Sari la conținut

Ghiocei si martisoare de 1 Martie 🏍


BabyDihor
 Share

Postări Recomandate

Buna dimineata ☕ Dupa cum bine stiti incetul cu incetul se apropie primavara si se apropie si data de 1 Martie.Iarasi ne mobilizam sa organizam ca si anul trecut niste strangere de fonduri pentru a cumpara ghiocei si martisoare si de a le impartii prin zona Eroilor.Deocamdata nu stim unde ne intalnim pentru strangerea de fonduri dar voi reveni saptamana asta cu informatii.Eu mi-as fi dorit sa faca Paul Sorinca(organizatorul campaniei Atentie la motociclisti) Campania anul acesta pe data de 1 Martie dar are dreptate,multi nu o sa isi scoata motorul si nu se va strange lume asa ca facem o miscare cu ghioceii 😀 Orice sugestie,idee,etc. este binevenita !

 

Link catre event pe facebook: https://www.facebook.com/events/397940447337530/?ti=cl

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Revin cu noi detalii ✌

Prima intalnire a noastra unde vom strange banii si vom discuta despre tot eventul asta va fi pe data de 11.02.2018(Duminica) la Motor Rock Bistro situat pe strada Salciilor nr. 23 la ora 17:00.Cei care nu pot sa ajunga pot lasa contributia pentru event si la magazinul #MyMoto la Stefan sau Evelin,magazinul fiind situat pe strada Frunzisului nr. 88 in curte cu Metarom.Va multumesc ! Si sa ne vedem cu bine !

» Post actualizat in 11 Feb 2018 22:50

Buna noaptea,ca seara deja a trecut in mare parte..acuma am ajuns si eu acasa de la lucru,o sa scriu pe scurt tot ce vreau sa zic..Deci ne-am strans cativa,ma asteptam la mai multe persoane dar sincer multumesc celor ce au anuntat ca ar vrea sa vina sau sa puna bani pentru acest eveniment(tot respectul).Pana acuma din cate stiu eu s-au strans 60 de lei fara banii care o sa ii pun eu.Am zis seara trecuta cand ne-am adunat ca daca nu se strang macar 200 de lei voi restitui fiecarui om banii si o sa anulam evenimentul,totul depinde de voi dragii mei...Ideea este in felul urmator,urmatoarea intalnire va fi pe data de 23.02.2018 la ora 18:00 tot la Motor Rock unde isi poate spune oricine parerea,sa contribuie cu bani sau sa isi faca doar prezenta si sa bea un suc si sa socializeze.Pe data de 1 Martie vom decide o ora in care sa ne intalnim cei care vor sa vina la cumparat de ghiocei si vom stabili o ora...Ora pentru a impartii ghiocei eu zic ca o sa fie un ora 17:00 ca atunci se mai elibereaza lumea de la lucru.Nu mai aman orele pentru una sau doua persoane si sa nu mai vina ca si anul trecut.Attila Roth a zis ca am avea o posibilitate de la un prieten de al lui ce se ocupa de flori sa ne vanda ghiocei dar nu este sigur..vom vedea..cam atat,ce sa zic,va doresc noapte buna,sa ne vedem cu bine si daca aveti vreo idee sa o impartasiti !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...