Sari la conținut

Nea Nelu vinde atas de Duna 1000 lei - Bucuresti sector 2


dan_pustan
 Share

Postări Recomandate

Salut!

 

Oprind pe o strada din zona Andronache - Colentina - Bucuresti ( cu treaba) m-a abordat nea Nelu intrebandu-ma de cand e motocicleta pe care o conduc, ce stie sa faca etc...

El mesterea la un MZ ( vezi poza) pentru inima lui.

 

M-a rugat sa postez pe internet ca vinde si el un atas de motocicleta " Duna" ( eu nu am auzit de Duna) si ca vrea 1000 lei pe el. ii lipseste aripa rotii pentru ca au furat-o fierarii maronii ( cica era din nu stiu ce material). In rest e intreg. eu i-am facut poze si am zis ca-l ajut cu asta, de ce nu.

 

Nu stiu daca e scump sau nu, nu stiu exact in ce stare se prezinta, Nu stiu detalii, dar las numarul lui de telefon si daca doreste cineva poate vorbi direct cu el.

Am pus poze cu motoreta la care lucra el, si poze cu atasul care statea cumva in picioare in garajul lui intr-un colt. Nu am stat la poze artistice ca nu avea rost.

 

Pentru detalii 0734 963 334 Nelu.

 

 

post-63327-0-04207200-1497905306_thumb.jpgpost-63327-0-29063800-1497905314_thumb.jpgpost-63327-0-83697100-1497905318_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Am fost sa iau ceva de la nea Nelu si m-a rugat si pe mine sa dau anunturi pt el.

Un Ural la 2500 ron nediscutabil, cu acte pe numele alcuiva care are probleme la financiar

Mai gasiti la el un motor de simson si unul de M72

Toate bune

post-4190-0-92475000-1499947844_thumb.jpg

post-4190-0-54914300-1499947858_thumb.jpg

post-4190-0-32609800-1499947873_thumb.jpg

post-4190-0-20179800-1499947882_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost sa iau ceva de la nea Nelu si m-a rugat si pe mine sa dau anunturi pt el.

Un Ural la 2500 ron nediscutabil, cu acte pe numele alcuiva care are probleme la financiar

Mai gasiti la el un motor de simson si unul de M72

 

Oare câte din aceste piese sunt furate din colecţia unei anumite persoane?

Hmm, trebuia să fi rămas acolo cu poliţia, sigur mai recuperam o motocicletă-două.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vanzatorul, nea Nelu, a.k.a. nea Ion din Andronache (si-a schimbat nr vechi e telefon) este complice (dovedit) la un furt de motociclete vechi. Si vanzator al lor. Din pacate justitia romana a fost prea blanda. Asa ca incetati sa mai cumparati piese de la un hot de motociclete. Multumim.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Vanzatorul, nea Nelu, a.k.a. nea Ion din Andronache (si-a schimbat nr vechi e telefon) este complice (dovedit) la un furt de motociclete vechi. Si vanzator al lor. Din pacate justitia romana a fost prea blanda. Asa ca incetati sa mai cumparati piese de la un hot de motociclete. Multumim.

Super! si eu credeam ca fac un bine...:(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...