Sari la conținut

Postati cateva dintre cele mai reusite poze moto d-ale voastre.


Kristian K

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 942
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Revenind la tema topicului,am mai gasit ceva poze:

 

 

 

post-41801-0-39122300-1522564090_thumb.jpg

post-41801-0-12958400-1522564125_thumb.jpg

post-41801-0-53013500-1522564156_thumb.jpg

post-41801-0-16052200-1522564181_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E podul Rion-Atirion.

Editat de CHRISTIAN 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LimpTA, ai dat cumva anul trecut, intr-o benzinarie din Comarnic, de unul care a venit la tine entuziasmat sa iti vada motorul ktm 1290 si sa se suie pe el?

 

Acel tip cu ktm mai era cu inca un coleg de drum. Si daca tu erai cel de care zic, eu eram ala cu miloaga :))

 

Ca o alta idee, motorul ala este din partea mea, cam tot ce as vrea de la viata. Si probabil ca, inainte sa mor, voi lua unul sa-l forjez. Unul ca al tau sau un Africa Twin. Cand voi avea bani...mai multi :)

 

Ai un motor superb!!

Editat de misionaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LimpTA, ai dat cumva anul trecut, intr-o benzinarie din Comarnic, de unul care a venit la tine entuziasmat sa iti vada motorul ktm 1290 si sa se suie pe el?

 

Acel tip cu ktm mai era cu inca un coleg de drum. Si daca tu erai cel de care zic, eu eram ala cu miloaga.

 

Ca o alta idee, motorul ala este din partea mea, cam tot ce as vrea de la viata. Si probabil ca, inainte sa mor, voi lua unul sa-l forjez.

 

Ai un motor superb!!

Merci :) Sincer nu imi mai aduc aminte. Daca aveam un Shoei portocaliu in cap, eu eram... desi in mod normal tin minte.

Scuze ca o dam in offtopic, sa stii ca sunt cateva prin Bucuresti ca anul trecut s-au tot vandut. Fix acum cateva zile a mai venit un lot la Dementor si au mai cumparat 2 bucati 2 prieteni de-ai mei. E o troaca fata de toate celelalte motorete pe care le-am avut si fata de altele pe care am mers, dar imi place cel mai mult dintre toate :)) Motoreta de dezaxati. Am facut muci guma fata in primele 4-5 luni ca n-ai cum sa mergi decat blana cu ea cand vezi orice curba :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Yap, asa sunt si eu cu a mea, desi e de doua ori mai mica la motor. Cand vad o curba, eu accelerez :))

 

Nu conteaza ca e troaca, desi nu stiu la ce te referi, poate la puterea motorului. Conteaza sa te satisfaca pana sa te dai jos de pe ea. Esti un tip mai blondut asa? Ca sa stiu daca tu erai atunci la Comarnic...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Yap, asa sunt si eu cu a mea, desi e de doua ori mai mica la motor. Cand vad o curba, eu accelerez

 

Nu conteaza ca e troaca, desi nu stiu la ce te referi, poate la puterea motorului. Conteaza sa te satisfaca pana sa te dai jos de pe ea. Esti un tip mai blondut asa? Ca sa stiu daca tu erai atunci la Comarnic...

Nu eram eu inseamna.. ca nu-s blond :) .

Prin troaca ma refer ca bate, troncane, huruie, cutia nu e unt, etc. cam orice altceva decat o motoreta fina japoneza. E o motoreta vulgara, de neam prost, cu care e aproape imposibil sa scot consum mic. M-am prins dupa ce m-am urcat pe ea de ce zice lumea ca altele sunt plictisitoare. Cand apare modelul urmator o sa mi-l iau pe ala :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stii ca zicea cineva, japonezele sunt fine dar nu te iau prin surprindere cu nimic.

 

Fac un pic de flame, probabil :)), dar, cateodata, ce nu e japonez e poate mai fun. Doar atunci cand mergi cu ea.

 

Am sa calaresc si eu un ktm. Am mers pana acum cu 525 exc-ul, dar a fost in oras si cu stres pe cap ca nu ajungeam la stopuri jos nici macar cu un picior in aer. Trebuia sa il ridic pana sa ajunga genunchiul la 90 grade aproape, ca sa ating cu celalalt picior asfaltul. Noroc ca era usor.

 

Oricum, multumesc de raspuns, am terminat cu off-topicul. PS. daca o vinzi, voi fi pe faza.


» Post actualizat in 01 Apr 2018 19:09

Si oricum:

 

Editat de misionaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ala e, popular ii zice podul din Patra.

Asa-i.

Am gresit,e Rion-Antirion,mancasem un "n".:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate nu reusesc sa pun poze. Imi spune ca formatul jpg nu este suportat.

 

Am incercat docx si pdf si nu merge nimic. Poate e un firewall in computerul meu... cine stie. Nu-i nimic. Ma uit la pozele voastre....

Editat de ASFALT
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vad un bax de Leffe sub masa aia. Le bei sau sunt de prezentare? :wink:

 

 

Da. Le-am baut si acuma sunt goale. Asteapta sa le duc sa-mi iau banii pe sticle goale.

Le-am primit cadou. De felul meu nu beau aceasta marca dar nu e rea.

 

In lipsa de Silva neagra....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...