Sari la conținut

Hai Sa Facem Si Noi Un Album De Poze


CobraArt
 Share

Postări Recomandate

Ideea este furata si de la celalalte comunitati :) Eu zic ca suntem destui pe forum care ne stim din "real life" dar nu dupa nick,daca nu ne stim deloc poate iesim la o plimbare sa strangem gasca mai mare.Hai sa punem si noi o poza cu motoru nostru,eventual cu noi :cheers:

Sa ne vedem sanatosi la primavara :lol:

post-5265-1168542144_thumb.jpg Tantarul meu mic si mult iubit post-5265-1168542191_thumb.jpg

post-5265-1168542352_thumb.jpg Eu sunt cel din stanga si cel din dreapta este Bebe

post-5265-1168542448_thumb.jpg O ultima poza cu prietena

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 288
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

:D :crack: :eek: Foarte buna ideea !!!

Pe tine unul te cunosc, pot spune, personal, (te-am vazut de multe ori prin oras si am impresia ca stai sau vii destul de des pe str. Colinei.

Ce primavara sa mai asteptam fratioare !!! Mai e putin si vine vara, si din cate stiu nici tu nu ai trecut pe la topicul cu pregatirea pentru iernat !!! Toata ziua :cheers: :lol: :) !

Tine-o tot asa !!!

Ma repar si eu pe la ambreiaj si poate iesim pe la un suc !!!Calare desigur !!!

 

 

post-10610-1168552170_thumb.jpg la S.A.Bruxelles acum 3 ani

 

A doua poza este cu prietena, tot acum 3 ani la salon.

Ultima poza este langa R1 lui SILRAW.

Cu CAGIVA mea nu am (spre rusinea mea) poze. Promit ca voim revolva problema.

Si daca tot merge urarea : ASFALT USCAT !!! :D

post-10610-1168552557_thumb.jpg

post-10610-1168552765_thumb.jpg

Editat de SHOEI
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack: :eek: :eek: Foarte buna ideea !!!

Pe tine unul te cunosc, pot spune, personal, (te-am vazut de multe ori prin oras si am impresia ca stai sau vii destul de des pe str. Colinei.

Ce primavara sa mai asteptam fratioare !!! Mai e putin si vine vara, si din cate stiu nici tu nu ai trecut pe la topicul cu pregatirea pentru iernat !!! Toata ziua :cheers: :lol: :) !

Tine-o tot asa !!!

Ma repar si eu pe la ambreiaj si poate iesim pe la un suc !!!Calare desigur !!!

post-10610-1168552170_thumb.jpg la S.A.Bruxelles acum 3 ani

 

A doua poza este cu prietena, tot acum 3 ani la salon.

Ultima poza este langa R1 lui SILRAW.

Cu CAGIVA mea nu am (spre rusinea mea) poze. Promit ca voim revolva problema.

Si daca tot merge urarea : ASFALT USCAT !!! :D

Salut,

Stau pe Colinei,din acest motiv ma vezi destul de des acolo :crack: Binenteles ca mergem la suc,poate chiar sa strangem o gasca mai mare si sa plecam ori spre Brasov ori spre Bucuresti,poate acolo are sucul alt gust :lol:

Personal nici eu nu te cunosc pe tine...

 

 

dap ai dreptate si sincer zilele astea te-am tot vazut prin oras :)

Daca vremea tine cu mine/noi :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut cristi

nu e rea ideea, sa fie vreme buna si iesim si la o plimbare

nu mai am mult si imi termin motorul :cheers: saraca o fost in reparatii peste iarna, ar fi o idee sa ne anuntam intalnirile pe acest topic

bafta

post-6559-1168700976_thumb.jpg

post-6559-1168701013_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vad ca s-au trezit ploiestenii :cheers: sa fie intr-un ceas bun...poate reusim si noi sa facem un grup si sa mai iesim din cand in cand...

