Sari la conținut

Transalpina


StormStalker
 Share

Postări Recomandate

Salutare!

Vreau sa fac un traseu Bucuresti-Transalpina-Bucuresti luni, 26 iunie si caut colegi sa ma acompanieze.

Voiam sa fac plimbarea intr-o zi nelucratoare, dar nu am gasit pe nimeni weekend-ul acesta.

 

Viteza moderata in linie dreapta, plecare de dimineata.

 

Cine e interesat?

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, eu sunt interesat de traseu si cred ca sunt disponibil luni. Totusi o sa iti confirm in cursul zilei de maine daca imi pot elibera ziua de luni

Eu am reusit sa imi eliberez ziua de luni, din fericire.(obv)

E un traseu frumos, dar lung si prefer sa nu ma duc singur.

Astept confirmare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand te intorci sa spui cum a fost drumul ca o sa fac si eu tura weekend ul viitor :D

Salut. Am fost eu sambata pe acolo - pana sus la Pasul Urdele. E ok dar atentie la primele curbe dupa Novaci ca e una in care s-a adunat ceva pietris si cam fug bucile. Spor si asfalt uscat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

Traseul a fost superb!

Ne-am oprit inainte de Obârșia Lotrului, de unde incepea sa se strice drumul.

 

Doar pe 2 curbe am intalnit nisip mai mult, dar nu era o problema prea mare, fiind destul de vizibil.

Sunt multiple zone, in linie dreapta, care sunt decopertate cca 3m, dar sunt vizibile si nu ne-au creat probleme.

Am auzit de la cineva ca in weekend e foarte aglomerat, deci cine reuseste sa ajunga in timpul saptamanii, are de castigat.

 

Pentru mine, care nu am un parbriz care ma ajuta prea mult, singurul dezavantaj a fost numarul mare de km parcursi intr-o zi, aprox 700; m-a prins oboseala la sfarsit, pe autostrada.

Am facut traseul in aprox 12h jumate, cu opriri destul de dese, poze, etc.


» Post actualizat in 27 Jun 2017 14:29

Daca ma poate indruma cineva cum sa postez multiple poze, fara sa le dau 'resize' la fiecare in parte manual, va arat ce vreme buna am prins si ce peisaje frumoase am vazut. Nu mi le posteaza cu daca le pun cu "drag&drop".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...