Sari la conținut

Service Moto Timisoara


gopop
 Share

Postări Recomandate

  • 1 month later...
  • Răspunsuri 159
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

am de sudat o evacuare akrapovic , habar nu am ce material e , e foarte usoara posibil titan , am atasat 2 poze pentru a se vedea problema , practic a vibrat langa un carburator pana o punctat-o sau mai exact a perforat-o , ideea e ca a perforat-o fix pe imbinare , as vrea s-o fac cat mai profi , intrebarea e daca stiti vreun atelier unde o poate face sigur sa nu colind Timisoara la pas la fiecare sudor sau macar ce fel de sudura sa caut , merci de orice info .

post-30359-0-15222100-1510157433_thumb.jpg

post-30359-0-49174900-1510157449_thumb.jpg

Editat de MariusTm29
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

 

Acum cativa ani mi am facut carenele la Loți din Giarmata. Sau la Kuki, fiusu. Lucrau acasa amandoi, rezultate de exceptie. Nu mai am nr de tel, poate te ajuta altcineva.

Mulțumesc. Aștept un Nr

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Caut un service autorizat RAR care sa imi monteze un kit de limitare a puterii pe un Kawasaki Versys. Kitul este achizitionat de la Alpha Technik si trebuie sa il montez pentru a circula cu permis categoria A2.

Ma poate ajuta cineva?

Multumesc.

0744554879

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Un mecanic / servce moto care se incumeta sa schimbe toate consumabilele pe un Yamaha Stratoliner XV1900 ?

Un coleg de la lucru mi-a recomandat pe un tip din Dumbravita sub numele de Ghiuri ?

E ok

Vezi ca se va aglomera, contactează l din timp. +40722704469

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am cumpărat de curând un burgman de 400 din 2008,mecanici de acolo au umblat la pompa de benzina pentru că nu trăgea bine au rezolvat problema dar acum sa aprins in bord F1,și nu mi se pare normal,vreo sugestie sau un sfat dacă știe cineva cum se poate remedia,eventual vreun service bun,mentionez că locuiesc în Făget Timiș,ar fi de preferat dacă este cineva pe la Lugoj,eventual Timișoara, mulțumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 11 months later...

Salut, imi recomanda cineva un service/mecanic moto  sa imi pregateasca mobra de sezon, daca se poate cat mai aproape de Deta (Timis).

 

Schimbat anvelope, ulei, filtre, antigel , lichid de frana la o yamaha xj6n la un pret decent?

 

Multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

salut, doresc sa fac o curatire si o sincronizare la carburatoare, pentru kawasaki zx6r 1998. imi puteti recomanda pe cineva\service care sa faca operatiunea asta> multumesc

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
La 26.03.2019 la 20:08, Gexy a spus:

salut, doresc sa fac o curatire si o sincronizare la carburatoare, pentru kawasaki zx6r 1998. imi puteti recomanda pe cineva\service care sa faca operatiunea asta> multumesc

 

 

https://www.olx.ro/oferta/atelier-reparatii-si-intretinere-motociclete-ID8GVYR.html

 

Recomand

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...