Sari la conținut

Distante de franare - probe practice


misionaru
 Share

Postări Recomandate

E foarte relevant, vedem si noi diferentele (astia care nu au abs). Oricine e binevenit, inca un exemplu in plus. :)

 

Ca un mic update, se pare ca duminica sunt 50% sanse de ploaie. Ar fi sambata ramasa ca zi de teste.

 

Cel mai bine stabilim pe joi sau vineri cine vine si daca are sens sa facem intalnirea.

Editat de misionaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 640
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

E foarte relevant, vedem si noi diferentele (astia care nu au abs). Oricine e binevenit, inca un exemplu in plus. :)

 

Ca un mic update, se pare ca duminica sunt 50% sanse de ploaie. Ar fi sambata ramasa ca zi de teste.

 

Cel mai bine stabilim pe joi sau vineri cine vine si daca are sens sa facem intalnirea.

 

Eu ma bag sambata dimineata, locatia unde e?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca vin doar 2 oameni, eu prefer sa ies la o plimbare și să reprogramăm până când ne-om strânge mai multi.

 

Văd că nu a mai zis nimeni că vine.

 

E ok, mai asteptam pana diseara, daca nu, ne vedem next time.

» Post actualizat in 21 Sep 2018 19:40

Next time nu mai exista ca m-a tavalit unul pe Kiseleff si cred ca frame slideru' a rupt cadrul cand a alunecat :)))

Editat de 9470m
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

E ok, mai asteptam pana diseara, daca nu, ne vedem next time.

» Post actualizat in 21 Sep 2018 19:40

Next time nu mai exista ca m-a tavalit unul pe Kiseleff si cred ca frame slideru' a rupt cadrul cand a alunecat :)))

asa nasol ???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 7 months later...

Pfff... iti dai seama ce de oferte o sa primesti??? 🤗

 

Nu vrei sa faci un curs cu Marius Bacila?  Te ajuta enorm o sesiune din asta. In plus, este o persoana foarte "explicita". Si face chiar in Bucuresti. Are sesiune chiar pe 18 si 19 mai. 

http://rider-academy.ro/?course=level-1&lang=ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce să zic, aștept ofertele celor dornici să ajute o începatoare.

Am făcut deja cursul cu Marius Băcilă, primul meu drum cu moto a fost la curs la el, pe un vânt și un frig... Pentru mine a fost senzație mai ales că am făcut o figură frumoasă, cum ar zice Hagi, și acolo mi-am zdrelit ambreiajul. 

O să mai fac încă o dată cursul, la un moment dat, nu de alta dar vreau să fiu un pic mai obișnuită cu motorul și ca să fiu și amuzantă, nu am primit diplomă..încă, ceva îmi spune că trebuie să o merit. 😁

 

Editat de Flower-Power
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 15 minute, Flower-Power a spus:

Am făcut deja cursul cu Marius Băcilă, primul meu drum cu moto a fost la curs la el, pe un vânt și un frig... Pentru mine a fost senzație mai ales că am făcut o figură frumoasă, cum ar zice Hagi, și acolo mi-am zdrelit ambreiajul. 

 

Du-te la altcineva ca ai fost la Bacila asta si tot te-ai pravalit cu motocicleta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ai înțeles nimic, prefer să exersez niște frânari undeva dar observ că îți place să tragi concluziile tale.

Acum 5 minute, Nguyen a spus:

 

Du-te la altcineva ca ai fost la Bacila asta si tot te-ai pravalit cu motocicleta.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred că are mai multe șanse la Cristina Strecopitov, magiciana! :lol:Pt că la un curs de perfecționare trebe să ai ce perfecționa...

Sau pe bune:  https://blog.scoalamotobucuresti.ro/manevrabilitate-pe-motorul-personal/

Dar rotițe ajutătoare tot i-ar cam trebui. :crack:

Editat de john17
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mă cam trolezi,John, măcar ai și tu o ocupație dar nu știu cum se face că orice postez ești omniprezent. Mai ia o pauză.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...