Sari la conținut

Motociclist pentru o zi!


RDragos
 Share

Postări Recomandate

Vino sa fii motociclist pentru o zi!

 

Iti plac motocicletele, ai o pasiune pentru ele, nu ai avut ocazia sa vorbesti cu oameni in masura sa iti ofere informatii utile legate de motociclete si motociclism? Acest eveniment iti ofera: Posibilitatea sa discuti cu motociclisti despre motociclete(clase de motociclete, modele, echipamente, accesorii si despre orice doresti sa afli) Sa vezi motociclete, sport, tourer, chopper, adventure tourer, custom si modele noi marca BMW Sa te urci pe ele sa vezi cum iti vin Sa le conduci! Da...sa le conduci, Scoala Auto Decebal impreuna cu instructorii moto si motocicletele de scoala si Pierro Moto Academy cu motocicleta pregatita pentru incepatori va stau la dispozitie sa initieze orice doritor de a motori.

 

Te asteptam pe 30 septembrie, incepand cu ora 11 in parcarea Auchan Oradea! Invinge-ti frica sau da curs dorintei si vino la acest eveniment destinat viitorilor motociclisti si pasionati.

 

Eveniment organizat de White Wolves MC Romania, cu sprijinul Aushopping Oradea, Pierro Moto Academy si Scoala Auto Decebal.

https://www.facebook.com/events/1752376554795724/

post-84563-0-95687800-1505753066_thumb.jpeg

Editat de RDragos
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 years later...
On 1/20/2024 at 11:58 PM, Speedy.K said:

Nu.

Mulțumesc.

On 1/21/2024 at 2:11 AM, TomTheMouse said:

Da, a fost o pandemie, a iesit Biden presedinte, iar acum poti conduce si tractorul cu permis categoria B. 

Da, se confirmă, de miștocari nu ducem lipsă. Cum intri într-un grup, cum dai de ei. Cumva răspunsul tău atât de respectuos are legătură cu topicul?

Nu te osteni să îmi răspunzi. Chiar nu mă interesează ce ai de spus.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...