Jump to content
Sign in to follow this  
Razvan Funk

Se vinde Honda CBR 125

Recommended Posts

Din pacate a venit vremea ca iubita mea Geta sa ma paraseasca :( din cauza altei tipe care imi bate apropouri.
Geta are 41.000 km, super intretinuta, nu e cazuta.

E dusa doar la medic la timp ^_^

Stapanul meu mi-a schimbat kit-ul de lant, in urma cu 5000 km si l-a curatat si uns la fiecare 300km, am schimbat uleiul la fiecare 3000 km, am avut doar Motul 7100 10w40, mai am schimbate kit-urile de etriere cu tot cu placute la inceputul sezonului, asta ca sa fiu in siguranta.
Suport TopCase original + lada Givi (intra o casca)
Toate becurile sunt schimbate, sa fiu o diva vazuta foarte bine in trafic ^_^
Vin la pachet si cu gentile laterale Louis.
Toba care ma face sa scot un sunet frumos are 3000km, schimbata din cauza ca cea veche s-a copt si a sunat urat >.<
Pentru ca vreau sa ai o pozitie comoda pe mine am schimbat pielea de pe saua pilotului si a pasagerului.
Sunt scumpa, stiu...

Am itp pana in 2019 si asigurare imi e expirata

Am fost plimbata mult si cu foarte mare grija. Am vazut peisaje superbe dar si vreme urata, mi-am facut treaba foarte bine de accea am primit toate aceste cadouri!

Pretul e de 10.500 lei negociabil.

0751 813 804-Locatie Arad

Mai multe detalii in privat sau la telefon!

post-96601-0-50994600-1510242303_thumb.jpg

post-96601-0-77590200-1510242311_thumb.jpg

post-96601-0-63613400-1510242325_thumb.jpg

post-96601-0-69770300-1510242336_thumb.jpg

post-96601-0-84094300-1510242344_thumb.jpg

post-96601-0-01607200-1510242357_thumb.jpg

Edited by Razvan Funk

Nenorocitu ala de Becali si--a cumparat Maybach in loc sa mearga cu 100 de Loganete ca voi...plm

Ce aveti cu omu' ?

Doreste sa vanda ceva, a cerut un pret si gata. A si spus in text ca Getutza lui cea scumpa este cam scumpa.

Daca a pus un pret aiurea sa fie sanatos. Poate stie el ceva si nu stim noi.

Daca este cineva interesat cumpara, daca nu treaba omului ce face pe mai departe.

Noi am vandut una ,model 2009 ,(deci pe injectie) cu 1300 km reali ,cumparata din reprezentanta ,acum 5-6 ani ,cu 1600 de euro .Avea o carena putin crapata

Stiu ca fiecare cere cat vrea dar cand ceri dublu si ceva ,dai liber la caterinca

PS Nu mai zic ca e printre cele mai urate motociclete .Multi nici nu le pozeaza din spate .Tu ai avut ceva curaj sa faci asta :))

Edited by EarthFish

Atatea virgule ai pus de nici nu mai intelege omul daca acum 5-6 ani a fost cumparata sau vanduta.. :))

2250 EURO ??? Atunci FZ6-le meu este la vanzare, macar are injectie si este din 2004,100 CP, toate schimburile efectuate la timp, a vazut mai multe decat a ta. Pret in lei 18560 RON :))))

PS: lucreaza bine la pret, sigur ai mai multe sanse.

Modelele de 125 sunt o nisa , majoritatea celor care cauta 125-uri au permis A1 cu care nu pot conduce altceva, deci pretul altor motociclete este in mare parte irelevant. Oricum, in ultima vreme au crescut foarte mult preturile la categoria asta.

Ce imi place mie cand nu mai putem de grija celui care isi vinde un motor.

Fratilor, voi va luati ce motor doriti, omul isi pune trotineta la vanzare la ce pret doreste.

Din pacate pentru mine, nu pot edita postarea... Cel mai important element zic eu, l-am cam uitat pe din afara.

Carenele sunt "noi", adica schimbate cu un set de pe aliexpress. (Suma totala cu tot cu taxe a fost 800euro)

Si radiatorul e schimbat, in urma cu 3000km. Mai precis la inceputul sezonului.

Deci a fost si tavalita...

Adica are si carenele toate chinezesti?