Jump to content

Recommended Posts

@Sinner® - Ai avut ceva probleme cu carburatia?

Dat fiind faptul ca bugetul este cam redus mai adaug si cateva motociclete de cilindree mai mica: CBF500, Kawasaki ER5

Nici o problemă, le-am sincronizat de doua ori în 7 ani de când am motocicleta. A doua oara nici nu erau f dereglate

Ulei schimbat, antigel, lichid de frână, filtrele, furca o data la 2-3 ani și aia a fost.

• 2 weeks later...

Prima eu zic ca e scumpă, a doua pare ok dacă mai negociezi puțin.

Eu nu as cere mai mult de 1800 euro pe a mea, din 2001,toba sport, belly Pen, cauciucuri dot2017...

La prima m-a atras ca are ABS. In schimb e cam veche si nici nu este inmatriculata. A doua este mai noua, arata mai bine si pare si mai bine intretinuta. Am vazut-o si ieri in trafic. E foarte aratoasa pe culoarea aceasta. Partea naspa e ca motocicleta este tot pe carburatie. Sa vorbesc cu proprietarul poate ma duc sa o vad zilele astea.

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

@Pandy arata foarte bine motocicleta dar m-ar interesa ceva mai nou. Oricum mersi de oferta.

@NOF - am vazut anuntul tau. Am vb si la telefon acu vreo doua saptamani, dar nu am mai ajuns la Galati. Vad ca ii cresc km motocicletei...dar ii creste si pretul :))))

• 3 weeks later...

@likety - mersi, dar am gasit intre timp.

Momentan motocicleta se afla la Berlin. Saptamana viitoare va merge cineva dupa acesta si sper ca pana la sfarsitul saptamanii sa-i scot si numere rosii, sa ma pot bucura de aceasta.

Va atasez si niste poze cu motorul :peace:

post-94487-0-52847500-1527930130_thumb.jpg

post-94487-0-39240700-1527930139_thumb.jpg

post-94487-0-46797500-1527930153_thumb.jpg

• 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...