Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 114
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Sa il ajut pe Attila, din ce a postat pe pagina de fb.

 

“Calendarul activitatilor pe luna noiembrie 2018

2-4 weekend de initiere, mai sunt 2 locuri libere

9-11 tura enduro de weekend, 4 locuri libere

16-18 tura enduro de weekend 4 locuri libere“

 

Locurile disponibile erau la data postarii, 15.10.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

 

Mai trebuie lucrat/structurat site-ul cu informatii.

Eu am urmatoarele intrebari:

1) Cat costa ziua de inchiriat moto pe traseele voastre.

2) Oferiti ceva echipament?

3) Care sunt datele exacte im care voi iesiti? Ce traseu utilizati ca si grad de dificultate.

4)Lucrati cu o pensiune ceva?

 

Intreb pt ca eu as dori sa vin cu cineva pt a ii arata ideea de enduro. Daca venim eu vin direct cu remorca si moto mea. Ma intereseaza o locatie safe in care sa pot lasa de ex remorca si moto.

 

Astept un raspuns.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

 

Mai trebuie lucrat/structurat site-ul cu informatii.

Eu am urmatoarele intrebari:

1) Cat costa ziua de inchiriat moto pe traseele voastre.

2) Oferiti ceva echipament?

3) Care sunt datele exacte im care voi iesiti? Ce traseu utilizati ca si grad de dificultate.

4)Lucrati cu o pensiune ceva?

 

Intreb pt ca eu as dori sa vin cu cineva pt a ii arata ideea de enduro. Daca venim eu vin direct cu remorca si moto mea. Ma intereseaza o locatie safe in care sa pot lasa de ex remorca si moto.

 

Astept un raspuns.

Salut,

1) ziua de inchiriat moto, fara insotitor si fara pachet de initiere sau touring costa 600 lei.

2) oferim echipament full, din cap pana in picioare. Echipamentul nu este inclus in pretul de inchiriere moto si costa extra cca. 160 lei.

3) datele exacte sunt comunicate pe acest forum, permanent. Utilizam trasee de incepatori, de experti si hard enduro extrem.

4) Lucram cu mai multe pensiuni in cazul turelor enduro, Vila Alpin din Comandau sau Granada din Covasna.

Sa stii ca am si numar de telefon, 0740349443, Attila

» Post actualizat in 29 Oct 2018 12:09

Update: 2-4 Noiembrie, nu mai sunt locuri, 9-11 Noiembrie la tura enduro sunt 4 locuri libere, 16-18 Noiembrie a fost schimbat din tura in initiere enduro aici mai sunt 2 locuri libere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Acum la sfarsit de sezon enduro, doresc sa va multumesc la toti pentru participare si postari, ati fost fenomenali, fiecare in felul lui. La urma urmei conteaza ca ati fost dispusi sa iesiti din zona de confort si sa va provocati, aici incepe (sau se termina :))) totul. Prin participare ati devenit membrii unui cerc foarte restrans de oameni care practica enduro vor mai mult, hard enduro si trasee selecte de nimeni stiute sau folosite. Ne intalnim sezonul viitor.

Va doresc sarbatori fericite si un an nou asa cum va doriti.

Cu respect, Attila

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 5 weeks later...

Dupa 15 Martie incepem iesirile enduro, atat pentru incepatori cat si pentru cei care merg deja bine. 
Pentru 2019 dispunem de 6 motociclete, deci pot veni 6 rideri in grup.
Ziua de enduro va costa 350 Lei/persoana care include moto+benzina+echipament+gustare. Cine vine cu motocicleta proprie plateste 150 Lei/zi.
Daca sunt solicitari putem organiza iesiri si in timpul saptamanii.
Daca aveti vre-o data preferata, sa ma anuntati din timp, preferabil prin mail endurokarpatia@gmail.com ca sa am datele scrise, altfel le uit sau le incurc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

13-14 Aprilie weekend initiere enduro. Program sambata de la 9.00 pana la 16.00 tehnici de baza, program duminica 9.00-13.00 traseu. Pretul include motocicleta+carburant+echipament, nu include cazare si masa, Pretul e de 600 lei/persoana/weekend. Sunt 4 locuri disponibile. Rezervari pe endurokarpatia@gmail.com

Pentru 13-14 Aprilie la initiere au mai ramas numai 2 locuri libere.

