Sari la conținut

Accident mortal Sabina -Northern Freyja


Metal Heart
 Share

Postări Recomandate

Aparent am primit niste screenshot-uri pe wazzup cum ca a murit intr-un accident.

Doua persoane mi-au confirmat. E adevarat? Detalii, ceva?!?!?!

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 320
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

:( :(

Stie cineva ceva de inmormantare?

 

Fb:

"Din pacate este adevarat.. o prietena a vorbit cu mama Sabinei si a primit confirmarea. Se pare ca Sambata, intr-o curba, Sabina s-a trezit cu o masina pe sensul ei de mers.. A franat, motorul s-a dus de sub ea, iar ea a fost lovita de masina. :( R.I.P...

Later edit: se pare ca totusi, soferul din masina nu era vinovat. Nu intrase pe contrasens. Sabina se pare ca s-a speriat in curba si a culcat motorul si a iesit pe contrasens in masina care chiar se oprise inainte de impact."'

Editat de ana.maria
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:( :( :(

Stie cineva ceva de inmormantare?

nu te supara, inca e confirmat nimic si tu crezi ca deja e planificat la secunda?

 

sper sa nu fie adevarat, cand aud de incidente cu persoane cunoscute ma apuca cu piele de gaina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe numarul cu 954 in coada nu raspunde nimeni ... este deschis dar nu raspunde...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:eek: :eek: :eek: Ce pot sa mai zic.Imi pare rau. Are cineva mai multe detalii despre accident? Unde o sa fie inmormantarea?

Editat de wawessh
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Accidentul s-a intamplat pe Siriu, dupa baraj.

Inca nu stiu detalii despre inmormantare sau ce decizie ia familia.

 

Rog un apropiat sa ne tina si pe noi la curent...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai putem face nimic. Imi lipsesc cuvintele... Avea capacitatea sa isi urmeze visurile.. A calatorit in Europa, ne-a povestit incantator, si acum s-a ridicat spre nori pe un drum pe care il stia..

Nu o sa stim ce a simtit..

 

Odihneste-te in pace.

Editat de Choixalacreme
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaai!!!

 

NUNUNUNUNUNUNU!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe FB zicea cineva ca ar fi fost cu Marius Bacila...mi-e si frica sa-l intreb cum s-a intamplat si ce au trait...

 

Dumnezeu sa te odihneasca, Sabina! :(

Da,

asa e, probabil ca atunci cand se va simti in stare, va intra el sa povesteasca ce si cum s-a intamplat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa cum a scris si Metal Heart va rog sa postati daca aveti mai multe detalii despre unde si cand va avea loc inmormantarea.

 

Cu toate ca este greu de procesat / scris dar mergem la inmormantarea Sabinei :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RIP ! Mai acum cateva zile imi dadea lectii si ma certa...cand vorbeam de prudenta si greselile motociclistilor deghizati in automobilisti...De sus, cu un pic de aroganta, m-a pus la punct ca o sora mai mare...Si acum... Sincer, imi pare tare rau! Dumnezeu sa o ierte, condoleante familiei si prietenilor! Acum suntem mai putini si mai saraci...!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...