Sari la conținut

Tangouri Celebre Cu Ansamblul Road Eagles


rockhchris
 Share

Postări Recomandate

Lol..tot pe racheta aia galbena am facut si eu scoala! Prima data am plecat pe o roata!! Ce m-am panicat.... :rock: Zamfir si-a rupt si un papuc incercand sa ma opreasca !!! :P Nu stiam ce sa mai fac....Chiar k au fost ceva senzatii ..ce repede mi se parea la 30 de km/h !! Si acuma.....nu ma mai satur !! :rose:

cum poti uita asa ceva vreodata...Doamne si ce caldura a trebuit sa indur...s-a meritat fiecare secunda in parte.imi pare rau ca n-am avut cojones sa o fac cu vreo 10 ani mai devreme :rose:

 

Eu nu stau de vorba cu tarfi ! Sa fie clar ! :rose:

 

Restul ...

:nono:

:peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :) :)

 

felicitari pt RaKeTa...e frumoasa foc,sa te poarte sanatos!(pt Ionut)

Editat de rockhchris
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 596
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Fraților ...să-mi țineți pumnii... Luni plec după aleasa inimii.. :P :P .

Sper vineri să mă intorc victorios.

Subscriu si eu parinte la ce ti-a transmis Leo! :banana:

Simbata sunt si eu acasa, asa ca sper sa vad si eu ceva frumos :baldy:

Drum bun si bafta frate :ok: !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fraților ...să-mi țineți pumnii... Luni plec după aleasa inimii.. :baldy: :ok: .

Sper vineri să mă intorc victorios.

abia astept sa-ti facem posta aleasa inimii...asa cum ati facut voi cu a mea!nu ne mai satura dracu de-atata calarit!drum bun frate si...1. nu face bilute in avion ca ne faci de ras 2.daca nu ai bilet la geam nu face scandal,practic n-ai ce vedea decat 2 -3 norisori. 3.daca-ti dau aia de mancare in avion,nu te arunca ca vitelu sa crapi tot in tine ...mai sunt si alti pasageri! 4.foarte important!!!in timpul calatoriei renunta la glumele tale proaste in limba araba(daca mai vrei sa te mai bucuri de copil,motor,prieteni...! 5.incearca sa nu pui fesul pe cap,de mare ce e o sa te puna aia sa-l dai jos si sa-l depozitezi in cala...la bagaje voluminoase! 6.nu uita pt ce ai plecat acolo,pt MOTOR!nu cheltui banii pe mancare(toata hrana Belgiei),trage de tine putin ca nu se moare de foame daca manananci pe zi doar 3 porci,5 gaini,30 de oua,83 de clatite si 24 L de iaurt!VAYA CON DIOS Father,and have a nice fly!!!!ne vedem vineri in aeroport! :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care e faza cu belgia asta de isi iau toti motoare de acolo ??? Parca si R1 lu Stegarescu tot de acolo e luat nu ? Sunt asa de ieftine acolo ?

 

 

Pentru cine are pile la Roeselare raspuns sigur - DA . Si ca sa te convingi , Ionut , intra pe kapaza.be sau pe 2dehands.be .

 

Ramane intre noi ! :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care e faza cu belgia asta de isi iau toti motoare de acolo ???

vrei sa-ti iei si chopper,de esti interesat?bravooooo! :banana: ti-am zis de asta vara ca gagicile nu mai pun botul la sportive... :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-am ajuns inca in tara, dar nu puteam sa nu impartasesc cu voi ca MI-AM LUAT BALENA. Dupa lupte seculare care au durat o zi intreaga, plecat fiind dupa ceva plecand de acolo cu altceva, nu pot spune decat ca sunt multumit. Am gasit ce vrea muschiul meu. Un Suzuki intruder VL 1500 din 2000. 25000 de km. O minunatie. Ce aparitie.... ce culoare .... ce sunet... Multumesc din inima parintilor, sotiei, primarului ca inca nu ne-a taiat accesul prin centrul Focsaniului, dar sigur o va face cand o sa trec cu Bro Cristi pe acolo, tutoror prietenilor, si in special aceluia cu suflet si inima cat roata carului. DAca n-ar fi fost nu s-ar fi povestit. Abia astept sa te vad din nou calare, Bro MIG. In rest multumesc de incurajari. Cred ca a meritat sa fac atat cale. A mai ramas un mic pas pentru mine. Sa o vad in garaj.

