Sari la conținut

Circuitul Vik Power


pepsi
 Share

Postări Recomandate

Anul trecut când am fost eu era decent asfaltul, puțin denivelat la capătul liniei drepte, circuitul e destul de mic, dar merge pentru o mica distracție. Se închiriază cu ora, dar nu mai rețin exact prețul...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E 80 lei/zi sa te dai, suna la 0728555310 si intreaba daca e liber circuitu pe data in care vrei sa mergi. Ultima data cand am mers era un traseu facut de cauciucuri si conuri pe pista si a trebuit sa le inlatur pe toate singur :)) Uite si o inregistrare din iulie:

Editat de Xeph
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic sa incerci in alta parte, e o pista mica de karturi, e ok pentru mobre mici,supermoto in nici un caz pentru ss.

Scuze de off topic, nu am fost pe VIK sa vad care este situatia pe acolo, totusi nu ma pot abtine sa nu intreb, ce au ss-urile pe circuitele de karting ? Zic eu ca e un mediu mult mai safe pentru distractie si invatat decat cheile/serpentinele.

 

Nu SS ci SBK :

uite si un SS :
si exemplele sunt numeroase.

 

Cand vine vorba de distractie, si cunoasterea motocicletei, orice pista merge, parerea mea :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-am dat și eu Hornet pe el. Merge asa pt o mica distracție, scurt dar destul de virajat, ai grija la finalul liniei drepte. Poate reușești sa te sincronizezi cu câțiva colegi de la Arad și iese o chestie faina

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...