Sari la conținut

Cine poate vedea o mobra in Plopeni?


l.u.v
 Share

Postări Recomandate

Strict parerea mea. La o distanta de pana in 100 km cred ca cel mai bine si cel mai indicat e sa te pui in masina frumos si sa mergi s o vezi chiar tu. Cam greu sa o vada unul chiar avizat si e pacat sa te iei dupa cineva...fiind vb de o ora pierduta pana acolo si una pentru inapoi. Daca era mai departe era o idee. Bafta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu esti mai analfabet decat e admis pe forumuri. Ce sa invete cineva din ce tastezi tu? Cap de creta, gen!

Daaaa sti ca ma duc eu,ca la tine sa scumpit benzina.dute ma si uitete si lasane cu prostiile tale,ba ca te doare capu ba ca nu bani de benzina sa imi vad mobra dorita.ai ci de vb de mecanica de consumabile,despre cim sa ongrijesti mobra....

Editat de BMWs1000RR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu esti mai analfabet decat e admis pe forumuri. Ce sa invete cineva din ce tastezi tu? Cap de creta, gen!

10 ... Parca mi-ai luat cuvintele din gura....

Parca cereau astia minim liceul la jandarmi....au renuntat din lipsa de candidati ?

Si ne mai miram de mersul prost in tara. Totul pleaca de la educatie. Mai bine zis de la lipsa ei. Un popor educat nu alegea dupa anii 90 variantele ''castigatoare''.

Editat de nooxy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Daaaa sti ca ma duc eu,ca la tine sa scumpit benzina.dute ma si uitete si lasane cu prostiile tale,ba ca te doare capu ba ca nu bani de benzina sa imi vad mobra dorita.ai ci de vb de mecanica de consumabile,despre cim sa ongrijesti mobra....

Pentru limba romana apasă tasta 1

» Post actualizat in 26 Jan 2018 18:23

 

Individul asta nu are nici macar o postare coerenta sau gramatical corecta ....dar ce sa faci ...politically correctness plm....''ca si tziganii...trebuiesc acceptati ca e si ei uameni ''

Jandarmii?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daaaa sti ca ma duc eu,ca la tine sa scumpit benzina.dute ma si uitete si lasane cu prostiile tale,ba ca te doare capu ba ca nu bani de benzina sa imi vad mobra dorita.ai ci de vb de mecanica de consumabile,despre cim sa ongrijesti mobra....

Asa se vorbeste la voi la garnizoana de retarzi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Probabil nu scrie el,

Poate ca nu scrie doar el. Poate scrie toata duba. Fiecare jandarm cate un cuvant si asta e nivelul lor. Cum era jocul ala in care fiecare forumist scria un cuvant sau fraza si iesea o poveste.

 

Noi radem si glumim dar asta a trecut de testele alea psihologice. Si daca a trecut el au trecut si altii ca el. Ajungem sa ne miram de pedofili in uniforma sau criminali ca Vladan.

» Post actualizat in 26 Jan 2018 21:02

El are probleme mai mari decat semi-analfabetismul. Nu e in stare sa se exprime cat decat coerent si articulat. Sunt unii care il scriu pe mi-au ca pisica dar reusesc sa tina cararea logicii. Asta e pe aratura bine de tot.

Editat de Endurache
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

Baieti, stiu ce spuneti, dar mobra nu este pentru mine, ci pentru un coleg care nu are nici carnet, da traseul in primavara, vrea s-o ia si ma intreba pe mine de un mecanic, nu l-as trimite pana acolo cu omul dupa el degeaba, poate mobra este sau nu in firea ei, de asta ziceam.

 

https://www.olx.ro/oferta/yamaha-fz6-fazer-s2-2009-abs-proprietar-15-200-km-ID9kwCN.html#a1d5ae3f06

Asta este, pare a fi ok, daca nu o vede cineva, o sa merg eu cu el pana acolo.

 

PS: Colegului trist:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

Saru' mana!

Nu vreau neaparat sa te duci pana acolo daca zici ca-l cunosti si este ok, doar sa-l intrebi inca odata daca mobra este in mintile ei, nu are rost sa vin cu omul pana acolo si sa dau de vreo ruptura.

Mersi anticipat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca ma insel, dar parca a fost postat anuntul cu mobra asta si aici pe forum, mai de mult. Zicea ca i-a schimbat discurile de frana sau kitul de lant...ceea ce e putin ciudat la kilometrajul asta. Mobra respectiva avea aceeasi culoare si avea o lovitura in partea dreapta a rezervorului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca te uiti atent, aia e. Rotile de culoare diferita, belitura pe dreapta. Pret de samsar cu 400 euro in plus:)) eu sunt habarnist.. Dar si mie imi miroase a epava trosnita bine pe fata, si reinchegata. Eu as zice pas. Iar colegul de o recomanda... O face... Ca sa? Se vanda?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Km clar nu sunt reali:)) Jantele sunt de culoare diferita etc

400e? era cu 3100 negociabil:)))

Chiar nu se vede foarte bine in poze dar discul spate pare tocat. La 15.000 km un disc de spate se toaca foarte putin.

Editat de Andrei-LKY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici lateralele spate nu se pupa. Probabil ca aia de pe dreapta s-a spart la cazatura si nu a gasit decat neagra.

Editat de Endurache
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...