Sari la conținut

2 Roti Istorice 2017


mihai_prd
 Share

Postări Recomandate

Daca termin cu electrica la el poate vin si eu cu un MZ Etz 150 din 1985 daca se incadreaza daca nu va arat cartea si talonu unde scrie an fabricatie 1962 :crack: ca asa a presupus inspectoru la vremea respectiva ca e fabricat . Daca nu termin vin oricum ca vizitator sa-mi mai clatesc ochii cu babutele expuse de altii .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La intrarea in Parc vor fi expuse moto clasice. In parcarea de langa intrare, vizitatorii. Inca asteptam acceptul de Politia Locala S4.

 

Ce tara de rahat ! Politia asteapta acceptul de la politia locala S4. Toate lucrurile sunt asezate cu fundul in sus in tara asta !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce tara de rahat ! Politia asteapta acceptul de la politia locala S4. Toate lucrurile sunt asezate cu fundul in sus in tara asta !

Ce e si mai dragut e CA COmunitarii nu au dat acceptul RCR-ului. "Traiasca" dom Baluta. Am rezolvat la madam Firea, e mai maleabila.

» Post actualizat in 08 Sep 2017 17:07

Venim si noi cu doua atasiste si un Mz Rt1 125.

Nici nu ma gandeam ca nu veniti. Anul asta nu ne mainstresam sa fim multi, am spus-o de anul trecut, prefer 5 oameninde calitate in fata a 30 de fitosi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...