Sari la conținut

Plimbare ca pasajer in Bucuresti


raresc12
 Share

Postări Recomandate

Salutare ! Daca cineva doreste sa faca o plimbare prin Bucuresti si este singur sau ar vrea sa mai fie cu cineva si are o casca in plus as dori sa particip si eu ca pasager, daca nu deranjez. As dori sa vad cum este cu motocicleta prin capitala :).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si toata lumea zicea ca noi, noua generatie suntem neseriosi ...

 

Zi daca esti ghei sa stie eventualul rider pe cine are la spate.

Nu, nu sunt. Am facut acest topic deoarece nu am prieteni care sa detina motociclete, toti au masina. Am scris acest topic deoarece toata lumea imi zice ca este periculos in Bucuresti cu motocicleta. Nu toti avem prieteni rideri sau cunostinte in familie care sa-ti zica, sa-ti arate sau sa-ti dea sfaturi ...

 

Daca sa fii pasager pe o motocicleta inseamna sa fii gay, asta e..Din pacate nu am permis.

Editat de raresc12
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ontopic, @OP dacă eram epilat pe piept, te luam eu o tura-doua.

» Post actualizat in 21 Oct 2017 16:32

 

de obicei, DORITOARELOR le spun sa pleteasca cu ce stau pe sa. pe TINE o sa te intreb cata benzina esti dispus sa alimentezi.

Tu pierzi, poate omul te făcea sa-ți schimbi părerea/orientarea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu, nu sunt

doar ai impresia ca e misto pentru un barbat sa se frece unu de tine sa te tina strans in brate de la spate si sa te impinga tandru la fiecare frana ...

 

vrei sa vezi cum e pe motocicleta , te duci frumusel in poligon (vezi aici pe forum care e mai aproape de tine) si vorbesti cu un instructor sa te lase sa dai o tura ... mult mai simplu, mai sigur si mai putin ghey (in functie de instructor)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

numa motociclsti p-aici, care mai decare mai streit.. mai dati-va-n roata mea de chitrosi!

tinere, te plimb eu o trua cand voi avea vreme. nu prea mai ies prin oras la plimbare din pricina specimenelor de mai sus ! n-ai cu cine dom-le, n-ai cu cine! :)))

rati ai draeaqu de raceri!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine Jumba !!!! Tin minte acu niste veri cand eram amandoi pe VFR si am dat de fetele in combinezon de piele la 40 de grade afara la umbra in intersectie.........dupa care era sa l luam pe ghidon prin mijlocul bulevardului pe Robert Pitbull the Rock, avocatul tenebrelor :)

 

Da sa nu zica astia ca suntem ghei...tre sa i asiguram #casuntemfuckeridoarfemei

Editat de Ramirezz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

numa motociclsti p-aici, care mai decare mai streit.. mai dati-va-n roata mea de chitrosi!

tinere, te plimb eu o trua cand voi avea vreme. nu prea mai ies prin oras la plimbare din pricina specimenelor de mai sus ! n-ai cu cine dom-le, n-ai cu cine! :)))

rati ai draeaqu de raceri!

Nu Jumba, noi vrem sa footem ..si nu ghei (daca se poate) :mexicanwave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 baieti pe 1 motor = amenda + bataie. Acum serios, daca erai fata aveai sanse 90% sa iesi din seara asta, chiar daca nu aveai dinti in gura

cu atat mai bine daca nu avea dinti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Am mers vara asta odata pasager cand am fost nevoit sa imi scot mobra din service si am zis ca nu vreau sa merg echipat prin metrou sau ratb. Desi riderul imi e bun prieten, am avut un sentiment de pixtă admirată la fiecare semanfor.

Din experienta asta am aflat de ce adora pixtele sa fie plimbate. Am realizat ca nu e nevoie sa faci un wheelie cu ele in spate; e suficient sa te strecori printre masini la semafor cat sa le admire fundu' cate un meltean.

 

Never ever nu voi mai merge pasager, daca riderul e baiat! :))))

 

Deci, daca nu ai o problema sa te simti homălău, go for it! Doar ai grija ca manerul ala dintre rezervor si pilor, nu e frana de mana. :))))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Ai dreq sunteti mei, cu totii... Zau... Omu` vroia doar sa vada cum se simte instalatia "motor in oras" si voi i-o dati la temelie... Ce sa mai inteleaga el acum?! Ca toti motoristii sunt mult prea fuduli ca sa mai care pe careva in spate daca nu le iese de un futing? Sau ca e greu sa mergi cu pasager neavenit sau si mai aproape de adevar... poate ca indemanarea voastra nu e la cote atat de inalte?! Spuneti voi, zau acum... Eu as duce cu drag oameni de genul asta in oras, sa vada ce inseamna trafic, sa vada ca nimeni nu te vede de fapt si ca bucuria de a merge pe motor este de multe ori doar a ta , a riderului. In fine. Cred ca ati inteles ce zic.

 

Bulan la max!

 

Catalin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...