Sari la conținut

Honda CBR 500 R 2017


mihai024
 Share

Postări Recomandate

Dupa o lunga asteptare vineri am luat permisul.....si care orice incepator sambata am plecat pe Transfagarasan.Am avut norocul ca un veteran sa ma cheme si nu am ratat ocazia.Nu e usor sa mergi cu viteze asa mici cand ai o busa turbo si sa ai atata rabdare cu cineva mai mult decat novice.M-am descurcat mai bine decat ma asteptam.A mers ca uns pot spune.Atasez cateva poze.Asfalt uscat :hug: !

post-96415-0-34955100-1499153296_thumb.jpg

post-96415-0-73467500-1499153305_thumb.jpg

post-96415-0-65877000-1499153337_thumb.jpg

post-96415-0-02585600-1499153347_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lăsați-i entuziasmul și nu vă mai luați de prostii! :)

 

Frumos motor! Vezi să nu o dai în "over confidence" că nu întotdeauna merg toate ca unse!

Experiența contează mult și vine cu km parcurși!

 

Baftă!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu merg incet si pe treaba mea. Va multumesc mult ! Ieri am achizitionat o pereche de blugi cu protectii genunchi si sold.Mi as fi luat din piele de la 1 70 si fiindca nu sunt bat in talie nu am gasit ceva sa mi vina momentan.


» Post actualizat in 05 Jul 2017 06:38


» Post actualizat in 05 Jul 2017 06:40

El este.Nu stiu daca are cont aici.Prefer sa ramana discutia despre mine.Multumesc.


» Post actualizat in 05 Jul 2017 06:42

Si legat de exprimarea mea cu busa turbo....eu la 1 aprilie stiam despre motociclete doar ca au 2 roti.In cateva luni mi-am luat carnet.Motor.Echipament premium.Cred ca am inceput mai mult decat decent.

post-96415-0-28892700-1499236780_thumb.jpg

Editat de mihai024
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte frumos. Imi permit un sfat prietenesc: la drum lung un asemenea rucsac incarcat devine o corvoada si ii sade mult mai bine prins cu plasa de bagaje pe saua pasagerului, practic uiti de el. Pantalonii din textil sunt de multe ori mai practici decat cei din piele cat timp nu o arzi cu genunchiul pe jos.

 

La mai mare si fir intins sau cum se zice.

Editat de paulynos
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[...] Pantalonii din textil[...]

Cu specificatia ca la categoria asta nu se incadreaza treningurile Adidas originali cu trei dungi!

» Post actualizat in 05 Jul 2017 08:44

Ieri am achizitionat o pereche de blugi cu protectii genunchi si sold.[...]Echipament premium.Cred ca am inceput mai mult decat decent.

Vezi ca la "echipament" intra si niste incaltari moto. Peste glezna, in caz de ars pe TF.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ghetele din poza sunt moto.De la Rev it . Am si niste booti Mag 1 dar inca nu "gasesc" schimbatorul in ei si am plecat in ghete.

Atunci ori nu le-ai incheiat cum trebuie, ori sunt doar casual...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...