post-13216-1168702970_thumb.jpgpoza proaspata...ca si azi am dat o tura de cateva ore...si l-am vazut si pe @ultraDM dar din pacate nu l-am mai prins din urma

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vad ca s-au trezit ploiestenii :cheers: sa fie intr-un ceas bun...poate reusim si noi sa facem un grup si sa mai iesim din cand in cand...

post-13216-1168702970_thumb.jpgpoza proaspata...ca si azi am dat o tura de cateva ore...si l-am vazut si pe @ultraDM dar din pacate nu l-am mai prins din urma

Tu mai erai cu un enduro alb in fata la sindicate?

 

Am facut si eu azi o poza de pe podul de la fabrica Coca-Cola...imi place mult

post-5265-1168725800_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce faceti fratilor ???

Ziua inteleg ca va dati cu moto, dar seara ???

Astia suntem toti ??? Astazi mi-am montat cablul de ambreiaj si am auzit o gramada de moto !

Deci !!! Care mai sunteti ??? Astept........... :rose: !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator alexman

Hmmm, se anunta ceva weekendul asta? Eu diseara vin in Ploiesti si maine as da o raita pe undeva, dar nu stiu pe unde si cu cine :blink:

 

Cred ca mai aduc un baiat, pe Sorin cu magazinul alimentar de pe Cameliei :rose:

Si duminica as pleca pana la Targoviste ca se anunta 15 grade. Iau si pasagera sa-si etaleze noile lentile de contact :lol:)

 

Deci nu sunt singurul care care are prob. cu ambreajul... eu am nevoie de oala mica si oala mare de ambreaj.Acum iesi cu ea daca ti-ai pus ambreaj?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator alexman

Eu am fost azi la cumparaturi la Metro, dar acum vad ca a inceput iar vantul de cacao. Maine, pentru doritori, cred ca voi iesi totusi aiurea. 0729800361 - Alex

 

Hmmm, se anunta ceva weekendul asta? Eu diseara vin in Ploiesti si maine as da o raita pe undeva, dar nu stiu pe unde si cu cine :blink:

 

Cred ca mai aduc un baiat, pe Sorin cu magazinul alimentar de pe Cameliei :rose:

Si duminica as pleca pana la Targoviste ca se anunta 15 grade. Iau si pasagera sa-si etaleze noile lentile de contact :lol:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Servus , cred ca ne-am intalnit acum cateva saptamani la poligonul de la kilometru 6 eram cu un prieten eu cu Virago el cu EN 500 .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!! Inca unul din Ploiesti... :D Felicit initiativa... :blink: Pana acum cunosc mai multi motociclisti in Bucuresti decat in Ploiesti.. V-am vazut de nenumarate ori prin oras( in special pe Cobra)... ne-am salutat.. dar niciodata nu ne-am intalnit.. Am moto din iulie si sunt impatimit de cand ma stiu.. Moto: Yamaha Thundercat.... Zona.. Bariera Bucuresti... Deocamdata motorul se odihneste la tara, dar nush cat mai rezist fara :D

Deci.. astept cu nerabdare sa ne cunoastem, si sa iesim impreuna la o tura :lol: Va salut.. Liviu :rose:

post-11594-1169459670_thumb.jpg

Editat de YZF
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator alexman

Lol, era Cobra parcat in fata la Omnia sambata seara. Eu cu prietena am parcat chopperul in parcarea etajata, am iesit din Omnia si aia din jur se mirau ca desi cu castile in maini si imbracati ca doi motociclisti adevarati nu ne-am urcat pe CBR-ul lui. Problema cu CBR-ul de sambata seara e ca prietena isi doreste acum nebuneste o Honda exact ca a lui Cobra.

 

Am fost in schimb la Doroftei Pub, in fata la Hotel Central alt motor, cu numarul POS. Acolo mai puhoi, lumea mai ciudat s-a uitat la noi ca am trecut pe langa cealalta motocicleta.