N-am acum poze, dar poate vineri cum ajung o sa pot pune pe net.

Bai Bai Kawasaki ....

Suuuuuzuuuuukiiiiii .....

P.S. As vrea sa vin cu ea calare ... dar varsta nu ma lasa ... poate acu 10 ani... Deh cine stie...

Editat de Ilarie
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-am ajuns inca in tara, dar nu puteam sa nu impartasesc cu voi ca MI-AM LUAT BALENA. Dupa lupte seculare care au durat o zi intreaga, plecat fiind dupa ceva plecand de acolo cu altceva, nu pot spune decat ca sunt multumit. Am gasit ce vrea muschiul meu. Un Suzuki intruder VL 1500 din 2000. 25000 de km. O minunatie. Ce aparitie.... ce culoare .... ce sunet... Multumesc din inima parintilor, sotiei, primarului ca inca nu ne-a taiat accesul prin centrul Focsaniului, dar sigur o va face cand o sa trec cu Bro Cristi pe acolo, tutoror prietenilor, si in special aceluia cu suflet si inima cat roata carului. DAca n-ar fi fost nu s-ar fi povestit. Abia astept sa te vad din nou calare, Bro MIG. In rest multumesc de incurajari. Cred ca a meritat sa fac atat cale. A mai ramas un mic pas pentru mine. Sa o vad in garaj.

N-am acum poze, dar poate vineri cum ajung o sa pot pune pe net.

Bai Bai Kawasaki ....

Suuuuuzuuuuukiiiiii .....

P.S. As vrea sa vin cu ea calare ... dar varsta nu ma lasa ... poate acu 10 ani... Deh cine stie...

frate sa te poarte sanatos!poate te-ai mai linistit si tu putin ca mai aveai un pic si-ti plesnea o vena la cap!treci acasa! :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frate sa te poarte sanatos!poate te-ai mai linistit si tu putin ca mai aveai un pic si-ti plesnea o vena la cap!treci acasa! :banana:

ascunde-ti mancarea fratilor,maine aduc fadroma acasa! :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ascunde-ti mancarea fratilor,maine aduc fadroma acasa! :banana:

Alo alo măgareaţă, faci mişto de un suflet pricăjit. Chiar mă întreb cum un amărât ca mine o să conducă titanicul ăla de suzuki de 2 metri 45.

Se cuvine o rectificare postului anterior. În loc de "... primarului ca inca nu ne-a taiat accesul prin centrul Focsaniului, dar sigur o va face cand o sa trec cu Bro Cristi pe acolo" a se citi ...primarului ca inca nu ne-a taiat accesul prin centrul Focsaniului, dar sigur o va face cand o sa trec cu toţi fraţii mei pe acolo

it was not fair ... ma gandisem la tobele de evacuare ale Vulcanului şi Intruderului. Ale fraţilor sunt mult mai liniştite.

Si ceva poze cu balena bej ..

post-460-1172910894_thumb.jpgpost-460-1172910920_thumb.jpgpost-460-1172910977_thumb.jpg

Editat de Ilarie
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alo alo măgareață, faci miÂşto de un suflet pricăjit. Chiar mă întreb cum un amărât ca mine o să conducă titanicul ăla de suzuki de 2 metri 45.

Se cuvine o rectificare postului anterior. În loc de "... primarului ca inca nu ne-a taiat accesul prin centrul Focsaniului, dar sigur o va face cand o sa trec cu Bro Cristi pe acolo" a se citi ...primarului ca inca nu ne-a taiat accesul prin centrul Focsaniului, dar sigur o va face cand o sa trec cu toți frații mei pe acolo

it was not fair ... ma gandisem la tobele de evacuare ale Vulcanului Âşi Intruderului. Ale fraților sunt mult mai liniÂştite.

Si ceva poze cu balena bej ..

post-460-1172910894_thumb.jpgpost-460-1172910920_thumb.jpgpost-460-1172910977_thumb.jpg

 

Este f misto balena! S-o stapanesti sanatos! :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O splendoare .... radeai de spectrala , hai ? Mai ou de rata ....

 

 

Sa te duca sanatos 500.000 km , parinte !

