Sari la conținut

Accident scuter Iancului


cr1s71
 Share

Postări Recomandate

Am trecut pe Iancului (jumatatea distantei dintre Mega Maill si staria de metrou Piata Iancului) si aici a avut loc un accident. Nu am sa dau prea multe detalii: scuteristul e aparent inconstient si va fi transportat la spital. Partea buna e ca avea casca, partea rea ca doar casca. Cauza este aparent neacordare de prioritate din partea conducatorului auto.

I-am lasat numarul meu prietenei lui in caz ca are nevoie de ajutor.

Daca mai aflu ceva, va anunt.

Incarc si o poza imediat ce imi dau seama cum.

 

Insanatosire scuteristului, sa speram ca o sa fie bine.

» Post actualizat in 01 Sep 2017 18:29

Poza

post-65644-0-35040900-1504290545_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am trecut pe Iancului (jumatatea distantei dintre Mega Maill si staria de metrou Piata Iancului) si aici a avut loc un accident. Nu am sa dau prea multe detalii: scuteristul e aparent inconstient si va fi transportat la spital. Partea buna e ca avea casca, partea rea ca doar casca. Cauza este aparent neacordare de prioritate din partea conducatorului auto.

I-am lasat numarul meu prietenei lui in caz ca are nevoie de ajutor.

Daca mai aflu ceva, va anunt.

Incarc si o poza imediat ce imi dau seama cum.

 

Insanatosire scuteristului, sa speram ca o sa fie bine.

» Post actualizat in 01 Sep 2017 18:29

Poza

ce ma mai distreaza pe mine "motociclistii astia care fac 10 km pe zi imbracati bine si comenteaza despre scuteristi ca au macar casca,etc..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am mai primit nicio veste.


» Post actualizat in 02 Sep 2017 06:19

Nu stiu ce se intampla in ultima vreme, dar aparent soferii sunt extrem de neatenti. Eu era sa patesc acelasi lucru de 2 ori in 3 zile. Pur si simplu te vad venind cu motocicleta si nu se opresc. wtf?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pur si simplu te vad venind cu motocicleta si nu se opresc. wtf?

pentru ca ei mari si tu mic, pentru ca nu a aparut la stiri cate un sofer cu dintii scosi pentru tupeu de genul saptamanal...

ar mai fi motive, sistemul de educatie muci, saracie, manele, FSN - PSD si toti restul, etc.

cand ii injuri se uita la tine cu mecla clasica "da ce s-a intamplat" sau "ce vrei mah, esti smecher?"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu ce se intampla in ultima vreme, dar aparent soferii sunt extrem de neatenti.[...]. wtf?

soferul mediu nu a terminat vreo academie de condus si nici nu are vreun talent special in directia asta. de asemenea, soferul mediu nu are probabil IQ cat sa se gandeasca ce se poate intampla cu adevarat in urma unei anumite manevre pe care vrea sa o faca; pentru el un accident e ceva abstract, are impresia ca se indoaie un pic tabla si o indreapta la ciocan, sau ca oricum restul ii feresc pe ei. e singura explicatie pe care o gasesc pentru lipsa asigurarii corespunzatoare.

daca vrei sa te crucesti suplimentar, ia de vizioneaza seria asta de filme.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata am patit-o si eu, un auto, mi-a taiat calea in mijlocul intersectiei de la 1-dec = Auchan . Rezultat: smaltul sarit de pe genunchi si cot, carena zghariata si o oglinda sparta. Auto .... pa ... a disparut in ceata.

 

Data viitoare nu il mai feresc pe xxxxx , sar de pe scuter si il las sa se infinga direct in el ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...