Jump to content
Sign in to follow this  
finu'

Nu faceti ca el

Recommended Posts

Steve Mcqueen de Arad :))

se mai vorbeste de asta si AICI :cheers:

il sunase moartea pe prost, a decis ca asteptat destul.

Edited by warlock

Mult mai safe sa te bagi pe tupeu imediat ce se inchid barierele, e departe trenul.... :P

Am stat odata 20 de minute pe Petricani, 3 trenuri; cand am vazut ca tot nu se ridica am plecat la aurel vlaicu.

Deci cat de prost tre sa fii, sa nu ai pic de logica elementara. Daca e sa te dai ciumeg si sa nu respecti bariera pai poti sa o faci imediat ce s-au inchis barierele, dar pe masura ce astepti cu atat cresc sansele ca trenul sa vina.

Boul ala a asteptat 3 minute si apoi a zis.. eeh, bag pwla, numai vine cwcat de tren, ia sa trec io, bariera e pusa la misto. Cat de handicapat mintal tre sa fii...

Foarte bine i-au facut dobitocului, din cauza unora ca el intreaga comunitate este stigmatizata.

PS

Ma bucur ca l-au identificat, dar oare cum au facut? E destul de greu de citit numarul de inmatriculare chiar daca e o filmare 1080p.

Foarte bine i-au facut dobitocului, din cauza unora ca el intreaga comunitate este stigmatizata.

PS

Ma bucur ca l-au identificat, dar oare cum au facut? E destul de greu de citit numarul de inmatriculare chiar daca e o filmare 1080p.

Cand se vrea, se poate. Avem tehnologie destul de avansata in Romania, numai ca este folosita prost sau in "alte scopuri".

ahhhh romanashul clasic. o comite si apoi tot el da "sex oral". (stiind desigur ca trenul nu poate opri)

iubesc neamul asta din ce in ce mai mult. si unii se mira de ce aia mai luminati pleaca din tara,lol.

Nu e chiar așa, doar alt dobitoc poate cataloga o întreaga comunitate, ca sa te citez, dupa un singur exemplar (nereușit).

Pe de altă parte, ați observat cat a durat până să ridice nenorocita aia de barieră? Eu uneori cred că în frumoasa noastră țară sunt luat la mișto...

o stire de rahat...ca si toate stirile din RO...

a fost indentificat o laie!!!

cica a fost amendat cu 500 lei fiindca a aratat mecanicului degetul! ...serios?? poate o aratat trenului! poate o ridicat mana n sus ca i amortzise...de unde si au dat ei seama de la distanta aia?

Justitia c.rului prajit! la metrou stau ciorile " tigari tigari baieti" si tu iei amenda ca arati degetul in sus! hahahaha!

nu iau partea bikerului, Doamne fereste! dar sunt sigur ca nu l au indentificat pe biker...nu apare niciun nume, nici macar initiale sau nr de motocicleta....

se bat si ei cu pumnii n piept ca fac treaba!

nu am nimic personal cu mecanicul de locomotiva, dar CFR ...ii arat si eu degetul dezbracat! se merge ca in anii 50 ...de la Bucuresti la Baia mare 13 ore..

» Post actualizat in 13 Sep 2017 13:54

.." IDENTIFICAT" ... :alcy: ....a naibuu Ursus!

dar CFR ...ii arat si eu degetul dezbracat! se merge ca in anii 50

Te rog să ai respect, lor le datorăm apariţia oţetului, stafidelor şi brânzei cu mucegai.

:crack: :crack: :crack:

On topic:

Rider: zero creier, zero caracter. Ridica mingea la fileu tuturor frustratilor ce blameaza motociclistii.

o stire de rahat...ca si toate stirile din RO...

Off topic:

ZZ, in Romania, ca si in alte tari, oferta urmeaza cererea. Se vinde ceea ce vrea "boborul". De aia sunt telenovele, de aia sunt "telejurnale" pline de sange, de aia Maruta, Capatos si altii castiga bani grei in loc sa cerseasca, si asa mai departe.

Pe de alta parte, crezi cu adevarat ca mecanicul ala de locomotiva este de vina ca trenurile merg prost in tara noastra? Da-mi voie sa ma indoiesc de asta...

Numai bine!

omul s-a plictist. 3 minute in pua mea....

daca fuma nu avea timp sa sa se plictiesesca

Daca nu aveam tigari la mine si eu trecem. cred ca nu avea tigari

Te rog să ai respect, lor le datorăm apariţia oţetului, stafidelor şi brânzei cu mucegai.

:10:

so ne-au adus minerii la bucuresti , never forget !

acum m-am uitat mai bine. A scos casca, cand sa aprinda tigara...pua :))))

Merita sa-l pupe trinu'...

Nicio paguba de crapa.

genial!

Sa-mi bag cardanu' cat tine bariera aia... ai timp sa treci mobra pe partea ailalata a barierei pe piese.

:laugh:

Avem tehnologie destul de avansata in Romania

:crack:

Nu e chiar așa, doar alt dobitoc poate cataloga o întreaga comunitate, ca sa te citez, dupa un singur exemplar (nereușit).

Pe de altă parte, ați observat cat a durat până să ridice nenorocita aia de barieră? Eu uneori cred că în frumoasa noastră țară sunt luat la mișto...

Barierele unde nu exista mexican sa dea la manivela (daca mai exista asa ceva) se inchid si se deschid automat in functie de un trigger pe calea ferata care e pus la o distanta considerata sigura.

Nu te ia nimeni la misto, calm down.. Te-ar lua la misto daca s-ar ridica bariera si in momentul in care ai trece te-ar calca trenu.

Sa moara cipilan, asta da motiv de nemultumire in tara asta, ca tin barierele oamenii la ele la misto. :mellow:

Hai bai frate, bariera a tinut 3 minute jumate pana sa vina trenul si inca 20 de secunde dupa. Aia e bariera?! 13 vagoane? Pai sa vezi cand trece vreun marfar de 30-40 de vagoane cu 10 la ora...

» Post actualizat in 14 Sep 2017 08:54

Cat despre amenda...e fix degeaba, daca contesta castiga. Nu se vede numarul pe camera deci papapa! Asta daca nu cumva au gaborii alte camere pe undeva.

Oricum, prostia e mare in jurul nostru.Dar face parte din selectia naturala. Desi in cazul asta natura a fost foarte indulgenta.

Edited by Speedy.K

Cat despre amenda...e fix degeaba, daca contesta castiga. Nu se vede numarul pe camera deci papapa! Asta daca nu cumva au gaborii alte camere pe undeva.

asta pentru ca nu iei tu in calcul niscaiva martori care au vazut numarul... sau ca motociclistul sa fi recunoscut pur si simplu, eventual in prima faza cu "baietii" la un pahar la birtul din sat, ulterior si la sectie