,, din umorul meu NEGRU....Ma rog......poza cu ,,capacul,, ca sa-i zic asa era doar ptr a da o pata de culoare pozelor mele care nu sunt prea reusite

 

Va trebuie sa imi cer si eu scuze pentru poza mai putin crestina,a fost un moment de necumpana in viata mea. Se mai intampla...am fost cam superficial... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu puteam trece peste aceasta poza :rose:

 

ce spuneti de asta...

Imi aduc aminte prin ce am trecut. Văleu câtă apăraie. Ploaie, ploaie şi iar ploaie. Noroc cu costumul bazbukului şi de pungile de la Selxros (să nu facem reclamă). Dacă se oprea motorul mă înecam. :blink: am avut noroc. Cică planeta se încălzeşte, era un frig în iunie de numa.

Editat de Ilarie
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi aduc aminte prin ce am trecut. Văleu câtă apăraie. Ploaie, ploaie Âşi iar ploaie. Noroc cu costumul bazbukului Âşi de pungile de la Selxros (să nu facem reclamă). Dacă se oprea motorul mă înecam. :blink: am avut noroc. Cică planeta se încălzeÂşte, era un frig în iunie de numa.

 

 

Da . Dar cine oare si-a implinit visul de a merge cu motorul noaptea prin Mamaia ? Totul in viata se obtine cu sacrificii ... :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da . Dar cine oare si-a implinit visul de a merge cu motorul noaptea prin Mamaia ? Totul in viata se obtine cu sacrificii ... :rose:

M-au oprit Âşi milițienii .. probabil vroiau să afle cum arată un nebun care merge cu motorul prin apă de juma de metru. IaraÂşi un moment când nu m-a lăsat motocicleta. DeÂşi puteam să storc filtrele de aer că erau leoarcă.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frate Leo nu te mai lua de vulcaneturi....dupa cit mi-aduc aminte xv tau e cam imprastiat... :blink:

exista probabilitatea sa ramina asa..?

 

Frate , al tau e singurul pe care nu l-am impins , motiv pentru care nu am generalizat niciodata discutia asta . Eu la alte partaitori faceam referire ! :lol:

 

 

:rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frate , al tau e singurul pe care nu l-am impins , motiv pentru care nu am generalizat niciodata discutia asta . Eu la alte partaitori faceam referire ! :D

:rose:

Hihihihihi ... :D gotcha ... :blink: :D te iei de vulcanuri .. te doaaaare ...

 

Frate Leo nu te mai lua de vulcaneturi....dupa cit mi-aduc aminte xv tau e cam imprastiat... :lol:

exista probabilitatea sa ramina asa..?

Zii că zici bine...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rabdare ca o sa-mi vina mie colegii cu Virage de prin tari straine ... si atunci sa va tineti ... :blink:

Sa vedem care si-a luat stingator , triunghi reflectorizant si trusa medicala la motor . O sa ajungeti sa va plimbati numai prin curte pe la Scottman ... mama voastra de bagabonti !!!

 

 

:rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rabdare ca o sa-mi vina mie colegii cu Virage de prin tari straine ... si atunci sa va tineti ... :D

Sa vedem care si-a luat stingator , triunghi reflectorizant si trusa medicala la motor . O sa ajungeti sa va plimbati numai prin curte pe la Scottman ... mama voastra de bagabonti !!!

:rose:

 

hei baieti voi ati uitat de mine..? :D

in pb. cu XV tau ,depinde de mine ,daca ramine asa imprastiat :blink:

tinind cont ca am avut vulcanete,si sunt in continuare fan Kawa....s-ar putea frate sa mergi la vara la intrunire cu aripile si rezervorul in brate... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hei baieti voi ati uitat de mine..? :D

in pb. cu XV tau ,depinde de mine ,daca ramine asa imprastiat :blink:

tinind cont ca am avut vulcanete,si sunt in continuare fan Kawa....s-ar putea frate sa mergi la vara la intrunire cu aripile si rezervorul in brate... :lol:

in bratze ca in bratze,dar cine are bratze SPECTRALE daca nu Leo???rock n rooooooll! :rose:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vreau sa fiti sinceri cu mine..am iesit bine in poza?..sunt fotogenik?..caci mi-as face un album si sa incerc sa fac cariera..fi-ti sinceri ..contez pe voi

Piei satana!ptiu!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vreau sa fiti sinceri cu mine..am iesit bine in poza?..sunt fotogenik?..caci mi-as face un album si sa incerc sa fac cariera..fi-ti sinceri ..contez pe voi

Te prinde bine verdele ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...