 

 

Astept s-o uzi cu iaurt !

:banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alo alo măgareață, faci miÂşto de un suflet pricăjit. Chiar mă întreb cum un amărât ca mine o să conducă titanicul ăla de suzuki de 2 metri 45.

...cu grija!insist ca primul drum cu batoza ,sa-l faci pe soseaua de centura a Bucurestiului(...snopi!),prietenii stiu de ce :bounce: .in rest numai de bine si sarutari de maini doamnei!roaga-te ca fratele Ozzy,sa mearga la un drum de seara,cu dar de bani si cu cadere la asternut...abia atunci poti sa zici ca esti fericitul posesor de Gloria C12! :ok: pace si vreme frumoasa!!! :)

 

O splendoare .... radeai de spectrala , hai ? Mai ou de rata ....

 

:drink:

acu,nimeni nu-i perfect!ce dreaq?! motorul e beton,m-am prins ...de-aia a vandut-o belgianu,c-avea culoarea asta bengoasa :finger: .de PASHTE,ca tot se apropie, ii luam 500 de pliculete de GALUS,rosii albastru-spectrale,mov...nu de alta dar nu vreau sa aud ca a intrat vreo unu in el,dupa ce in prealabil i-a spus "Hristos A Inviat!"mac...mac...mac...pa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alo Alo Alo ... stati linistiti la locurile voastre mancavasipipotilivoastredecocalari.

Stiu .. cunosc problema ... se remediaza. Asta e singurul lucru care nu-mi place.Culoarea asta un pic gay.

E un beige ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alo Alo Alo ... stati linistiti la locurile voastre mancavasipipotilivoastredecocalari.

Stiu .. cunosc problema ... se remediaza. Asta e singurul lucru care nu-mi place.Culoarea asta un pic gay.

E un beige ...

uite aci o culoare de om serios...apropo,stii ce fac oamenii seriosi?

 

frate MIG.ai mila de un om firav ca mine...parbriz frate,please!!!

post-12367-1173188094_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-am uitat la motorul tău. Ce zici o punem de o colaborare? Vorbesc cu Directorul meu să luminezi Piața Unirii. Cred ca Electrica ar ajunge mai ieftin dacă ai da ceva ture pe lângă morcov cu proiectoarele tale.

P.S. Aviz MotocicliÂştilor... dacă o să vedeți un soare orbitor pe Âşosea nu e o cometă sau avion. E fratele nostru călare mândru posesor de 4 proiectoare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.

P.S. Aviz MotocicliÂştilor... dacă o să vedeți un soare orbitor pe Âşosea nu e o cometă sau avion. E fratele nostru călare mândru posesor de 4 proiectoare.

"e fratele nostru CHIOR"...de-aia are 4 proiectoare.am si eu o etate! :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc Multumesc ... nici mie nu-mi vine sa cred ca o am. Inca...

pai sa nu-ti vina...ca n-o ai!da si cand o s-o ai,...sa n-o mai dai,...ca s-o ai,...ca sa te dai,...din luna mai..hai...bafta! :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai sa nu-ti vina...ca n-o ai!da si cand o s-o ai,...sa n-o mai dai,...ca s-o ai,...ca sa te dai,...din luna mai..hai...bafta! :bounce:

M-ai ametit .. am citit fraza de 4 ori ... :)

Editat de Ilarie
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alo alo măgareață, faci miÂşto de un suflet pricăjit. Chiar mă întreb cum un amărât ca mine o să conducă titanicul ăla de suzuki de 2 metri 45.

Se cuvine o rectificare postului anterior. În loc de "... primarului ca inca nu ne-a taiat accesul prin centrul Focsaniului, dar sigur o va face cand o sa trec cu Bro Cristi pe acolo" a se citi ...primarului ca inca nu ne-a taiat accesul prin centrul Focsaniului, dar sigur o va face cand o sa trec cu toți frații mei pe acolo

it was not fair ... ma gandisem la tobele de evacuare ale Vulcanului Âşi Intruderului. Ale fraților sunt mult mai liniÂştite.

Si ceva poze cu balena bej ..

post-460-1172910894_thumb.jpgpost-460-1172910920_thumb.jpgpost-460-1172910977_thumb.jpg

 

 

La vara si la multi km !!! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...