Sari la conținut

ADMIN
 Share

Postări Recomandate

  • Admin

1. BURSA LOCALA este destinata DOAR anunturilor de vanzare din zona. Sunt permise doar mesajele userilor ce au completat campul FROM din profilul personal si acesta corespunde cu zona respectiva.
2. Mesajele deja puse pe BURSA generala se pun doar ca link. In cazul in care mesajul se pune complet pe BURSA LOCALA, nu mai este permis ca acesta sa fie pus si pe BURSA generala.
3. Mesajele se pun o singura data.Nu sunt permise mesaje gen UP sau VALABIL. Nu sunt permise comentarii cu privire la oferte (in special la ofertele magazinelor).


Nerespectarea celor de mai sus duce la stergerea mesajului si suspendare contului pe o perioada de 30 zile, FARA NOTIFICARE. Recidiva atrage marirea pedepsei.

In cazul in care vedeti mesaje ce nu respecta regulile de mai sus, va rugam sa folositi butonul p_report.gif si vom lua masurile specificate.

CLICK PENTRU BURSA LOCALA TIMISOARA - oferte ocazionale

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 8 months later...
  • Răspunsuri 1,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

De vanzare Kawasaki Ninja 636 model 2005-2006. An fabricatie 2005, prima inmatriculare s-a facut in 2006.

Cmc:636 Km:28.000, CP: 136

Motocicleta arata si merge foarte bine. Pret: 3590 euro.

Se poate vedea oricand la Zalau.

 

Pt informatii 0740934201

 

NU ACCEPT VARIANTE !!!

post-37906-0-40132900-1311160159_thumb.jpg

post-37906-0-48125300-1311160166_thumb.jpg

post-37906-0-62510100-1311160171_thumb.jpg

post-37906-0-53336600-1311160178_thumb.jpg

post-37906-0-44506500-1311160189_thumb.jpg

post-37906-0-21529400-1311160197_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de vanzare casca airoh speed fire marime L, noua 80 euro. tel. 0721997765

asa e, tibi. ai dreptate. tre sa dau o bere pe langa alte cele!

Editat de caveman
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut si eu Parbriz Honda CBR 600 F4 an 99 2000

 

Tatal meu vrea sa imi faca cadou o alarma moto ma puteti ajuta cu un sfat unde imi pot gasi alarma in TM cu tot cu montare??si pana in 4 mill???

 

Nu in Timisoara, dar muuuult mai ieftin:

http://www.accesoriiautosimoto.com/AlarmaMoto.html

Si merita sa te uiti prin tot site-ul, ca gasesti multe lucruri la pret foarte bun

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ar fii rau ca acest topic sa stea aici,deoarece de cand a fost mutat eu unul nu stiu daca l-am mai"rasfoit"de cateva ori..si nu inteleg de ce nu ar putea ramane :scratch: deoarece la burse locale sunt doar cele de tm,ar,bh,cs.. comparativ cu cele lasate la sectiunea "comunitati moto regionale"

Multumim de intelegere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Se vinde casca X-Lite X-602 Contest N-Com X-Series (Nolan racing) - marimea S (56-57 cm), pin lock, purtata 1 sezon, are cateva zgarieturi mici, viziera fara zgarieturi, silentioasa, usoara, f comoda. Mai multe despre casca aici: http://www.fc-moto.de/epag

 

 

 

http://bikeshop.ro/handler.php?tip=ac&act=view&src=db&ID=140242&selpic=3&zoom=1#foto

 

Casca e in B, dar se poate aduce si in TM.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Buna, vreau sa va anunt ca mi-am deschis un birou de proiectare de arhitectura. Pe langa partea de proiect complet (arhitectura, instalatii, rezisenta), facem si partea de avizare. De la amenajari pana la cladiri noi, reabilitari, renovari, amenajari de gradina, facem proiecte pentru tot ceea ce tine de constructii. Partea interesanta la noi e ca facem proiecte total diferite si unice, nu le tragem la xerox. Si asta, la preturile la care v-ar planta oricine o casa cu copy-paste pe terenul vostru, fara sa ii pese ca valoarea finala de investitie totala ar putea fi mult redusa daca ar fi facuta special pentru terenul vostru.

 

Daca vreti la primavara sa construiti, ar trebui peste iarna sa va avizati proiectele (cu cateva luni inainte se incepe proiectarea).

 

Ne gasiti la:

www.dlsa.ro

0742 97 49 49

http://dlsa.wordpress.com

office@dlsa.ro

ligia@dlsa.ro

 

profil-fb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Util. Am intrat pe motociclism.ro ca sa citesc reclame la birouri de arhitectura. :rolleyes:

Vincent iar esti rau :bounce:

Rum pa pa pum

Rum pa pa pum

Rum pa pa pum

 

man down

man down :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vincent iar esti rau :bounce:

Rum pa pa pum

Rum pa pa pum

Rum pa pa pum

 

man down

man down :laugh:

 

Alex tu esti si mai rau, :rock: am intrat pe motociclism.ro iar tu il plagiezi pe Adi Minune :lol:

 

Na na na na na ee

Na na na na na ee

Im Into You ooooo :lol:

Editat de hayabusika
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...