Sari la conținut

Accident Ikea - "Cazut de pe pod"


1n$4n3
 Share

Postări Recomandate

Si rostu topicului care e? Sa fii primu? Ca informatii despre accident n-ai dat. Ce sens are sa postezi atunci?!?!


» Post actualizat in 10 Aug 2017 18:44

"0-45M,A. AUTO POLITRAUMA,Sos. Bucuresti-Ploiesti,?,LA IKEA,PE POD,DINSPRE BUCURESTI,''A ZBURAT DE PE POD''???,MOTOCICLIST A CAZUT DE PE POD"

Posibil accident grav pe pod la Ikea! Nu sunt in zona cazului!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Si rostu topicului care e? Sa fii primu? Ca informatii despre accident n-ai dat. Ce sens are sa postezi atunci?!?!

» Post actualizat in 10 Aug 2017 18:44

 

Din punctul meu de vedere, rostul este cam asa: Poate este vreun coleg in zona si merge repede la fata locului sa adune mai multe informatii, eventual sa dea o mana de ajutor.

 

Parerea mea..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

B30wea honda neagra cbr rr parca, pe Facebook scrie că a decedat, se contrazic dacă a ajuns pe contrasens sau daca a cazut de pe pod.

Editat de Falkenberg
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu se contrazice nimeni si nu a cazut de pe pod. Mesajul initiatorului acestui topic e preluat de la asvs si informatiile vin de la apelant, unde intotdeauna se subintelege gresit.

Dinamica a fost postata pe grup si e destul de clara.

Ce s-a intamplat inainte de impact, ramane sa va dati voi cu parerea...

Editat de ChrisRR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

B30wea honda neagra cbr rr parca, pe Facebook scrie că a decedat, se contrazic dacă a ajuns pe contrasens sau daca a cazut de pe pod.

 

https://www.realitatea.net/accident-cumplit-joi-seara-in-zona-pod-baneasa-traficul-deviat_2092408.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din punctul meu de vedere, rostul este cam asa: Poate este vreun coleg in zona si merge repede la fata locului sa adune mai multe informatii, eventual sa dea o mana de ajutor.

 

Parerea mea..

Sustin!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nasolie, acu' sa vedem cum s-a ajuns la treaba asta si cum putem evita stfel de treburi ... eu suspectez ca a venit tare pe urcare si s-a trezit cu coloana in fata. daca era si e banda 3, saritul peste parleaz e foarte plauzibil!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alerta am primit-o pe aplicatia de voluntariat. Noi dam share la cazuri intre colegi ca poate este altul in zona si poate ajunge in timp util. Deasemenea am considerat ca poate sunt membrii din comunitate in zona care pot ajunge rapid sa ajute, sau care au cunostiinte pe care le stiau ca avand drum, la momentul respectiv, in acea zona..

 

Astfel de alerte le primim in acelasi timp cu echipajele de interventie. Daca nu e ok doar sa anunt astfel de evenimente, nu mai postez decat cazurile la care am si ajuns si de la care pot fotografia un ochi iesit din orbita, ceva sa placa povestea cu totul la audienta.. 🙁

» Post actualizat in 11 Aug 2017 13:17

apoi nu vezi ce e colegul ''insane''

la ce te asteptai?? ;)

Nu peste tot e lumea la fel de frumoasa ca la Cluj. La Bucuresti mai sunt si pocitanii d'astea de nume.. "Dar bine ca esti tu frumos!" Editat de 1n$4n3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este vorba de Eu Crig:

 

https://www.facebook.com/eu.criq?fref=mentions&pnref=story

 

Inmormantarea este maine la 9 la cimitirul Ghencea Militar 3.


» Post actualizat in 11 Aug 2017 17:26

Si ca sa vedeti cum e soarta, a trecut pe langa Sabina(northern_freyja) din sensul opus cu maxim 1 min inainte de accidentul ei.

Editat de wawessh
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...