Sari la conținut

Accident - Motociclist decedat Timisoara


ioio_viola
 Share

Postări Recomandate

La cat s-a umplut Timisoara de covrigari cretinoizi CARE nu au nici o treaba cu legislatia rutiera si indicatoarele nu-i de mirare.R.I.P.Mergeti o ora prin oras si vedeti cu ochii vostri cati melteni semnalizeaza si circula corect.E adevarat ca traficul a ajuns ca in India..dar...

Editat de Geo_74
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La cat s-a umplut Timisoara de covrigari cretinoizi CARE nu au nici o treaba cu legislatia rutiera si indicatoarele nu-i de mirare.R.I.P.Mergeti o ora prin oras si vedeti cu ochii vostri cati melteni semnalizeaza si circula corect.E adevarat ca traficul a ajuns ca in India..dar...

Daca si la Timisoara va plangeti de asa ceva... Inseamna ca nu ai fost de mult in trafic la Bucuresti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe OLX userul este Nivre dar daca citesti invers rezulta Ervin. Deci se leaga.

Pacat...am cumparat prima mea casca de la el. :( RIP

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca si la Timisoara va plangeti de asa ceva... Inseamna ca nu ai fost de mult in trafic la Bucuresti.

Am fost nu demult..si da,sunt zile cand soferii au apucaturi de melteni si aglomeratie cat cuprinde.S-au molipsit majortatea de la capitala.Politia rutiera doarme,gardienii lui Robu se ocupa de biciclisti,sectoristii sunt inexistenti ...si lumea moare in accidente- nevinovata .De ce?Pentru ca sunt prea multi cretini cu permis de conducere.Chiar imi pare rau de baiatul asta sa moara asa nevinovat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate el e. Nu ma asteptam sa fie el ca stiam ca e plecat din tara si are alt motor cu nr. de D. Ce ciudat sentiment, vorbisem sa facem o tura in Septembrie ca nu ne-am sincronizat in Iunie in Alpi. :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baiatul cu castile este ..tocmai ce Sambata am vb.cu el si a ramas ca astazi sa trimita o casca..din pacate m.a sunat mama lui (nu stiu cum a mai avut taria sa mai tina cont de casti) si mi.a confirmat ca baiatul ei a decedat !!!

» Post actualizat in 31 Jul 2017 17:04

Condoleante ,era un super baiat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa se odihneasca in pace.

:rose:

 

Fazele astea nu se mai termina niciodata...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...