Sari la conținut

Lovit in parcare in Targu-jiu.


Coltssss
 Share

Postări Recomandate

Buna seara, as dori sa fiu contactat daca azi intre orele 14-20 a fost cineva martor la o lovitura a unei motociclete in parcare in orasul Targu-Jiu, langa Colegiul Spiru Haret, in fata la CEC Bank. Orice informatie ar fi de ajutor deoarece la terminarea orelor am gasit motocicleta mutata de la locul ei cu semnalizarea dreapta fata sparta, iar furca si roata strambe. Multumesc, puteti da mesaj sau suna la 0760436179.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai poze de la locul faptei,poate i-ar ajuta pe martori sa-si aduca aminte.

 

Momentan nu fiindca era deja intuneric si nu cred, zona ne fiind iluminata foarte bine. Dar o sa ma duc maine dimineata si o sa fac si postez aici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Morala : NU parchezi motocicleta asa cum parchezi cutia de tinichea.

Aici, pe plaiuri, de-aia exista trotuare (unde exista).

Spatiu verde plm.....mai bine sa planga ma-sa.

https://imgur.com/a/ejDlj In prima poza se vede cum am gasit eu motorul fata de cum l-am parcat iar in a doua cum era parcat initial. (paint skills)

Editat de Coltssss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca zici ca a fost in fata la CEC vezi ca poate au surprins ceva pe camerele de supraveghere

Camerele se uita in partea opusa. Am fost la politie am dat declaratie, urmeaza sa il gaseasca si sa vada de unde sunt urmele de pe masina si daca are dovada. Apoi sper ca va urma sa imi repar mobra fiindca numai in curte nu-mi place sa o tin.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Camerele se uita in partea opusa. Am fost la politie am dat declaratie, urmeaza sa il gaseasca si sa vada de unde sunt urmele de pe masina si daca are dovada. Apoi sper ca va urma sa imi repar mobra fiindca numai in curte nu-mi place sa o tin.

Daca ti-ai pus bazele in politia Romana, sa faca o cercetare atat de ampla, nu vreau sa te dezamagesc, dar vei ramane cu un gust amar.

Cerceteaza tu , afla info si dupa, daca vrei, mergi cu ele la politie.

Dar angajatii din Politie, de abia asteapta sa o frece...

 

numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...