Sari la conținut
gospodarul

M.A.N. ROMANIA EDITIA A VI A LEPSA MAGICA

Postări Recomandate

Astept ca domnul Gospodaru sa anunte pretul de intrare ... sper ca o va face inainte de 18 iulie!

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

iti ofer eu un bilet. Sau doua, ca poate doreste si partenerul sa participe. Deci, nu iti mai ridica problema banilor de bilete si hai cu organizarea evenimentului in scop caritabil. Te bagi?

Partajează acest post

Link spre post
Acum 21 ore, raluca_carlan a spus:

Astept ca domnul Gospodaru sa anunte pretul de intrare ... sper ca o va face inainte de 18 iulie!

Am spus deja. Nu vom modifica pretul biletului de intrare, care va avea aceeasi valoare : 40 lei/pers. Ne raspundeti si noua daca ne ajutati la organizarea evenimentului sau a campaniei caritabile de anul acesta?

Partajează acest post

Link spre post

Bai da sunteti culmea ...

nu doriti ca sa deschideti un topic separat " balacareli pe tema MAN"  si sa lasati pe asta curat?? :P

Partajează acest post

Link spre post

@Taz Asg "balacareli pe tema MAN" ? MAN-ul nu e subiect de balacareli. ;)

Rog adminul sa inchida acest topic, deja am acordat prea multa importanta doamnei motocicliste de tastatura.

Vom reveni cu anuntul oficial despre M.A.N. ROMANIA editia a VII a, imediat ce defintivam locatia.

Pina atunci, avem pe pagina noastra de Facebook un concurs de fotografii timp de 6 saptamani, cate o saptamana dedicata fiecareia dintre cele sase editii, concursuri premiate saptamanal de catre Motul Romania cu cate un set de produse intretinere moto ! 😍😍😍

Cele bune tuturor !

Editat de gospodarul

Partajează acest post

Link spre post

ma duc sa caut un lacat, sa se inchida odata topicul...

Imagini pentru lacat digital

Partajează acest post

Link spre post
Acum 6 ore, gospodarul a spus:

Am spus deja. Nu vom modifica pretul biletului de intrare, care va avea aceeasi valoare : 40 lei/pers. Ne raspundeti si noua daca ne ajutati la organizarea evenimentului sau a campaniei caritabile de anul acesta?

Raspunsul este nu. Nu pot ajuta un eveniment comercial. Banuesc ca va trebui sa muncesc pe moca, pentru ca alti "organizatori" sa faca profit. Asa ca nu am nici un motiv sa ma bag. Nu e un eveniment caritabil, ci o actiune comerciala de unde se obtine un profit imens. Dupa fiecare MAN, domnul Gospodarul face excursii cu motocicleta in strainatate ... mai mult nu mai spun ca se intelege!

Editat de raluca_carlan

Partajează acest post

Link spre post
Acum 32 minute, raluca_carlan a spus:

Raspunsul este nu. Nu pot ajuta un eveniment comercial. Banuesc ca va trebui sa muncesc pe moca, pentru ca alti "organizatori" sa faca profit. Asa ca nu am nici un motiv sa ma bag. Nu e un eveniment caritabil, ci o actiune comerciala de unde se obtine un profit imens. Dupa fiecare MAN, domnul Gospodarul face excursii cu motocicleta in strainatate ... mai mult nu mai spun ca se intelege!

Nici nu ma asteptam sa ajutati, nu aveti capacitatea asta. Ma  gandeam ca poate sunteti o persoana empatica, insa va  pricepeti doar la barfe/jigniri. Va asteptam cu critici si dupa editia a VII a, sa vedem ce nu va mai convine 🤣🤣🤣.  Poate si participati la eveniment, sa fiti obiectiva.

Nu am facut excursii in strainatate dupa  fiecare MAN, sunteti prost informata. Si daca fac o iesire, o fac pt  ca atunci imi permite timpul, este perioada de concedii,  si  nu din considerente financiare. Just to know . 😋😋

Haideti cu pozele pe pagina de FB !

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.