Sari la conținut

Deputat PSD, accident moto


riderontornadoes
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 170
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Multumesc! :ok:

 

Tare motor a avut omul. Si tupeu. Dupa ce a lovit o masina parcata s-a repezit in stalp si pe urma intr-o alta masina aflata in deplasare... :crack:

 

Acum, serios. Sper sa se faca bine repede.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiam cine e dobitocul care a scris asemenea tampenie!

Vazand userul mi-am adus aminte ca prostovanul ,,doua roti,, circula pe forumul asta!

Ce-ai colegu?Nu poti sa-l jelesti fara sa jignesti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiri de-astea vreau in fiecare zi.

 

Colegu, esti putin cam dur.

 

Nici eu nu simpatizez PSD-ul, dar vorbim totusi de un OM.

 

In alta ordine de idei, nu se mentioneaza modelul mobrei sau ora evenimentului. Ma intereseaza pentru ca astazi am fost in Maracineni, si am vazut un singur motociclist, pe o mobra gen chopper, neagra, echipamentul la fel, negru.

 

Eu eram cu un prieten la Lukoil si a trecut pe un drum de langa benzinarie, nu ne-a observat, altfel sigur ne-ar fi salutat, si noi eram tot cu mobrele. El a facut dreapta, spre Pitesti, noi stanga, spre Campulung.

 

Oricum ar fi, sanatate si recuperare rapida!

Editat de SONYC
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oricum ar fi, sanatate si recuperare rapida!

Hmm.. rapida nu.. poate lipsa lui de la votarea unei legi cretine salveaza ce mai e de salvat daca mai e ceva..

Sau poate trece la alt partid, l-or fi ajuns blestemele...

Editat de -UFO-
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hmm.. rapida nu.. poate lipsa lui de la votarea unei legi cretine salveaza ce mai e de salvat daca mai e ceva..

Sau poate trece la alt partid, l-or fi ajuns blestemele...

 

Subiectul pe care il aduci in discutie este foarte complex si nu isi are rostul aici. Oricum, nu asta este calea, de a iti dori ca un OM sa moara, sau sa ramana cu sechele, sau hai totusi sa se recupereze.. dar cat mai greu posibil.

 

PSD-ul este compus din oameni care incearca, asa cum un altul desi stie ca sotia ta e "luata", el tot incearca, ca poate poate. Atat stie, atat face. Partea care ma deranjeaza este ca li se permite, ori aici ei "sar" din schema si intram noi. Iar noi ce facem? Scandal pe forum? Scandal din fotoliu cu o bere in mana? Iarna trecuta eu unul am iesit in strada, chiar daca era frig, chiar daca eram obosit dupa un program zilnic de peste 10 ore, chiar daca prietenii ma chemau la bere. Acu' cine mai iese?

 

Ne meritam soarta, punct!

Editat de SONYC
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Esti tu sigur,sigur,sigur ca politicienii sunt oameni ?

 

Tot ce zic eu colegu este faptul ca incercam sa plasam mereu, indiferent de situatie, vina in carca altuia. Nu va lamentati pe forum, daca va deranjeaza actiunile lor incercati sa faceti ceva in privinta asta.

 

Nu sunt impotriva voastra, va inteleg foarte bine, nu traiesc in Elvetia, ci in Romania, dar, ma vad nevoit sa repet, "actiunile" intreprinse pe forum, fix aici vor ramane.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasati cearta si hai sa stabilim repede cine se duce cu buchetul de flori la el, asa cum s-a intamplat cu tariceanu. Parca l-au dat si la TV pe forumistul florist. Trebuie batut fierul cat e cald, acum cat sufera, ca degeaba te duci cu flori cand s-a facut bine omul.

Editat de Endurache
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cata ura si cati spalati pe creier .... daca facea parte din alt partid era mai ok?!? dar daca nu facea parte din niciunul si era un simplu motociclist pasionat de mersul pe doua roti?? e totusi destul de racoare afara si totusi, cativa dintre noi nu au pus "pistoalele in cui"....

 

ce barfa proasta, nu zice nimeni nimic de gume, de temperatura asfaltului, de cauzele accidentului, ceva despre ce am putea invata din acest eveniment neplacut... ce sa-i faci, asta-i fix tipul de gandire ce ne catalogheaza ca "donatori de organe" "roackeri satanisti" "motociclisti imputiti" etc etc...

 

mult succes pe ramura colegi forumisti, motociclismul e altceva si aici nu se poate pune in discutie!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cata ura si cati spalati pe creier .... daca facea parte din alt partid era mai ok?!? dar daca nu facea parte din niciunul si era un simplu motociclist pasionat de mersul pe doua roti?? e totusi destul de racoare afara si totusi, cativa dintre noi nu au pus "pistoalele in cui"....

 

ce barfa proasta, nu zice nimeni nimic de gume, de temperatura asfaltului, de cauzele accidentului, ceva despre ce am putea invata din acest eveniment neplacut... ce sa-i faci, asta-i fix tipul de gandire ce ne catalogheaza ca "donatori de organe" "roackeri satanisti" "motociclisti imputiti" etc etc...

 

mult succes pe ramura colegi forumisti, motociclismul e altceva si aici nu se poate pune in discutie!

Cam cine se inscrie in PSD? Numai experimentati in toate domeniile de activitate. Nici la furat nu se pricep, schimba legile penale de-si da seama si un analfabet ca-i abuz.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...