Sari la conținut

Sa tot fie Vara :) Sa ne distram !


M!rra
 Share

Postări Recomandate

da da ... sry :))

nu stiu cum mi-a venit in minte de Mtii Calimani :P .

Locatia e Valiug, Lacul Trei Ape , langa Muntele Semenic.

Sunt vreo 2 lacuri in zona... dar sunt frecventate in special de cei din Timisoara Resita Caransebes...

 

pe google maps , cauti '3 ape ' si gasesti locatia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Recomand zona Valiug atat prin padure cat si pe sosea. Personal am fost acolo doar cu bicicleta si am ramas impresionant de ceea ce poti gasi.

Pentru moto forest aventure poti apela la cei ce vin la aceasta cazare. Preturile sunt decente si discutiile la finalul zilei se tin cu tuica din acea regiune.

Din acea locatie exista 3 trasee dupa care te poti ghida facand inconjurul lacului. Evitati weekendurile calduroase, pe accel lac se creeaza ad-hoc un festival de manele cum n-ai mai vazut :P

 

Prin padure treaba sta cam asa.

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Recomand zona Valiug atat prin padure cat si pe sosea. Personal am fost acolo doar cu bicicleta si am ramas impresionant de ceea ce poti gasi.

Pentru moto forest aventure poti apela la cei ce vin la aceasta cazare. Preturile sunt decente si discutiile la finalul zilei se tin cu tuica din acea regiune.

Din acea locatie exista 3 trasee dupa care te poti ghida facand inconjurul lacului. Evitati weekendurile calduroase, pe accel lac se creeaza ad-hoc un festival de manele cum n-ai mai vazut :P

 

Prin padure treaba sta cam asa.

 

 

 

Super aventura!!

 

 

Unde esti tu dulce vara....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...