Sari la conținut

Go South - Călătorie în America de Sud: Chile, Peru, Bolivia, Argen


Postări Recomandate

GoSouth | Călătoria noastră în America de Sud a început din Chile. Valparaiso, mai exact, locul unde ne-am trimis motocicletele cu vaporul. A urmat mai bine de-o săptămână în care-am urcat de la nivelul oceanului la 5.000 de metri, am traversat deșertul Atacama și-am văzut locuri ce par de pe altă planetă.

Tura noastră a durat cinci săptămâni, în care-am făcut 11.000 de km. Traseul: Chile, Peru, Bolivia, Argentina. Se spune că o fotografie face cât 1.000 de cuvinte. Dar ce spuneți de-un film? Planul nostru a fost să realizăm câte-un film pentru fiecare țară. Primul dintre ele e gata. Tocmai l-am încărcat pe YouTube și poate fi urmărit accesând linkul de mai jos.

Editat de pemotoare.ro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mulțumim! În acest moment lucrăm la al doilea episod - Peru. Probabil că va fi gata săptămâna viitoare.


» Post actualizat in 23 Feb 2018 06:43

Bună dimineața, prieteni. Tocmai am publicat episodul numărul doi din seria Go South. Suntem în Peru, unde stăm mai bine de două săptămâni. Din Lima la Machu Picchu, de la Machu Picchu la Titicaca, unde dormim pe o insulă plutitoare (frig și umezeala). Peru este una dintre cele mai colorate și diverse țări pe care le-am văzut. Deșert și junglă, ocean și vârfuri de 6.000 de metri, mahalale sărace și cartiere coloniale cu arhitectură superbă.

 

Urmărește al doilea episod al călătoriei noastre în America de Sud. Poate fi văzut pe YouTube:

 

Călătoria noastră începe în Chile (vezi episodul de mai sus) și continuă în Peru, Bolivia și Argentina - o tură de cinci săptămâni și 11.000 de km. Pentru fiecare țară avem în pregătire câte-un film, așadar povestea continuă. Dacă vă place ce vedeți, abonați-vă la canalul nostru de YouTube pentru a fi la curent cu toate filmele pe care le facem.


» Post actualizat in 23 Feb 2018 06:44

Bună dimineața, prieteni. Tocmai am publicat episodul numărul doi din seria Go South. Suntem în Peru, unde stăm mai bine de două săptămâni. Din Lima la Machu Picchu, de la Machu Picchu la Titicaca, unde dormim pe o insulă plutitoare (frig și umezeala). Peru este una dintre cele mai colorate și diverse țări pe care le-am văzut. Deșert și junglă, ocean și vârfuri de 6.000 de metri, mahalale sărace și cartiere coloniale cu arhitectură superbă.

Urmărește al doilea episod al călătoriei noastre în America de Sud. Poate fi văzut pe YouTube:

Călătoria noastră începe în Chile (vezi episodul de mai sus) și continuă în Peru, Bolivia și Argentina - o tură de cinci săptămâni și 11.000 de km. Pentru fiecare țară avem în pregătire câte-un film, așadar povestea continuă. Dacă vă place ce vedeți, abonați-vă la canalul nostru de YouTube pentru a fi la curent cu toate filmele pe care le facem.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 7 months later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...