Sari la conținut

Atenție pericol mare Dealul negru


ChaosBorn
 Share

Postări Recomandate

Un turism a trecut peste o bordura care era în mijlocul soselei, pe ambele benzi este pelicula de ulei. Am sunat la drumuri și trimit "să acopere cu nisip" mare atenție zona de afla înainte de Milcoiu spre Sibiu!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca este pana in Milcoiu, mergand spre Sibiu, inseamna ca se trece de Dedulesti (zona cu micii) apoi o sa apara un OMV pe stanga, si apoi urmeaza Milcoiu. Practic, ar trebui sporita atentia incepand cu OMV-ul. Oricum, daca nu ma insel, se fac si niste lucrari pe drum, tot in portiunea respectiva. Probabil aceasta este si cauza aparitiei bolovanului pe drum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Or fi spălat...am vorbit și cu politia militară, toată valea Oltului era un convoi uriaș spre București de tehnică militara americană. În plus de asta am tot ținut legătura cu echipa de la drumuri până au găsit locul. Într-o curbă tirul din fata mea s-a oprit brusc, mult fum în fața . Era o mașină care se oprise de-a curmezișul drumului și din care ieșea și fum de sub capotă fix in fața tirului după ce se rotise în propriul ulei. Au coborât mai mult șoferi de au împins mașină pe margine. Un Renault (cred) vișiniu cu numere de Cluj. ....dar, mai mult ca sigur că până să curețe se indreptau înspre zona cu pricina un 929 și un BMW parca, din sens opus, sper că au trecut cu bine.

Editat de ChaosBorn
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...