Sari la conținut

Parere toba short pt CBR600f4i


Postări Recomandate

Salut,

 

Mi-am luat recent un f4i din 2003, si e grozav, singura chestie ce ma zgaraie este burlanul, e imens. As vrea ceva de genu' asta : http://www.ebay.com/itm/Coffman-Shorty-Exhaust-Honda-CBR600-F4I-2001-06-/222148333926?hash=item33b9129166:g:5h8AAOSwh-1W6Z1Y&vxp=mtr , Ati detinut careva ? Ce alternative se gasesc si pe la noi?

 

Multam :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De banii aia, iti poti lua ceva original si foarte misto. Un mivv ca acesta din link s-ar auzi super pe cbr-ul tau.

 

https://www.olx.ro/oferta/toba-mivv-arrow-akrapovic-yoshimura-leo-vince-ID6a2aI.html#3cb8e858c6

Ce intelegi tu prin original?

Deja are o toba LeoVince, se aude super. Nu-mi place cum arata, in schimb.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ai o toba aftermarket LeoVince atunci de ce vrei alta? Ai cumparat o motocicleta "mare" si vrei o toba shorty ca sa tot orasul asculta muzica ta? Am vazut ca ai cautat moto si vad ca ai luat, success! DAR! Nu cred ca primul pas ar fi sa cumperi toba. Toate consumabilele sunt in stare buna? Ai echipament complet?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce intelegi tu prin original?

 

se refera la o evacuare facuta de o firma care cu asta se ocupa de cand lumea, nu la o teava/burlan/chinezarie.

in linkul pe care l-ai pus tu e doar o teava frumos finisata, cu capatul colorat :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator goe 75

 

se refera la o evacuare facuta de o firma care cu asta se ocupa de cand lumea, nu la o teava/burlan/chinezarie.

in linkul pe care l-ai pus tu e doar o teava frumos finisata, cu capatul colorat :cheers:

Asa pare pentru cine nu cunoaste.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ai o toba aftermarket LeoVince atunci de ce vrei alta? Ai cumparat o motocicleta "mare" si vrei o toba shorty ca sa tot orasul asculta muzica ta? Am vazut ca ai cautat moto si vad ca ai luat, success! DAR! Nu cred ca primul pas ar fi sa cumperi toba. Toate consumabilele sunt in stare buna? Ai echipament complet?

Da,am tot echipamentul,, nu e chiar primul motor :). Consumabilele le-am cumparat si o sa le schimb. Toba LeoVince nu mai are amortizor-ul si suna mega tare, tocmai de aia vreau s-o schimb. Imi place stilul asta de esapament, il gasesti si stock la multe motoare dupa 2007-2008. Nu vreau sa se auda foarte tare, destul de tare insa sa ma auda masinile din apropiere ^_^.

» Post actualizat in 22 Jun 2017 07:42

se refera la o evacuare facuta de o firma care cu asta se ocupa de cand lumea, nu la o teava/burlan/chinezarie.

in linkul pe care l-ai pus tu e doar o teava frumos finisata, cu capatul colorat :cheers:

Te referi la brand-urile populare? Singura problema care o am cu brand-urile Akrapovic, LeoVince, Yoshimura, Mivv, etc. este ca sunt foarte multe contrafacute, practic nu stii ce cumperi ( sau ma rog, eu nu stiu ce cumpar, nu le pot diferentia ) ( si problema nu e cu brand-urile in sine, kudos lor pentru success ). Nu tin neaparat de esapamentul din linkul meu, doar ceva in stilul ala.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa pare pentru cine nu cunoaste.

tot ce-i posibil. io oricum recunosc faptul că n-auzii dă satu ăsta până acum.

 

nici americanii nu cred ca fac lucruri nasoale cand vine vorba de tobe

păi two brothers nu-s făcute dă 'muricani? și sunt :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_

Am LeoVince, dar vreau shorty fiindca prima urla prea tare fara db-killer.

Sa cada vrabiile din salcie, asa ceva...

Daca, sa zicem, a ta este originala, intrebare de 1000 de puncte: Oare o fi fost servisata? Vata din ea cum o mai fi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...