Sari la conținut

SMAEB XVI - 20-22 Aprilie 2018 - ROMEXPO


SMAEB
 Share

Postări Recomandate

Bine, asa am facut in fiecare an, dar tu tot incerci sa te multumesti cu cat mai putin, tot ca romanii ...

 

Un vestiar chiar e util si nu e cine stie ce cost. Am atatea exemple pentru ce si cine poate fi util acest vestiar dar ma opresc aici, esti gigi contra ! :funny:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 296
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

vorbeam de salon, pentru ca asta este ideea topicului. nu pune cuvintele cum vrei tu.

ai zis ca salonul este pentru incepatori, ce faci, te sucesti?

» Post actualizat in 19 Apr 2018 13:16

ete....te am intalnit si acolo si la prietenul tau.

concluzionez ca nu esti motociclist? :funny:

Haoleu, acu. am inteles ce vroiai sa zici.

Spre deosebire de tine care n-ai inteles ce am vrut eu sa zic.

Eram ironic, la 'reaqu!

 

Ooof!

 

In sfarsit, io oricum nu-s motociclist, ce, KLE-ul e motocicleta?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

 

Salut. Ms pt link-uri, cu Rider Academy am facut un curs, poate mai bag unul primavara asta (alt gen, desigur). Speram totusi sa zaresc pe harta aia de la SMAEB si standul celor de la fabrica de performanta, anul trecut au fost si am discutat cate ceva cu ei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Speram totusi sa zaresc pe harta aia de la SMAEB si standul celor de la fabrica de performanta, anul trecut au fost si am discutat cate ceva cu ei.

Sper sa nu ma insel, insa de fabrica de performanta se ocupa Zahei. Da-i un PM pe forum, vezi ce zice omul...

» Post actualizat in 19 Apr 2018 15:07

/index.php?/user/545-zahei/

Editat de XaeL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai ce m-am intors de acolo. E ultimul la care mai merg. A fost mult mai slab ca anul trecut.

 

Sunt 4 expozanti mai mari: bmw, yamaha, ducati si honda (prin motoboom). Ah, si Indian.

 

La bike-hub cateva modele piaggio si moto guzzi. Nu tin minte sa fi vazut vreo Aprilia. La "ktm" sunt biciclete(!) KTM si o singura mobra (un 1290 SAS). Motomus a adus in proportie de 90% numai sh-uri (unele chiar my 2007), acolo se pot vedea si 2 v-strom-uri, cel de 650 e nou, cel de 1000 e second.

 

Echipament....in afara de Klim restul sunt niste ieftineli morbide. Nu exista nimic Revit, Dainese si A* sunt modele de cand era bunica fata.

 

Parcarea e moca pt mobre, te baga intr-un "tarc" si ce-i nasol ca acolo nu ai de unde sa-ti iei de mancare. Sunt 3 gherete sinistre, una cu sucuri, una cu pizza chipurile (n-am vazut sa aiba ceva gata preparat) si inca una tot asa marunta.

Daca vrei sa te duci unde sfaraie micii (astea sunt in afara parcarii moto), la intoarcere platesti bilet din nou (practic ca sa-ti recuperezi mobra mai dai 30 ron). Asta m-a deranjat cel mai tare. Toate ca toate, putea sa fie gol inauntru, dar sa plec si flamand de acolo...e inadmisibil!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, scuze, i-am incurcat.

 

Suzuki nema, la fel si Kawasaki, Triumph, Ktm, Aprilia.

 

Cand am plecat noi gaseai in parcare o varietate mai mare de modele ca inauntru.

suzi tot prin motorteam insa ca noutate nu au ce sa prezinte.

si eu am iesit sa mananc si m au primit in parcare ca sa mi iau agregatul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce nu inteleg eu este de ce nu au program macar pana la 10 seara astazi (vineri).

Ar fi fost muuuult mai comod ca cei din bucuresti sa vina o parte vineri seara dupa munca, ca tot omu decat sa se inghesoaie toata lumea sambata eventual pe la pranz cand ajung si cei de prin alte locuri, sa te strecori printre oameni cu echipamentele pe ei la randul tau fiind cu echipament pe tine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

. Nu tin minte sa fi vazut vreo Aprilia.

 

Sunt, chiar la intrare. Dorsoduro 900 e chiar belea.

Cel mai misto a fost Metal Expo in pavilionul central.

PS: nu intrati in stanga, e o conventie de dintari, nimic de vazut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PS: nu intrati in stanga, e o conventie de dintari, nimic de vazut.

Mi-ai dat o idee, am o feblete pt dintarese! :lol: Noroc(ul lor) ca maine plec in zori cu mobra la Rîsnov pt etapa de viteza in coasta.

Salut smaebul din mers, ca tot imi trimite mesaje nesolicitate :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-a apucat nimeni sa developeze pozele pana acum?

 

S-au voalat, bre :))

 

Oricum erau in toi o gramada de streaming-uri live, interviuri, etc...deci vor aparea rezumate video mai mult ca sigur. Colegu' Predoi, Tiberiu Troia + ceva necunoscuti (pt mine) - cel mai probabil vloggeri. La urechile mele ajungeau numa cuvinte pompoase, gen "premiera", "exclusivitate"...plm...realitatea "din teren" era oleaca cam gri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost, au dreptate colegii, mai putini expozanti, o parcare mica, miine nu vor avea loc decit jumatate din vizitatori, standul cu mincare este sub orice critica si cu preturile de bucuresti, restul decent, sint multe casti, din toate felurile, bmw cu de toate, honda la fel, hd, citeva italiene, frumos, aerisit, linistit, curat, interesant.

Nu am plecat sa cumpar, dar am luat totusi manusi si o geaca de vara super de la MT Helmets, aratau bine si am vrut sa schimb.

Nu comentez pretul, dar locatia este mult peste anii precedenti.

Nu pun poze pentru ca cine este curios trebuie sa mearga, nu sa comenteze din pozele altora.

Editat de bmwio
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...