Sari la conținut

Hai Sa Facem Si Noi Un Album De Poze


CobraArt
 Share

Postări Recomandate

Prietene esti mult prea obosit la ora asta ca sa scrii ceva coerent si cu sens. Sau probabil ca n-ai varsta

 

necesara. Eu n-am zis ca sunt salvatorul cuiva am zis doar ca ala era prietenul vostru si nu v-a pasat. Eu nu-

 

l cunosteam si probabil trebuia sa-mi fie indiferent ca nu sunt contor de accidente si nici smurd. Asha ca

 

odihna placuta

In primu rand nu cred ca esti prieten cu mine,in al 2lea rand scotii ochii ca ai ajutat un coleg motociclist cand a avut accident...Cel care a picat atunci era prieten cu mine si cu altii de pe discutia asta,dar nu avea nimeni cum sa ghiceasca ca a avut accident,poate doar telepatic.:wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 288
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

bai astia doi hai ca ma enervati ...ia mai bine nu mai scrie nimeni nimic...voi ramaneti destepti , smurd-isti ...si sa stati frumos in coltul vostru......lasati-ne pe noi in pace daca nu va convine de noi.....intre noi ne simtim bine si avem ce face si ce discuta chiar daca " vorbim anagramat" ...chiar nu vedeti ca nu ne intereseaza parerile voaste....dar mai calmativa bai !!! daca tot continuati cu chestia asta inseamna ca sunteti batuti in cap... hai pa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.....intre noi ne simtim bine si avem ce face si ce discuta chiar daca " vorbim anagramat" ...

 

 

:wink: eu cred ca ceea ce ai scris mai sus este elocvent in ceea ce te priveste

 

imi pare rau ca nu m-am putut abtine si am mai scris cateva randuri . de acum ,gata ,stai linistit dragule ca nu ma mai bag peste voi . ma bucur ca va simtiti bine in grupul vostru si sper sa nu am "placerea" de a va cunoaste - nu de alta dar s-ar putea sa nu inteleg ce spuneti din mom ce vorbiti anagramat :kiss:

 

 

bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bey,susper sprint mihai,du te frate cu grupu tau si lasa-ne pe noi in pace,grupu de la Palat,orium nu esti bine venit acolo.Erau scuteristi,si ce?Te vezi pe motor mare(daca ai,nu stiu ca nu am urmarit),si te crezi sef de trib,sau ce ca nu ma prind.Frate eu zic sa lasi vorbelele astea aruncate aiurea,sau poate aruncate cand ai baut si tu o bere.Nu am nimic cu tine,dar ma irita faptu ca zici tu de fitzo bikeri,dar eu nu cred ca esti mai mult decat un biker de linie dreapta.Atat iti zic nu mai arunca tu vorbe aiurea.Noi ramanem la Palat,tu te poti duce unde vrea muschiu tau ca nu te obligam noi ma sa vii la Palat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cernobale, vezi cum vorbesti cu SMURD-isti si cu asta. Incep sa cred ca ti-ar placea sa patim ceva rau si nu imi place chestia asta. Termina cu aluzii de genul asta care nu isi au rostul te rog, si hai gata cu cearta pe topicul asta ca era facut de Cristi pentru a posta poze nu pentru a se certa unul cu celalalt. Mai lasati si voi de la voi si gata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu m-am luat de stilul de condus al nimanui asha ca nu-mi spune tu mie motociclist de linie dreapta, ca nu eu faceam linutze cu motoarele de 125 la sala sporturilor. asha ca shhhhtttt, fiecare merge cum ii place corect, pot sa merg si-n cerc dc vreau.

 

In al doilea rand nu m-a deranjat ca erau scuteristi, dimpotriva, tot respectul pentru ei cum se descurca si suprevietuiesc prin traficul asta de cacao. Am spus ca UNII, subliniez UNII, ar trebui sa-si revizuiasca comportamentul. Atat, asta e tot in rest totul e perfect si as vrea sa fim cat mai multi, motoare, scutere etc.....

 

Iar la faza cu berea las-o asha te rog ca n-are rost sa jignesti din moment ce abia de cateva luni esti in legalitate de a bea o bere.

 

Cu tine cel putin n-am absolut nimik, mergeti de mici, bv voua si multi ani inainte fara incidente, nici la Arriman nu m-am referit la nimeni doar ca s-a atacat prea tare.

 

In ceea ce priveste acest topic eu n-o sa mai scriu indiferent dc o sa continuati sa ma jigniti sau nu. Bafta la toti

Amigo,cand aveam eu permis tu aveai poster cu un mz in camera asa ca nu-mi baga mie gogosi despre o luna etc. Nimeni nu isi va revizui comportamentu ca asa vrei tu,daca nu iti convine gaseste alt grup potrivit tie.Pa si nu-mi mai da PM :wink:

PS:nu trb sa ai nimic cu mine,dar te iei de prietenii mei si asta nu-mi place.Nu vreau sa vina vreun outsider sa arunce vorbe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai amice,tu ai venit cu gogosi pe aici,si nu cu gogosi simple,ci dalea siropate rau.Daia m-am luat de tine ca mi s-a facut rau de la ele.Esti pus in grupa lui Romeo pt mine.Pfaaa,smecherie.Ne dam in cine are mai multi km acu.Intrb pe baieti cati km am eu si dupa aia sa mai vb.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu ce e cu cearta asta intre voi, discutia la inceput era despre niste cochilasi care stau in impresii si cu condica la semnat la palat. Hai sa nu incepem cat de tari suntem, cati kilometri avem, pana unde ducem cauciucul pe Cheia si vitejii dinastea. Chill ce dreaq

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cristi,nu iti mai bate capul cu "adevaratii rideri",nu are rost sa cobori la nivelul ala!

Ps:am vazut ca tare iti place sa supraveghezi ce se intampla la sala,cine face liniute,cine da tare in motor,dar poate anul asta o sa fie darnic si Mosul cu tine sau gasesti o macheta prin benzinariii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Silviu...hai sa nu interpretam gresit lucrurile.....sunt si eu motociclist si in nici un caz nu vreau sa vad vreunul pe acolo fie el prieten sau dusman...... eu zic sa nu mai continuam cearta..ca oricum ne certan degeaba....... ride safe si sa ne vedem sanatosi :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

uite si de la mine una :crack:

 

<small>--- Mesaj completat în 17 Mar 2008 08:49 -------------</small><br/>......

 

<small>--- Mesaj completat în 17 Mar 2008 08:50 -------------</small><br/>am mai pus una si vad k nu merg ..nu stiu ce au!

 

 

D-le Cernobal avand in vedere noua achizitie te rog sa schimbi motocicleta din semnatura. :rusinica:

E de domeniul trecutului :crack:

 

Felicitari pentru noua achizitie :crack: Astept provinicia la bere :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cateva poze de sambata, din "Padurea Cazacilor", eu, Georgica si baiatul lui!

 

--- Mesaj completat în 26 Mar 2008 05:30 -------------
Revin cu pozele de mai sus, dar putin mai mici! ;)

 

--- Mesaj completat în 26 Mar 2008 05:39 -------------
Rog moderatorul sau adminul sa faca ceva sa se vada aceste poze, chiar si cele de mai sus!

post-18641-1206415610_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...