Sari la conținut

ADMIN
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salutare , imi recomanda cineva va rog un tinighigiu care si sudeaza plastic ? Am o carena ( codita crapata ) si as vrea sa o repar. In aceeasi situatie am si o aripa de la un Smart42 le-asi combina :-)

Merci

0727040422 Catalin,eu apelez la el de vreo cativa ani buni si recomand cu incredere,preturi decente

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vand topcase + placa stare impecabila dimensiuni:lungime 40cm,latime 40cm,inaltime 30cm nu este crapat sau spart pret 250 ron neg sau schimb cu genti laterale textile sau geaca moto textil de vara sa mearga la 1.65 cu 60-65 kg .ms detalii la tel 0724552088 sau pe PM

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La hornbach iti debiteaza si iti cantuieste pal la un pret mai mult decat decent. Masoara cat ai nevoie, si prindele singur pe ce suporti gasesti tot in magazin. Sau cumpara rafturi gata facute, numai bine de montat. Iesi un pic mai ieftin :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand Yamaha 1200 XJR, an de fabricatie 1995.

Pret: 1.400 eur

Motocicleta este in stare buna, in 2013 i-am schimbat toate consumabilele(inclusiv bujiI IR) si i-am adaugat cateva accesorii.De atunci am parcurs aprox 700 km. Detalii la telefon pentru cei interesati.

Detalii la telefon.

Multumesc,

Ciprian

0722303384

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai pune si transportul 10e.

Aha , deci vrei sa pierzi 9.95 euro :) .

» Post actualizat in 06 Mar 2015 12:50

Vand vesta piele , marimea M , noua

Nu mai am ce vinde . Cu stima :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand Yamaha DragStar 1100 ccm , an 2000 , 9990 mile ,parbriz,coburi piele,talpici fata,schimbator de viteze dublu.Pret 4000 euro negociabil sau 4200 livrata oriunde in tara.Motocicleta are 16.000 km , poate fi supusa oricarui test..Telefon 0721671818

 

 

Belea motorul, am și eu unul identic, cumpărat tot de la tine. Nu i-am schimbat decât releul și bateria până acum. Urmează bendixul săptămâna viitoare. Noroc că l-am luat din iarnă și am timp să schimb ce trebuie până când începe sezonul. Și noroc că nu sunt scumpe piesele... Bateria 300 de lei, releul 500 de lei și bendixul 2000 de lei.

 

Spor la vânzare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Belea motorul, am și eu unul identic, cumpărat tot de la tine. Nu i-am schimbat decât releul și bateria până acum. Urmează bendixul săptămâna viitoare. Noroc că l-am luat din iarnă și am timp să schimb ce trebuie până când începe sezonul. Și noroc că nu sunt scumpe piesele... Bateria 300 de lei, releul 500 de lei și bendixul 2000 de lei.

 

Spor la vânzare.

 

bendix 200,releu 220,baterie 150 - Second,dar bune :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vand semalizari moto universale imitatie carbon 60 ron setul,2 semnalizari moto erau pe un suzuki sv650 dar merg si la alte moto 60 ron perechea,2 manete suzuki gsr 600 ambreiaj+frana 100 ron perechea,2 manete frana+ambreiaj suzuki sv650 dar merg si la alte modele suzuki 100 ron perechea ,detalii la tel.0724552088


» Post actualizat in 08 Mar 2015 15:23


vand topcase + placa stare impecabila dimensiuni:lungime 40cm,latime 40cm,inaltime 30cm nu este crapat sau spart pret 250 ron neg sau schimb cu genti laterale textile sau geaca moto textil de vara sa mearga la 1.65 cu 60-65 kg .ms detalii la tel 0724552088 sau pe PM

inca valabil....poze o pagina inapoi....

Editat de sebacovaci
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...