Sari la conținut

Detinatori de Yamaha MT 09,MT 09 Tracer


TNG

Postări Recomandate

Felicitari pt achizitie ! Cat mai multi km fara incidente !

 

Cu aceasta ocazie , nu facem si noi o intalnire cu tracer-urile saptamana asta ? Ar fi fain sa ne cunoastem si sa mai schimbam pareri live ( si desigur, sa vad si eu live acest gt )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hahaha,,da am vazut si eu!😂😂😂

Nu am cerut asta,dar este misto facuta si mi-a placut🤗

» Post actualizat in 22 Jun 2018 13:09

http://www.xsr700forums.com/forum/138-yamaha-xsr700-general-discussion/9028-mt07-xsr-700-tracer-700-engine-failure.html#/topics/9028

Se pare ca pe modelele de cilindree mai mica au inceput sa apara probleme o data cu montarea unui sistem de evacuare...amestecul devine periculos de sarac. Lucru pe care l-am mentionat inca de la inceput...😉

» Post actualizat in 22 Jun 2018 13:09

Hahaha,,da am vazut si eu!😂😂😂

Nu am cerut asta,dar este misto facuta si mi-a placut🤗

» Post actualizat in 22 Jun 2018 13:09

http://www.xsr700forums.com/forum/138-yamaha-xsr700-general-discussion/9028-mt07-xsr-700-tracer-700-engine-failure.html#/topics/9028

Se pare ca pe modelele de cilindree mai mica au inceput sa apara probleme o data cu montarea unui sistem de evacuare...amestecul devine periculos de sarac. Lucru pe care eu l-am mentionat inca de la inceput...😉

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

@Sinner - presupun ca moto e nou, deci ai 2 ani garantie si implicit trebuie sa faci reviziile la ei pt a o pastra.

parca yamalube iti pun, oricum, fa-o oriunde te programeaza mai repede :) (dual motors sau motodynamics)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mersi, am sunat la motodynamics și voi merge acolo, yamalube fs o sa ii pună

» Post actualizat in 10 Jul 2018 11:58

Dragi colegi,

 

Ce ati spune daca ne-am intalni cateva ore intr-o dupa-amiaza / seara, undeva in Bucuresti sau imprejurimi ?

Sa mai schimbam pareri, povesti si sa ne cunoastem.

 

Eu unul abia astept sa vad o gramada de tracere (si nu numai) unul langa altul si sa ma holbez la ele :D

 

Cheers, Eduard.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Teoretic sunt liber..asa ca incerc sa ajung si eu.Ar fi si mai ok cu un decalaj de o ora 21.00.. ar fi ok si pentru voi?

21:00 ca sa pacalim caldura este mai mult decat perfect...perfect simplu!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...