Sari la conținut

Thassos de octombrie (6-8.10)


RuInCV
 Share

Postări Recomandate

Cum am fost in Thassos in fiecare toamna de cand am luat mobra (cu exceptia primului an) si anul asta mi-am facut rezervare in Potos la Alexandria in perioada 6-8 octombrie.

 

Plecarea va fi vineri dimineata in jur de 06:00 - 06:30. In functie de orarul de la ferry o sa ma decid mai aproape de data plecarii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 52
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Cum am fost in Thassos in fiecare toamna de cand am luat mobra (cu exceptia primului an) si anul asta mi-am facut rezervare in Potos la Alexandria in perioada 6-8 octombrie.

 

Plecarea va fi vineri dimineata in jur de 06:00 - 06:30. In functie de orarul de la ferry o sa ma decid mai aproape de data plecarii.

Salve, ce motocicleta ai ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Conteaza de ce sa nu conteze ;) Am mers cu J-ul dupa 1200 GS-uri intr-o tura, nu m-a interesat si nu o sa ma intereseze cu ce mobra vine fiecare, atata timp cat poate sustine un ritm decent de mers.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incearca si tu alt browser, eu tot pe Android vad profilul.

 

Ritmul de mers depinde mai mult de rider decat de mobra. Eu am facut drumul asta cu 3 mobre diferite, cu si fara pasager, iar timpul efectiv de mers a fost intre 6h45 si 7h45. De mers acum voi merge cu Tiger-ul (800 XRT 2017 if it helps).

 

S-a postat si orarul de la ferry, planul ar fi sa prindem cursa de 13:15, 14:00 sau 14:30 cel tarziu. Eu mi-am platit deja rezervarea din Potos (Alexandra Beach&Spa), deci daca te intereseaza cauta-ti cazare in zona.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gaşca tristilor aka bagatorilor de seama in toate discutiile, revin in forţă !!!

» Post actualizat in 25 Sep 2017 15:39

Frate, voi sunteti precum chilotul in c.ur? Sincer ? Va privesc pe voi discutiile de aici ? Chiar vreti cearta pe fiecare discutie in parte ? Chiar sunteti cu...m..ia?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stai ca n-am fost atent de la inceputul discutiei. avem un baiat care face o invitatie deschisa la un gratar si avem un invitat care zice sa-ti bagi gratarul in ćur daca n-ai mici. poate n-am citit cu atentie, dar aici e o singura persoana cu mooia, in opinia mea. eu sunt aici doar pentru comentarii.

Editat de zahei
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stai ca n-am fost atent de la inceputul discutiei. avem un baiat care face o invitatie deschisa la un gratar si avem un invitat care zice sa-ti bagi gratarul in ćur daca n-ai mici. poate n-am citit cu atentie, dar aici e o singura persoana cu mooia, in opinia mea. eu sunt aici doar pentru comentarii.

boss ...vin si eu cu o intrebare:

gratarul de bagat in poponeata este cu mici sau cu ceafa???

sa stiu daca aduc mustar sau salata.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trăind în cercul vostru strâmt
Norocul vă petrece,
Ci eu în lumea mea mă simt
Nemuritor şi rece.


» Post actualizat in 27 Sep 2017 10:30

Wow ... uite ca si-au facut moderatorii treaba si au mai facut curat prin tampeniile debitate pe aici. Color me surprised ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deocamdata nu a confirmat nimeni 100%. Eu sigur plec.

 

Planul ar fi de plecat la 06:00, daca reusim totusi sa ne strangem hai sa zicem un 06:30 la benzinaria OMV din 1 Decembrie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...