Jump to content

Ma simt furat la benzinarie

Recommended Posts

E incredibil cum inhati orice urma de momeala, oricat de mica. Probabil ca nu te poti abtine.

• Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:(

plm ati f.u.t.u.t si topicul asta .... cu guverne, politici,dupa 90 si alte cacaturi...

bai.... chiar nu puteti #rezista fara sa aruncati cu rah........politica in orice topic???

Mai dati va n doamne iarta ma , ca prea a ti sarit toti ca , caini. Ce maciuci atata misto si faceți pe destepti ca daca intrebi 10pe forum 9nu stiau.

Da' macar nu erau cu coada pe sus...

Edited by Speedy.K

Eu cred ca suntem furati tot timpul, 40000€ (patruj' de mii, da, e scris bine) lunar costa fiecare cap furajat din parlament. Fara cotzcarii, oficial! Si costa si dupa ce ies de acolo, pt ca pensii speciale. Furaciunile lor sunt bashca.

Edited by john17

Eu cred ca suntem furati tot timpul, 40000€ (patruj' de mii, da, e scris bine) lunar costa fiecare cap furajat din parlament. Fara cotzcarii, oficial! Si costa si dupa ce ies de acolo, pt ca pensii speciale. Furaciunile lor sunt bashca.

Pensii cel putin la fel de speciale au si alte categorii de angajati, dar de aia vad ca nu se plange nimeni...

din cate stiam ( poate am neuronii scurtcircuitati de la alcool ) gazele erau la metru cub....

volumul gazelor tot in litri parca se masoara, daca e vb de volume mari, da , m3. ca pe contorul de la gaze :)

Pensii cel putin la fel de speciale au si alte categorii de angajati, dar de aia vad ca nu se plange nimeni...

Aviatori, sri-isti, angajati ai mapn. Poate am uitat ceva. Si astia sunt muuulti, doar ca au pensii speciale "mai mici". E mai simplu sa dea unii DOAR in clasa politica. Doar ca, parerea mea, cei din clasa politica nu merita nici 1% pensiile alea. De restul, parca nu mi-e asa de ciuda. Edited by george05

Aviatori, sri-isti, angajati ai mapn. Poate am uitat ceva. Si astia sunt muuulti, doar ca au pensii speciale "mai mici". E mai simplu sa dea unii DOAR in clasa politica. Doar ca, parerea mea, cei din clasa politica nu merita nici 1% pensiile alea. De restul, parca nu mi-e asa de ciuda.

eu propun un nou criteriu pentru acordarea pensiilor speciale: un test de fizica de clasa a 6-a, intrebare unica -> "cate kg are un litru de benzina?"

And your point is? Sau nu ai prins ideea postului meu? Edited by george05

Oare daca am ratat topicu asta pan' acuma....pot sa intru la categoria belbodu anului?

» Post actualizat in 08 Jan 2018 13:05

?

Esti schlapar?

Pai si c ma eu am fst ? Mai date n slo.

PRTz de BSN.

» Post actualizat in 08 Jan 2018 13:26

Te doare ochi? :)))))))

Oci e corect!

» Post actualizat in 08 Jan 2018 13:26

Oare daca am ratat topicu asta pan' acuma....pot sa intru la categoria belbodu anului?

Oricum e imbulzeala de candidati de cand cu topicul asta...

• 2 weeks later...

Cand 4,96=5 !!!

asa cum e aproximativ un litru este si aproximativ 4.96..

acum inca 4 bani la litru... pe langa cei 50 si ceva la suta din pret aproape ca nu se vede...

Ce te faci ca nu pricepi?

5 lei = 1,008 litri

Cum afisajul la litraj are doar 2 zecimale cum vrei sa iti afiseze 0,8 sutimi de litru?

Poftim,calculeaz-o pe asta!

post-67497-0-85381900-1516286288_thumb.jpg