Sari la conținut

Deputat PSD, accident moto


riderontornadoes
 Share

Postări Recomandate

Dacă timpul ar fi avut frunze, ce toamnă"

Nichita Stănescu

 

"Dacă toți pesediștii de azi ar fi avut soarta colegului lor, ce providență!"

autor necunoscut din Statul Paralel

Daca n-ai fi continuat dupa Nichita,...ce postare! ce matur! ce sensibil! ce motociclist! ce destept!...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 158
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

O gramada din tara asta injura partidele, guvernul,mai nu stiu pe cine. La un moment dat ii vezi ca se iau la pupat cu unii reprezentati injurati, ca vezi Doamne, sint unii mai buni, ca-s totusi oameni. Si oamenii aia rid si scuipa de sus. Ii doare la basca de toti, mai ales de fraierii omenosi. Unii chiar isi merita soarta de scalvi.

Editat de JAGI
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Voi nu pricepeti ca si taranist sa fi fost atitudinea (mea cel putin) ar fi fost aceeasi? Astia furau impreuna si in '90, cand "gaseau" minerii masini de facut bani si droguri la pnt si pnl, d'apoi acum!

Dpmdv politicienii nu e uameni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

https://www.dcnews.ro/deputatul-radu-vasilica-are-nevoie-de-sange_568418.html?

 

E internat la Floreasca si conform articolului de mai sus cica medicii de aici i-au amputat piciorul, nu cei de la Pitesti.

 

In fine...sper sa auzim vesti mai bune despre starea lui.

Editat de ovi_ice
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai putin, ca esti in alt film. Omul a iesit la 5grd C, fara experienta, fiind convins ca daca a aprobat (chiar tacit) jdemilioane pt biserici si Catedrala , lui nu i se imtimpla nimic.Bita de care vorbesti, am destula minte s-o evit. Discutia este despre alocarea banilor publici (inclusiv ai mei, eu fiind ateu)in defavoarea spitalelor. Dupaia, sa dai in medici ca nu stiu meserie, mi se pare idiotenie. Normal ca nu stiu, cei ramasi sint pleava, cei buni au parasit sistemul. Eu stiu realitatea asta, deaia nu ies pe 2 roti la citeva grade celsius. Ca ma gindesc si ca la spital nu are cine sa ma trateze.

Editat de JAGI
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Discutia este despre alocarea banilor publici (inclusiv ai mei, eu fiind ateu)in defavoarea spitalelor.

Aici ai dat-o-n bara. Suma anuala pe care achita un cetatean roman in favoarea B.O.R. este de 4-5 ron!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca iti fute unul tie o bata peste picior o sa ai o revelatie ca viata nu e ca filmul . Cel mai jegos cercopitec e ala care ''da'' in cel cazut la pamint .

imi pare rau de tine daca nu realizezi ca ei dau in noi de 27 ani incoace zii de zii , si nu vor inceta niciodata deoarece salariile si functiile lor sunt Dumnezeu lor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

imi pare rau de tine daca nu realizezi ca ei dau in noi de 27 ani incoace zii de zii , si nu vor inceta niciodata deoarece salariile si functiile lor sunt Dumnezeu lor

Daca dădeai si tu putin in gramatică poate ca realizai ceva mai multe...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Stai putin, ca esti in alt film. Omul a iesit la 5grd C, fara experienta, fiind convins ca daca a aprobat (chiar tacit) jdemilioane pt biserici si Catedrala , lui nu i se imtimpla nimic.Bita de care vorbesti, am destula minte s-o evit. Discutia este despre alocarea banilor publici (inclusiv ai mei, eu fiind ateu)in defavoarea spitalelor. Dupaia, sa dai in medici ca nu stiu meserie, mi se pare idiotenie. Normal ca nu stiu, cei ramasi sint pleava, cei buni au parasit sistemul. Eu stiu realitatea asta, deaia nu ies pe 2 roti la citeva grade celsius. Ca ma gindesc si ca la spital nu are cine sa ma trateze.

multi circula cu motorul si acum , eu sunt unul dintre ei , problema nu-i ca n-are cine te trata la spital problema este cum s-a faci sa nu ajungi acolo , lucru pe care cel in cauza la omis si a fortat norocul printre masini , e numai vina lui , se poate intampla si la 30 de grade cu ori ce motor cu orice cauciucuri cu ori ce pilot .
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca dădeai si tu putin in gramatică poate ca realizai ceva mai multe...

 

asta e tot ce poti tu comenta ? iti va explica Liviu Pop niste gramatica de vei ramane mut , si e ministrul doar al invatamantului si ghici ce , e platit si din banii tai , comenteaza acum ca ai ce ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am inteles, Liviu Pop este de vina pentru gramatica unora ...

E pe baza de reciprocitate...daca unii(cu doi de i) ministri care din intamplare se ocupa chiar de invatamant,isi permit sa schingiuiasca limba romana,de ce nu ar putea si altii?

Doar cei din varf sunt exemple de urmat,nu-i asa? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar daca Liviu Pop este un agramat, asta nu ma va face si pe mine agramat, asta incercam sa spun mai sus. Nu vreau sa generez o polemica pe aceasta tema, deja s-a deviat (nepermis de mult) de la subiectul discutat in acest topic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar daca Liviu Pop este un agramat, asta nu ma va face si pe mine agramat, asta incercam sa spun mai sus. Nu vreau sa generez o polemica pe aceasta tema, deja s-a deviat (nepermis de mult) de la subiectul discutat in acest topic.

Corekt! Faceam doar haz de nekaz! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...