Sari la conținut

Vopsitorie moto Bucuresti


l.u.v
 Share

Postări Recomandate

  • Admin

Salut,

 

Un vopsitor bun si serios in Bucuresti care sa execute si mici reparatii la carene imi recomandati? Stiam de Paul si frate su din Giulesti (Pic si Poc) ca sunt foarte buni, dar nu mai am numarul lor.

Ma ajutati cu o recomandare la altcineva sau numarul lor de telefon?

 

Mersi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incearca si la KawaMotors, la Alex Dutu, au vopsitor bun. Eu mi-am reparat o mobra pe asigurare la ei si sunt ok (au si service auto cu tinichigerie, cabina de vopsit+cuptor, etc)

0723 583 830

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu mi-am îndreptat și vopsit rezervorul la Marcat Drive, pe Ilioara, vis-a-vis de poligon. A ieșit foarte bine, deși îmi aduc aminte că n-a fost chiar ieftin. Poți să le arunci o întrebare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O caterinca e buna atunci cand rade toata lumea, cand razi singur este o problema pe undeva..

Pare cunoscuta situatia din ce imi amintesc, tot singur radeai :)

Ce tie nu-ti place nici altuia nu-i face!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

@doua.roti, nu imi dau seama ce amintire te chinuieste, dar te inteleg, toti caram niste angoase dupa noi.

 

Imi vin in minte Parazitii, cu o vorba adevarata: "daca eram un pic mai prost, eram fericit"!

Este intotdeauna o bucurie sa vezi oameni fericiti!

 

all@ mersi pentru recomandari!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

@ 2/3 flacai de spirit si vorbe adanci..ziceti voi ca are sens sa stricam Karma si sa dam jandarmeria militaria jos din pod? Are vreun sens, ziceti voi ca iesiti in avantaj daca ne luam de bracinari? Intrezariti vreun avantaj care-mi scapa?

Vorba gainii, daca stau zice ca-s curva, daca fug zice ca-s proasta! Eu ce ar trebui sa fac cu voi, vedeti in ce postura ma puneti? :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@doua.roti, nu imi dau seama ce amintire te chinuieste, dar te inteleg, fiecare caram niste angoase dupa noi.

 

Imi vin in minte Parazitii, cu o vorba adevarata: "daca eram un pic mai prost, eram fericit"!

Este intotdeauna o bucurie sa vezi oameni fericiti!

 

all@ mersi pentru recomandari!

 

Imi dau seama acum ce numar de mesaje pe langa subiect cu caterinca seaca lasi pe aici daca nici tu nu mai sti...

Cum zice "mariuss" care probabil acceseaza mai des forumul decat mine si a observat cine este defapt carcotasul pe aici.

 

Degeaba ani...daca minte nu.

» Post actualizat in 11 Jan 2018 11:04

aplice regulamentul si stergi ce e offtopic. iar despre mariussssss... l-ai vazut vreodata sa scrie ceva constructiv pe acest forum?

Culmea, ca despre asta am inceput discutia, chiar initiatorul e artist in asa ceva, a dat startul pentru carcotasi unde comentariile nu mai aveau nici o treaba cu agregatul pus in vanzare, la rugamintea mea in privat sa stearga topicul definitiv am primit un "has left the conversation" mare om!

 

Sa fiu ontopic: 0763.094.131 Recomand!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am dus motocicleta la Duțu, Kawa Motors și aștept să văd cum iese la final. Dacă nu te grăbești prea tare, săptămâna asta mi-a promis că o sa fie gata și iți pun poze aici în topic.

M-am dus la ei pentru că știu că au cuptor, fac și electrostatic, am citit pe net toate reviewurile și mai nou am aflat că vecinul meu și-a dus mașina la vopsit tot acolo și a ieșit foarte bine. Eu nu am avut carenele lovite, dar le reparau dacă aveam, așa mi-au zis.

Cât despre preț îți spun în privat dacă te interesează. Depinde și ce ai de vopsit/reparat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu mi-am vopsit motorul si reparat carena la o vopsitorie auto langa Targul Vitan (Str. Doinei 25), la recomandarea mecanicului. Total Paint sau Complete Paint .. ceva de genu.

Vopsesc motoare si vreau sa zic ca a iesit super treaba, recomand.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

incearca la Ping `Pong!

 

:tempted:

 

 

 

O caterinca e buna atunci cand rade toata lumea, cand razi singur este o problema pe undeva..

 

 

eu am ras :crack: :crack:

 

..............

 

 

Salut! E cineva in Bucuresti care poate sa faca dungile acelea specifice motocietelor clasice, pe rezervor si aripi? Stiti pe cineva?

 

pinstripe face Coman Dan / DLC Custom Paint, cauta-l pe facebook

Editat de ->Bullet<-
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...