Jump to content
Sign in to follow this  
terowf

Yamaha R1 50th Anniversary Edition

Recommended Posts

Pai si fara hacte cum a scos numere rosii? Banuiesc ca nu "pa combinatie". Nu are civ, dar are carte. Din nou, wtf? Ca nu pricep. Poate-s eu mai greu de cap. Cam subtire cu detaliile legate de acte, zic eu.

Pai dacă n-are hacte mancatzas !!

hacte ca si hacte, daa' pretul e de parca ar fi din haur :crack:

la cadru+acte va fac pret? Ca sa nu mai bateti campii pe aici...

» Post actualizat in 11 Oct 2017 22:17

hacte ca si hacte, daa' pretul e de parca ar fi din haur :crack:

daca-ti place culoarea, iti fac pret la carenele astea anniversary edition...

» Post actualizat in 11 Oct 2017 22:20

Pai si fara hacte cum a scos numere rosii? Banuiesc ca nu "pa combinatie". Nu are civ, dar are carte. Din nou, wtf? Ca nu pricep. Poate-s eu mai greu de cap. Cam subtire cu detaliile legate de acte, zic eu.

Motocicleta este de provenienta UE si detine TOATE DOCUMENTELE NECESARE inmatricularii.

Edited by terowf

Asa, uite, simplu. Deci totul e sub control. Spor!

la cadru+acte va fac pret? Ca sa nu mai bateti campii pe aici...

» Post actualizat in 11 Oct 2017 22:17

daca-ti place culoarea, iti fac pret la carenele astea anniversary edition...

» Post actualizat in 11 Oct 2017 22:20

Motocicleta este de provenienta UE si detine TOATE DOCUMENTELE NECESARE inmatricularii.

Degeaba te ofruschezi. In anuntul initial n-ai spus absolut nimic despre acte, normal ca oamenii si-au facut idei.

Asta in afara de faptul ca e si de bun simt si reglementat de regulamentul bursei sa dai detalii in legatura cu actele.

Acu...ca pe piesele din dezmembrari se cer niste bani incredibili, astfel incat din carene si etrieri ai scos banii pe toata mobra, e alta discutie...

Vanzare buna!

Salut, inca este vlabil!

» Post actualizat in 06 Sep 2017 13:24

4700euro negociabil

» Post actualizat in 06 Sep 2017 13:25

Motocicleta nu are civ, este de provenienta germania, si am toate documentele necesare, inclusiv cartea si facturile pr revizii!

» Post actualizat in 06 Sep 2017 13:28

Degeaba te ofruschezi. In anuntul initial n-ai spus absolut nimic despre acte, normal ca oamenii si-au facut idei.

Asta in afara de faptul ca e si de bun simt si reglementat de regulamentul bursei sa dai detalii in legatura cu actele.

Acu...ca pe piesele din dezmembrari se cer niste bani incredibili, astfel incat din carene si etrieri ai scos banii pe toata mobra, e alta discutie...

Vanzare buna!

Multumesc!

» Post actualizat in 13 Oct 2017 10:35

Multumesc!

Stii ce inseamna "initial"?!

Edited by Speedy.K

Stii ce inseamna "initial"?!

stiu ca-mi pierd inutil timpul cu toti inteligentii

man,dar cum sa dezmembrezi o asa motocicleta ? :( pacat de ea arata foarte bine

man,dar cum sa dezmembrezi o asa motocicleta ? :( pacat de ea arata foarte bine

Mai sus in topic, cineva ironiza ca parca ar fi din aur, altcineva spunea ca este din cretacic.. romanu` s-a obisnuit sa-si cumpere un ciuruc, o ocazie, o cazatura, sclivisita, pe un pret "de ocazie", fara a avea in vedere problemele ulterioare.

Avand in vedere fabuloasele oferte de 3900-4000 eur, am decis ca nu exista o persoana care sa fie dispusa sa plateasca un pret corect, pentru o motocicleta corecta. R1 2006 50th Anniversary la 4400eur, impecabil tehnic, carene originale, vopsea originala, totul absolut totul functional, fara bataie la oala, la distributie, necesita doar un schimb placute fata, in rest benzina si km.

pai asta e motoreta de tinut pana cresc copii/nepotii si sa le-o predai la plimbare ,daca as fi fost pasionat de sportive si ceva mai inalt as fii cumparat modelul asta aniversar.spor la vanzare,sti si tu cum e cu lumea dupa forum,numai tu sti cel mai bine ce vinzi,bine ca ai pus videoclipurile,ajuta mult.

pai asta e motoreta de tinut pana cresc copii/nepotii si sa le-o predai la plimbare ,daca as fi fost pasionat de sportive si ceva mai inalt as fii cumparat modelul asta aniversar.spor la vanzare,sti si tu cum e cu lumea dupa forum,numai tu sti cel mai bine ce vinzi,bine ca ai pus videoclipurile,ajuta mult.

culmea este ca am pus videourile dupa ce m-am hotarat sa o dezmembrez, iar acum, s-au trezit baietii ca au si bani sa o cumpere :))

Seara buna s-aveti!

Salut,

Motorul e RN12 sau RN012? Ma intereseaza daca e modelul cu bascula modificata (fata de 2004-2005). Vad ca "vigula" capacul de la ambreaj e de la modelul 04-05. La 06 nu trebuia sa fie ca in poza atasata?

Mersi

post-43032-0-28632400-1508125033_thumb.jpg

este modelul cu bascula mai lunga si injectia modificata, adica 2006, nici eu nu mi-am explicat de ce capacul este de 2005, dar si documentele de provenienta si modelul aniversar atesta ca fiind fabricata in 2006, iar daca te poti uita, inclusiv furca este de 2006, 04-05 avand auriul acela deschis. Nu am la indemana cartea, sa iti pot spune codul.

Edited by terowf

nici eu nu mi-am explicat de ce capacul este de 2005

Nu e deloc greu. Candva cineva a trantit-o. Si a luat capac de 2004. Ca varianta mai complicata a explicației mi-e greu sa cred ca are sens. Intelegi la ce ma refer.

Nu e deloc greu. Candva cineva a trantit-o. Si a luat capac de 2004. Ca varianta mai complicata a explicației mi-e greu sa cred ca are sens. Intelegi la ce ma refer.

Da, cred ca asta e ce mai simpla explicatie.