Jump to content
Sign in to follow this  
Ciprian-Yamaha

Tenesi sport Puma Hypermoto low Ducati

Recommended Posts

Când scad la 200 ii cumpăr eu.

Ce țigan ești :)))

Eu cred ca tu ceri prea putin pe ei. Baietii cu ducati-urile sunt obisnuit sa arunce cu bani si li se par fake adidasii. Ei isi scot protofelul din buzunar pentru minim 100 de euro :)))

Daca nici asa nu i dai , stai cu ei in fata la un service moto ca sigur dai de un ducatist :))) (a se lua ca o gluma, motoreta mea favorita e ducati 999 )

Edited by Klaus Cata

Pai poți sa cumperi

"tenesii" prima data :)). Orice intrare în lumea lucrurilor de calitate trebuie făcute de undeva pana la urma.

Edited by DeVazut_TM

Mâine e ziua mea.

Să fie primiți!

La multi ani frumosi si sanatosi sa ai!

Salut Tedy, mersi frumos de ajutor. Eu stiu pretul real, pe bagatorii in seama de obicei ii trollez, ca oricum imi place caterina :P

Eu cred ca tu ceri prea putin pe ei. Baietii cu ducati-urile sunt obisnuit sa arunce cu bani si li se par fake adidasii. Ei isi scot protofelul din buzunar pentru minim 100 de euro :)))

Daca nici asa nu i dai , stai cu ei in fata la un service moto ca sigur dai de un ducatist ) (a se lua ca o gluma, motoreta mea favorita e ducati 999 )

Hehe, stiu ce zici.

Imi aduc aminte de o faza cand am avut o masina la 10.000 euro la vanzare, pretul ei real fiind 11.000, si ma sunau toti sa imi zica ca daca mai o las la 9500. ca daca are ceva, nu stiu ce.

A doua zi am pus-o la 12:500 si am vandut-o cu 12.000, asa, si omul a fost fericit ca a scos 500 euro si eu am fost fericit ca m-am lipit de 2000 euro.

Cine chiar ii doreste, sa ma contacteze, eu UP nu mai dau iar de cerut mancare nu cer xD

I pup you all

Ceprean

Edited by Ciprian-Yamaha

Daca se potrivesc la 42 ...ii iau eu

Pai la 42 se potrivesc și 46, prazilianule! Ca mergi cu ei și cu un kg de vata sau de balega e treaba ta ! Dacă erau 39 puneai întrebare, prazilian ce ești!

Pai la 42 se potrivesc și 46, prazilianule! Ca mergi cu ei și cu un kg de vata sau de balega e treaba ta ! Dacă erau 39 puneai întrebare, prazilian ce ești!

esti mai prost decat prevede legea :))) si mai presus de atat mai si semnalizezi (chiar daca ai bmw)

Eu atat imi pot permite sa dau pe ei.

Omul a cerut un pret, eu am oferit cat am putut.

Asta nu ma face tigan.

Bineînțeles. Era doar o gluma, tratează o ca atare :)

Eu atat imi pot permite sa dau pe ei.

Omul a cerut un pret, eu am oferit cat am putut.

Asta nu ma face tigan.

» Post actualizat in 20 Jul 2018 13:23

Da ți foc, flausatule ! Și la boileru ăla de motor sa i dai foc sau du l la topit!

esti mai prost decat prevede legea :))) si mai presus de atat mai si semnalizezi (chiar daca ai bmw)

Ofer 250 lei si platesc eu transportul.

E OK asa?

Alooo, baietii, nu va mai certati, haideti sa ne avem ca fratii! Glumesc, hai in plm sa ne certam :))

Cat despre negocierea pretului, nu, asta e pretul final, 290. Si publi24 iti plateste transportul!

OK, 290 lei.

Adresa de expeditie este:

Bacau, str Stefan Cel Mare numarul 34, sediu SC R Logic Design SRL, jud Bacau

Tel 0744769289

Toata lumea multumita, asa ca se inchide.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...