Sari la conținut

Un canar si trei Canare


Postări Recomandate

I see what you did there ...

 

Nu recunosc nimic, jesui enosant! :alcy:

 

mi-e frica ca o sa ajung acolo si nu va fi nici pe aproape ca in pozele tale

 

Garantez ca la pictat n-am talent, asa ca-s "what you see is what you get", cum s-ar zice :D. Dar saru'mana de compliment!

 

 

Multumesc mult tuturor pentru aprecieri si pentru rabdarea de a urmari, in ciuda absentei factorului motociclistic :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi-e frica ca o sa ajung acolo si nu va fi nici pe aproape ca in pozele tale :)

Este! Baga repede cat avioanele sunt inca ieftine!

 

@M0jave: Cat a mai fost ferryul intre insulitele alea? Cand am fost ultima oara erau un picut cam absurde preturile...

Editat de Trancanicicel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M0jave: Cat a mai fost ferryul intre insulitele alea? Cand am fost ultima oara erau un picut cam absurde preturile...

 

Inca sunt un picut cam absurde avand in vedere ca ambele dureaza cam 20-30min. Lanzarote - La Graciosa dus-intors a fost vreo 20E, iar Lanzarote - Fuerteventura tot dus-intors vad ca pentru pasageri e vreo 30E (desi la mine personal a fost inclus in excursie).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De curiozitate intreb, ai folosit si un obiectiv tiltshift pentru poze sau doar postprocesare?

 

Doar post, dar ca sa-mi fac mana pentru un Lensbaby pe care-l am acasa si care asteapta cu mare nerabdare un body Sony E pe care sa-l pot monta, deci poveste lunga :))

» Post actualizat in 10 Dec 2017 14:20

Edit: Adica sper ca la urmatoarea poveste sa fie pe bune, nu lipit deasupra

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inca sunt un picut cam absurde avand in vedere ca ambele dureaza cam 20-30min. Lanzarote - La Graciosa dus-intors a fost vreo 20E, iar Lanzarote - Fuerteventura tot dus-intors vad ca pentru pasageri e vreo 30E (desi la mine personal a fost inclus in excursie).

Pai nu e chiar mult. Intradevar, mai piperat fata de grecotei, insa inca merge. Totusi eu tin minte ca am fost prin 2012 prima oara si luasem cu 67euroi o excursie prin La Gomera, masa inclusa la pranz, autocar. Iar ultima oara, prin 2016, cu 120euro, deabia ma duceam pana acolo si ma intorceam (2 persoane). Plecare din Tenerife. O fi fost ceva reducere de grup prima oara. Oricum, eu planuiesc deja pensionarea pe acolo (Lanza sau Fuerte) sau prin azore pe undeva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda...si uite-asa reusesti sa-mi furi zilnic cate o jumatate de ora,cand scrii... Desi,castigul e tot al meu .

 

Yay, asta inseamna ca mi-am mai recapatat din darul povestirii? :D Multam fain pentru citit, promit sa revin si cu altele mai "exciting", mai lungi, mai pe motor... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

faci lucruri pe care mi le-as dori si eu sa le fac daa as avea mai mult curaj si mai putine preconceptii. e dificil sa renunti la astea dupa o varsta dar ma bucur sa te urmaresc pe aici.

go on !


» Post actualizat in 23 Dec 2017 12:19

:10:

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...