Gata, nu mai sunt locuri pentru 13-14 Aprilie, cele patru locuri au fost rezervate in mai putin de 8 ore de la postare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Weekend-ul trecut am fost impreuna cu tovarasa la weekend-ul de initiere, cu Attila si colegul.

Ne-am simtit bine, am ras, am povestit, ne-am dat, facut prieteni noi, toate numai de bine.

 

Va recomand sa mergeti si sa incercati, invatati ceva nou, si cu siguranta nu are ce sa nu va placa ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

25-26 Mai weekend initiere enduro, mai sunt 4 locuri disponibile, programul incepe sambata dimineata la ora 9 si se termina duminica la ora 13.00, pretul de 600 lei/persoana/weekend include motocicleta+carburant+echipament+program, nu include cazare si masa. Va trebui sa va rezervati cazare in prealabil intr-una din pensiunile sau hotelurile din statiunea Covasna. Cine doreste sa participe sa-mi trimita mail la endurokarpatia@gmail.com sau sa ma sune la tel. 0740349443.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Uitasem sa intru aici sa las feedback.

 

Am fost si eu impreuna cu un coleg de munca in weekendul 13-14 aprilie la initiere enduro cu Attila. Chiar daca am prins o vreme ploiasa si rece, experienta a fost una care merita 100%. Sincer, mi-am schimbat complet  parerea despre acest sport si despre ce poti face cu o mobra de 130kg pe off ;) . O sa revenim mai mult ca sigur sezonul asta pentru inca o runda :D . 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Am fost si eu weekendul asta, fu fain totul. Atilla si Boti sunt super de treaba, tura de incepatori mi s-a parut ok, nici prea grea nici prea usoara, clar e de revenit si facut mai multe trasee prin zona. Si apropo de zona, e misto sa ai dealurile alea in spatele casei, cred ca as sta pe coclauri toata ziua.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

6-7 Iulie, weekend de initiere enduro. 5 locuri disponibile. Pretul de 600 lei include: motocicleta, carburant, echipament, 9 ore de curs (6 ore sambata, 3 ore duminica). Adunarea e sambata dimineata la garaj. Pretul nu include cazare si masa, include gustare, apa, cafea, bere, palinka sambata la pranz, la cerere va ajutam cu rezervarea cazarii. Rezervari la tel. 0740349443 sau mail: endurokarpatia@gmail.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

Am fost weekend-ul trecut initiere si vreau sa le multumesc baietilor pentru amabalitate, rabdare si sfaturile oferite.

A fost super experienta.

Recomand weekend-ul de initiere indiferent daca stii sau nu sa te dai cu motorul, daca ai sau nu permis cat. A, daca ai iesit sau nu la enduro pana acum.

Abia astept “turele de anduranta” 😅

13B5BC17-D1B6-4AEF-AB39-EAE95735079A.jpeg

CCDB98ED-625A-4542-BF5A-8F7CCACD915E.jpeg

1668432D-61A7-4B88-B690-0093B9C4CA38.jpeg

17531C86-23CB-4D7B-B686-2901E81CD3CD.jpeg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

13-14 Iulie organizam Tura Weekend Enduro: Sambata dimineata la ora 9.00 plecare de la garaj (Covasna) catre Lacul Vulturilor, dupa masa intoarcere la garaj. Duminica urcare in Comandau si vf. Lacauti, coborare in Covasna. Aduceti: rucsac, pelerina ploaie. Pret: 650 lei /persoana/weekend, sau 200 lei/persoana/weekend cu motocicleta proprie. Pretul nu include cazare si masa. Pentru rezervari sunati la 0740349443, mail: endurokarpatia@gmail.com.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Programul activitatilor pentru luna August 2019:

10-11 Aug. Weekend initiere enduro, 5 locuri disponibile

17-18 Aug. Tura enduro de 2 zile, 5 locuri disponibile

24-25 Aug. Weekend initiere enduro, 5 locuri disponibile

Rezervarile le asteptam prin e-mail: endurokarpatia@gmail.com sau prin mesaje text la tel. 0740349443.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este smecherie! 

Zic din experienta. 

Recomand cu caldura experienta din Covasna pentru oricine, fie motociclist au ba. Pentru mine, dupa multe zeci de mii de km cu alte categorii de moto, pot sa spun ca am descoperit lucruri complet noi. In plus compania baietilor este absolut incantatoare! 

Voi repeta cu siguranta experienta.

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...