 

Imi venea sa las cate un biletel undeva la schimbator cu numarul de telefon. Weekendul asta se anunta frig dar nu ploua. Cred ca o sa fiu prin oras toata ziua de sambata (daca nu ma duc la munte) - din pacate in timpul saptamanii stau in Bucuresti si nu vin in Ploiesti. Am lasat numarul de telefon intr-un thread din celalalt post.

 

Saptamana asta fac aplicatia pentru credit pentru Suzuki V-Strom. :blink: :lol: :D Asa ca, hopefuly, de prin aprilie o sa fiu mai activ.

 

Salut!! Inca unul din Ploiesti... :D Felicit initiativa... :D Pana acum cunosc mai multi motociclisti in Bucuresti decat in Ploiesti.. V-am vazut de nenumarate ori prin oras( in special pe Cobra)... ne-am salutat.. dar niciodata nu ne-am intalnit.. Am moto din iulie si sunt impatimit de cand ma stiu.. Moto: Yamaha Thundercat.... Zona.. Bariera Bucuresti... Deocamdata motorul se odihneste la tara, dar nush cat mai rezist fara :D

Deci.. astept cu nerabdare sa ne cunoastem, si sa iesim impreuna la o tura :D Va salut.. Liviu :rose:

 

Aaaa, clar. Si mai aveati un prieten care se dadea prin poligon. Mereu cand merg inspre Km 6 ma uit in poligon, doar doar... dar n-ati mai aparut.

 

Hai poate ne strangem mai multi sambata, ar fi pacat sa mergem de nebuni disparati prin oras in loc sa ne adunam si sa facem o Cheia ceva.

 

Servus , cred ca ne-am intalnit acum cateva saptamani la poligonul de la kilometru 6 eram cu un prieten eu cu Virago el cu EN 500 .

Editat de alexman
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lol, era Cobra parcat in fata la Omnia sambata seara. Eu cu prietena am parcat chopperul in parcarea etajata, am iesit din Omnia si aia din jur se mirau ca desi cu castile in maini si imbracati ca doi motociclisti adevarati nu ne-am urcat pe CBR-ul lui. Problema cu CBR-ul de sambata seara e ca prietena isi doreste acum nebuneste o Honda exact ca a lui Cobra.

 

Am fost in schimb la Doroftei Pub, in fata la Hotel Central alt motor, cu numarul POS. Acolo mai puhoi, lumea mai ciudat s-a uitat la noi ca am trecut pe langa cealalta motocicleta.

 

Imi venea sa las cate un biletel undeva la schimbator cu numarul de telefon. Weekendul asta se anunta frig dar nu ploua. Cred ca o sa fiu prin oras toata ziua de sambata (daca nu ma duc la munte) - din pacate in timpul saptamanii stau in Bucuresti si nu vin in Ploiesti. Am lasat numarul de telefon intr-un thread din celalalt post.

 

Eu am avut CBR-ul la Omnia la intrare si m-am dus la un suc la Doroftei :lol: Nu te-am vazut pe acolo.Moto cu numarul POS este o Aprilia Rs 125 2006.Daca vrei sa iti urci prietena pe CBR-ul meu,sa se uite la el (cu toate carenele puse :crack:),vb si ne intalnim :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator alexman

Dragilor,

 

Eu azi pe la vreo 2.30 ies vreo 2 ore la plimbare. Daca vreti sa va plimbati (imbracati bine), 0729800361, vedem unde ne intalnim. Daca nu, alta data :P

 

Eu am avut CBR-ul la Omnia la intrare si m-am dus la un suc la Doroftei :lol: Nu te-am vazut pe acolo.Moto cu numarul POS este o Aprilia Rs 125 2006.Daca vrei sa iti urci prietena pe CBR-ul meu,sa se uite la el (cu toate carenele puse :crack:),vb si ne intalnim :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...