Sari la conținut

Recomandare vopsitor(ie) moto Bucuresti


sco.
 Share

Postări Recomandate

Salut!

Sunt in proces de restaurare cu al meu Simson Sport si doresc sa i dau o vopsea care sa imite originalul.

Pentru asta, am nevoie de un meserias bun care imi poate face dungile si tot ce e necesar pentru a arata cam asa:

 

Va astept cu recomandarile!

post-44323-0-71021000-1509013603_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut.



D-l Paul - Bucurestii Noi


0730566415 sau 0745999742



Vopseste excelent. Am facut la el mai multe piese de masina si face o munca excelenta. Omul e tinichigiu/vopsitor si are cabina omologata si tot tacamu'.



O sa-i spun ca i-am dat numarul de telefon cuiva, dar tu cand vorbesti cu el sa-i spui ca ai numarul de la Radu, cel cu Mitsubishi.



Succes!


Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc frumos, am sa i dau un apel.

» Post actualizat in 26 Oct 2017 12:02

Am sunat, dar omul se ocupa excluisv cu masini.

Va rog sa cititi cu atentie ce am scris in topic. Caut un meserias care se ocupa cu arta, nu doar sa indrepte si sa vopseasca. Vreau sa mi faca si dungile pe rezervor, aripi, cutii laterale si restul detaliilor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Asta caut și eu, exact ce.ti trebuie ție! La fel, am vb și eu cu acest domn paul, recomandat de colegul de mai sus și nu prea m.a lămurit la telefon daca poate sa facă sau nu acele dungi! Daca afli de cineva care face și a mai făcut o operațiune de genul sunt și eu interesat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Asta caut și eu, exact ce.ti trebuie ție! La fel, am vb și eu cu acest domn paul, recomandat de colegul de mai sus și nu prea m.a lămurit la telefon daca poate sa facă sau nu acele dungi! Daca afli de cineva care face și a mai făcut o operațiune de genul sunt și eu interesat!

Asa cum ti-a spus si tie in topic, am vazut niste dungi facute de el pe un Porsche. Nu stiu ce ai vorbit cu el si, sincer nu ma intereseaza, dar cred ca cel mai simplu e sa mergeti cu obiectul (rezervor, aripa, etc...) la el sa-i spuneti exact ce vreti si va lamureste.

 

Am o banuiala ca a fost un fel de "telefonul fara fir".

 

Eu sunt foarte multumit de cum mi-a lucrat la masina si de aceea il recomand. Voi, puteti sa mergeti unde doriti. Nu am niciun interes sa-l promovez in afara de faptul ca mi se pare ca e profi, iar daca voi avea vreodata de vopsit ceva la mobra, el e prima mea optiune.

 

Succes!

Editat de The_Sin_Eater
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iulica de la Cluj. Czauner pe forum (parca) sau pe facebook.

Mihai,o zas ca nu mai lucra... :(

Editat de CRISTIAN 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Salut.

D-l Paul - Bucurestii Noi

0730566415 sau 0745999742

Vopseste excelent. Am facut la el mai multe piese de masina si face o munca excelenta. Omul e tinichigiu/vopsitor si are cabina omologata si tot tacamu'.

O sa-i spun ca i-am dat numarul de telefon cuiva, dar tu cand vorbesti cu el sa-i spui ca ai numarul de la Radu, cel cu Mitsubishi.

Succes!

Il stiu de multi ani, nu se ridica la nivelul asteptarilor.. am vospsit la el pragurile masinii iar dupa 2 luni au inceput sa se cojeasca. Cere cat nu face si nici treaba buna nu iese.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...