Sari la conținut

SMAEB XVI - 20-22 Aprilie 2018 - ROMEXPO


SMAEB
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 296
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

In nu stiu ce an, vroiam sa fac poza la o motocicleta si fatuca a si luat pozitia de foto. A ramas interzisa cand am rugat-o sa iasa din cadru :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In nu stiu ce an, vroiam sa fac poza la o motocicleta si fatuca a si luat pozitia de foto. A ramas interzisa cand am rugat-o sa iasa din cadru :)

Erai cu iubita atunci sau citește forumul acum? Iubita! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si mie mi s-a parut foarte ok ca si amplasament fata de anul trecut si e important ca poti proba diverse echipamente si mobre inainte sa te decizi catre ce vrei sa te indrepti in viitor. Mi-am si gasit ceva manusi super ok si alte maruntisuri, impresia generala foarte OK! Sunt bucuros ca l-am putut calari pe Dark Horse de la Indian...l-am ridicat din cric si nu s-a isterizat nimeni cum vorbeste lumea pe aici...ce mai, mi-a placut anul acesta , sper ca pe viitor sa fie “convinsi” mai multi importatori sa participe, este un mare pas inainte dpdv al locatiei/halei si sunt connvins ca anul viitor va fi mai bine. O garderoba Sau macar niste cutii de depozitare cum sunt pe la magazine (mall/dedeman etc) ar fi super sa-ti poti lasa castile, gecile !

post-98354-0-20903200-1524548029_thumb.jpeg

post-98354-0-50424800-1524548061_thumb.jpeg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In nu stiu ce an, vroiam sa fac poza la o motocicleta si fatuca a si luat pozitia de foto. A ramas interzisa cand am rugat-o sa iasa din cadru :)

Acelasi lucru si la mine. Dar asta era acum vreo 10 ani. Erau mai multe chizde decat mobre atunci...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Țară de hateri!!

A fost foarte ok, peste așteptări, mare, spațios, lume bună, lume proastă, în ton cu țara în care trăim. Motociclete suficiente, gagici puține, stunt show, mici, muzica rock, m-am simțit ca la un eveniment moto.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum sare Proxi cum ca "de ce sa te pozezi pe motor?"

Am intrebat ca sa inteleg motivul tau de a te poza pe moto de care nu esti interesata. Tu n-ai raspuns inca, ca urmare banuiesc ca ai aceleasi motive ca colegul de mai jos:

 

M-am pozat ca să mă alint și să mă dau mare față de motocicliștii mai sărăntoci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu va simțiți discriminati ca nu exista versiunea masculină ă fetelor expozante ? :)) niște unii care să stea călare pe motoare pentru prezentare, dar dintr-aceia pentru care sala e viata lor :)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu va simțiți discriminati ca nu exista versiunea masculină ă fetelor expozante ? :)) niște unii care să stea călare pe motoare pentru prezentare, dar dintr-aceia pentru care sala e viata lor :)))

Au fost. Cum de i-ai ratat?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu va simțiți discriminati ca nu exista versiunea masculină ă fetelor expozante ? :)) niște unii care să stea călare pe motoare pentru prezentare, dar dintr-aceia pentru care sala e viata lor :)))

de aia nu te-ai dus?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost, am expus anterior trăirea:)) si am postat si poze aici /index.php?/topic/737475-fotografii-smaeb-2016/

Poate prin parcare sa fi fost genul ala, acolo nu am petrecut mult timp.:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu va simțiți discriminati ca nu exista versiunea masculină ă fetelor expozante ? :)) niște unii care să stea călare pe motoare pentru prezentare, dar dintr-aceia pentru care sala e viata lor :)))

Era un “el” fioros si tantos la standul Hells Angels...de ti-era teama sa pasesti in interior asta Duminica spre amiaza..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Era un “el” fioros si tantos la standul Hells Angels...de ti-era teama sa pasesti in interior asta Duminica spre amiaza..

De curiozitate, poate cineva sa-mi explice, care era rolul standului de la HA?

Adica era o domnisoara acolo, si se bea bere, asta nu pot zice ca-mi displace, dar care era scopul lui?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De curiozitate, poate cineva sa-mi explice, care era rolul standului de la HA?

Adica era o domnisoara acolo, si se bea bere, asta nu pot zice ca-mi displace, dar care era scopul lui?

Scopul era sa-si vanda berea si micii de afara.

» Post actualizat in 24 Apr 2018 11:24

Si sa le trimita superiorilor din strainataturi poze cum ca ei au fost expozanti la SMAEB...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cei ce doreati sa calariti rachete la SMAEB, ia uite ce apare pe site-ul celor de la United Motors:

 

Kawasaki Ninja H2 Carbon - "Vino in showroom-ul nostru din Sos. Pipera 44, pentru a vedea una din cele mai performante motociclete!"

 

Deci marfa exista, ca s-au decis ei sa nu participe, asta e alta poveste.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cei ce doreati sa calariti rachete la SMAEB, ia uite ce apare pe site-ul celor de la United Motors:

 

Kawasaki Ninja H2 Carbon - "Vino in showroom-ul nostru din Sos. Pipera 44, pentru a vedea una din cele mai performante motociclete!"

 

Deci marfa exista, ca s-au decis ei sa nu participe, asta e alta poveste.

Fara sa fiu carcotas, dar, sunt putine locuri in romania unde mergi, dai o semnatura si scoti la plimbare o mobra pe care poate vrei sau nu sa o cumperi.
Din punctul meu de vedere scopul salonului e pentru promovare, ca de cumparare stie toata lumea unde are de mers.
Poate cand merg la salon si ma urc pe o motoreta nu stiam neaparat ca am nevoie de ea.
Asta e promovare, ca pana la urma, daca nu vrei sa-ti zgarie "taranii" motoretele nu vii, e simplu nu?
Adica inteleg, bun simt si tot setul, nu o dau jos sau ceva, dar macar imi fac si eu o impresie despre care e piata si ce se ofera.
Una e cand poti testa mai multe motorete din aceiasi clasa in acelasi loc, e mai usor sa observi diferentele intre ele (chiar fara sa fie in miscare).
Si degeaba exista marfa daca nu e promovata, poate united sa aiba un container de H2-uri in stoc, daca nu are macar una la test ride, nu o sa vanda mare lucru (poate are la test ride, nu stiu sigur).
Si ca sa fiu sincer, eu ca client, daca vin la tine in magazin, si simt ca ma iei de sus, nu mai calc pe acolo. Daca altii sunt dispusi sa mai cumpere de la tine, problema lor,
nu e ca si cum e greu sa gasesti acelasi lucru in alte parti in zilele astea.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scopul era sa-si vanda berea si micii de afara.

» Post actualizat in 24 Apr 2018 11:24

Nu stiu daca ati observat dar manacarea si bautura era de la HA, adica numai de la ei. foarte normal as spune. pentru tara asta adica. adica daca nu erau ei nu mancam nimic. cu aceasta ocazie tin sa le multumesc din suflet pt sacrificiul pe care l-au facut acesti baieti. partea cu banii incasati este doar un efect nedorit al sacrificiului de care au dat dovada.

Editat de GSI
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...