Sari la conținut

SMAEB XVI - 20-22 Aprilie 2018 - ROMEXPO


SMAEB
 Share

Postări Recomandate

 

Scopul era sa-si vanda berea si micii de afara.

» Post actualizat in 24 Apr 2018 11:24

Nu stiu daca ati observat dar manacarea si bautura era de la HA, adica numai de la ei. foarte normal as spune. pentru tara asta adica. adica daca nu erau ei nu mancam nimic. cu aceasta ocazie tin sa le multumesc din suflet pt sacrificiul pe care l-au facut acesti baieti. partea cu banii incasati este doar un efect nedorit al sacrificiului de care au dat dovada.

Asa-i cand citesti printre randuri. Mersi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 296
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

 

 

Nu stiu daca ati observat dar manacarea si bautura era de la HA, adica numai de la ei. foarte normal as spune. pentru tara asta adica. adica daca nu erau ei nu mancam nimic. cu aceasta ocazie tin sa le multumesc din suflet pt sacrificiul pe care l-au facut acesti baieti. partea cu banii incasati este doar un efect nedorit al sacrificiului de care au dat dovada.

Ha ha ha ha ha ha ha ha ! :10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adevarul e ca la ce comentarii sunt pe aici s-ar putea sa fi facut voluntariat oamenii aia la vanzare de mici si bere. La cate comentarii cu "mult prea scump" sunt nu cred ca un comerciant ar fi fost asa nebun incat sa incerce sa vanda ceva acolo. Ma astept sa apara si cei care se plang ca nu s-a gasit vita Kobe si Dom Perignon la preturi "cinstite", 10 - 15 lei, cum e prin alte parti (Narnia probabil).

 

Aia de la ROM (ciocolata) aveau candva niste reclame cu "Asta e Romania!", tare bine au surprins spiritul traco-daco-geto-romanilor. Se duc la salonu' moto si se plang de cat e biletui' si halatu' si de oferta de mici. Si desi critica poate fi constructiva, vaicareala e degeaba.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa-i cand citesti printre randuri. Mersi!

Am fost , am vazut, am scris, ce era de citit poate ma lamuresti . 4 rulote cu mancare la fix 2o metri de intrarea improvizata (care se putea face in asa fel sa includa si acele rulote.) la care nu puteai merge decit daca mai plateai inca o data intrarea . Trebuie sa fii Einstein ca se prinzi ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost , am vazut, am scris, ce era de citit poate ma lamuresti . 4 rulote cu mancare la fix 2o metri de intrarea improvizata (care se putea face in asa fel sa includa si acele rulote.) la care nu puteai merge decit daca mai plateai inca o data intrarea . Trebuie sa fii Einstein ca se prinzi ?

Ca in:

"Am citit posturile printre randuri si nu am observat informatia asta. Informatia fiind ca baietii de la HA s-au ocupat de mici si bere"

Ce e de prins?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu, sunt facute cu telefonul.

 

ma refeream ca am scapat de ''fetisul'' de a avea telefonul cel mai cel, ultimul model, asta ca raspuns la recomandarea cuiva de mai sus ca ar trebui sa imi iau un alt telefon.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost ok salonul. Singura chestia care m-a enervat si pt. care am si plecat a fost ca m-a luat foamea si vroiam sa mananc altceva inafara de mici sau fripturi, iar nenea de la poarta mi-a zis ca daca ies, trebuie sa cumpar iar bilet. Asa ca am taiat-o acasa...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la cat d emare era salonul, mici sanse se te ia foamea vizitand..; deci ori mancai inainte si te tinea, ori terminai de vizitata si dupa :)

E ok pasagera, daca nu ai telefon mai tare ca un 3310, dar nu e cazul sa umplii stocajul forumlui cu mizeriile alea, stim cum arata motoretele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu m-a afectat deloc, dar aia cu platit inca o data daca iesi sa mananci e cea mai mare tampenie ever! La toate fasolele astea de manifestari poti sa bagi la matz sau sa te adapi fara sa trebuiasca sa mai platesti a 2-a oara...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa inteleg si eu, ca nu am trecut foarte atent pe la mici, chiar deloc:

salonul are niste bariere, de care treci cu bilet

Hells Angels au vandut mici in exteriorul barierelor, deci ....in afara salonului? adica pur si simplu si-au pus ghereta langa? cum e floraria din fata spitalului, care nu e a spitalului, dar s-a pus acolo ca e vadul bun?

Editat de XaeL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu m-a afectat deloc, dar aia cu platit inca o data daca iesi sa mananci e cea mai mare tampenie ever! La toate fasolele astea de manifestari poti sa bagi la matz sau sa te adapi fara sa trebuiasca sa mai platesti a 2-a oara...

Nu s-a inteles corect: era mancare si bautura in incinta, deci puteai sa mananci si sa bei muklte lucruri FARA sa iesi.

Dar erau cateva cosmelii cu mancare si bautura SI IN AFARA perimetrului. Daca vroiai neaparat sa mananci si/sau sa bei de la alea trebuia sa iesi si sa platesti din nou daca vroiai sa reintri.

» Post actualizat in 30 Apr 2018 09:20

sa inteleg si eu, ca nu am trecut foarte atent pe la mici, chiar deloc:

salonul are niste bariere, de care treci cu bilet

Hells Angels au vandut mici in exteriorul barierelor, deci ....in afara salonului? adica pur si simplu si-au pus ghereta langa? cum e floraria din fata spitalului, care nu e a spitalului, dar s-a pus acolo ca e vadul bun?

Nu, ma, vezi explicatia deasupra.

Alea din exterior sunt niste tonete care au contract permanent, probabil, cu Romexpo. Le-am vazut cam la toate evenimentele, indiferent de profil sau de pavilionul in care au avut loc.\

Mancarea si bautura din incinta SBAEM a fost, probabil, contractata de organizatorul salonului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...