Jump to content

Recommended Posts

Astăzi, a treia ședința recunosc ca am fost dominata de prezenta celor 500 cm3 și de faptul ca am reușit sa sar ca o pisica de vreo 5 ori....In primele ședințe am avut parte de 125 cm3 și nu m-am simțit dominata in niciun fel. Vreun sfat sau vreo povața? Sa continui sau sa predau ștafeta? Recunosc, azi am plâns ca atunci când am văzut titanic, filmul.

Menționez ca nu am fost rănită decât in orgoliu,

• Replies 213
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

BDSM de la ce vine?

@ ice-d, nici la titanic? Eu am fugit.... deși era prea târziu și am plâns ca o fata. Și in mașina , regulamentar, cu ochelarii de doare puși.

» Post actualizat in 02 Aug 2017 21:26

BDSM de la ce vine?

@ ice-d, nici la titanic? Eu am fugit.... deși era prea târziu și am plâns ca o fata. Și in mașina , regulamentar, cu ochelarii de soare puși.

Am intrat din greseala crezand ca e despre bdsm topicul :P

Si eu la fel. Ne-a pacalit si acum se face ca ploua.

Asa e la inceput. La tatzi ni-i greu! Zoe! Fii barbata!

Astăzi, a treia ședința recunosc ca am fost dominata de prezenta celor 500 cm3 și de faptul ca am reușit sa sar ca o pisica de vreo 5 ori....In primele ședințe am avut parte de 125 cm3 și nu m-am simțit dominata in niciun fel. Vreun sfat sau vreo povața? Sa continui sau sa predau ștafeta? Recunosc, azi am plâns ca atunci când am văzut titanic, filmul.

Menționez ca nu am fost rănită decât in orgoliu,

Mai bine sa plangi acum, decat cand vei ajunge in jungla din trafic. De renuntat, vei putea renunta si mai tarziu, daca vei constata ca motociclismul nu e de tine. Totul este sa fii sincera cu tine insati si sa te opresti la timp.. nu de alta, dar motocicleta poate ucide. Din pacate... Daca, insa, pasiunea este mare si crezi ca ai inclinatie spre chestia asta, go on!!!! Dar cu grija.

Si eu am crezut acelasi lucru ca si colegul @john17.. voiam sa imi trag semintele si berea langa mine.. :D

BDSM de la ce vine?

@ ice-d, nici la titanic? Eu am fugit.... deși era prea târziu și am plâns ca o fata. Și in mașina , regulamentar, cu ochelarii de doare puși.

» Post actualizat in 02 Aug 2017 21:26

Ok,ok,la filmul ala am dat o lacrima,doua,Celine Dion a fost de vina,ca daca puneau Metalica,sigur nu se intampla.

Cum adica ai plans ca o fata? Esti sau nu fata? Daca esti fata,poate fi de inteles(cu toate ca nu e o regula),dar daca esti baiat,dovedeste-o,daca ma intelegi. Oricum o dai,motociclismul nu este o pasiune usoara,ferita de pericole. Cand gasesti portita,te vei bucura complet de el.

Edited by Ice-D

Îngrășa și berea și semințele... dar eu, eu ce fac?

Strangi din dinti pana te obisnuiesti. Doare la inceput, pana te inveti.

Raspunsul asta l-am dat asa ca sa acopar ambele directii in care o poate lua acest topic.

Edited by Endurache

E clar ca "buna ziua!"ca asta cu "Dominare "a fost lansata tocmai pt a atrage atentia si interesul,iar acum isi rade in pumni vazand ce reactii a obtinut... Nu poti renunta dupa 3 sedinte si prima pe ceva mai mare...Esti fata,nu te dai tu batuta ( oups ! ) din prima... Plansul face bine,alina frustrarile. Asa ca,mai incearca. Consecvent. De renuntat poti oricand,daca vei considera,dar nici asa,fara lupta...care ar mai fi farmecul? Bafta!

Perverși...Eu am citit în viteză Dominatoare și m-am gândit la Honda, că are vreunu' ceva la dezmembrare. :)

@pasagera

Dacă vezi că după mai multe încercări nu reușești să stăpânești grămada de fiare, lasă-te păgubașă. Ambiția fără acoperire în cazul ăsta devine fatală.

Incercarile astea din poligon nu au prea mare relavanta. Sa faca scoala, sa dea de permis dupa 20-30 de ani de asteptat sa ii vina randul la programarile politiei si sa isi cumpere ceva mic, gen Yamaha Tricker. Sa incerce atunci si daca in primele 2000-3000 de km nu merge treaba, o vinde si asta e.

E absurd sa te gandesti sa renunti in timpul scolii. Scoala de la noi e un rahat de pistol cu apa.

Edited by Endurache

Ba sesizam dar incercam sa aducem si un aport de informatii utile unui incepator speriat. :laugh: Ca tot vorbim de sesizat, poate ar trebui sa te auto sesizezi si sa schimbi titlul topicului din "Dominare" in "Dominare si nevoie de atentie". Poate si pasagera e clona. Pozele alea puse in topicul de sex se puteau lua de pe net.

Ma gandeam ca asta e un topic OK pentru ziua de Vineri, pana mi-am dat seama ca azi e Joi. :(

Edited by Endurache

Ba sesizam dar incercam sa aducem si un aport de informatii utile unui incepator speriat. :laugh: Ca tot vorbim de sesizat, poate ar trebui sa te auto sesizezi si sa schimbi titlul topicului din "Dominare" in "Dominare si nevoie de atentie". Poate si pasagera e clona. Pozele alea puse in topicul de sex se puteau lua de pe net.

Ma gandeam ca asta e un topic OK pentru ziua de Vineri, pana mi-am dat seama ca azi e Joi. :(

Ce poze ?? da si tu link sa vada toata lumea nu tine doar pentru tine!

Ce poze ?? da si tu link sa vada toata lumea nu tine doar pentru tine!

Cred ca le-a sters.