Sari la conținut

Intrebare legata de costuri


SyDemon
 Share

Postări Recomandate

Salut,

 

Imi puteti spune orientativ care ar fi zona de pret in care s'ar incadra urmatoarele la un service respectabil:

 

- achizitie + schimbat placutele de frana cu un nou set complet&decent pt frana fata (motoreta din dotare BMW K1200R)

- inspectat/curatat filtrul aer sport K&N

- schimbat anvelopele vechi cu un set nou (anvelopele fiind achizitionate anterior deja) + echilibrat & presiune

- manopera

 

Merci frumos

Editat de SyDemon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi aduc aminte de un inginer ca isi facea pana la masina la leviere... dar ce pwla lui, avea Renault 9 (in 1990 era super masina). Amaratii cu Dacii si Trabant-uri se duceau la vulcanizare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nici psedeii nu mai ie cea fost ... hac ...

Ai de plm ... m'ai prins! Cum pixu lu' Gerula mai imi arat eu chipul in lume acum ca m'a dezvaluit bec ? :crack:

Revenind.. toate cele m'au ajuns 490 lei si initial ma gandeam sa merg in Bucuresti pt service pt ca .. fuck yes, sa vada lumea ca imi permit benzina + bonus plimbare. Dar cu ceata asta din CT care ne *utizeaza de cateva zile bune am renuntat.

Intrebarea era pt a face o comparatie intre ce preturi se practica in CT si restul tarii (Bucuresti) ca sa'mi satisfac chur-iozitatea :D

 

 

Ai bemveu și îți faci griji că te costă mult manopera...

Hai ca ai dat cea mai tare replica a ta . Bravo! Sunt fanul tau!

Editat de SyDemon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da cum boss .. cand un set de placutze de doamne-ajuta costa cat tot mezamplassu ... te-oi fi dus la servisu partidului ... hmmm

 

sau ... oi fi pus placute batute de gogu de la scularie ca ulei de dacie tot ai bagat in dansa...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu, eu sunt fanul tău!

Ba eu! Ba eu!

 

da cum boss .. cand un set de placutze de doamne-ajuta costa cat tot mezamplassu ... te-oi fi dus la servisu partidului ... hmmm

 

sau ... oi fi pus placute batute de gogu de la scularie ca ulei de dacie tot ai bagat in dansa...

De unde atâta ulei de Dacie, ulei de la cartofi boss cu omega 3 wtf.

 

Ai vrea tu sa știi unde și cine a făcut plăcuțele dar e secret. Nu îmi dau voie securiștii sa fac publice combinațiile noastre .

 

Pana corbulu de pârliți .. te doare mintea cu ăștia. Un răspuns pe subiect n'ar încropi .. da sunt tari in masele la trolat. Fi'mi'ar scârbă

Editat de SyDemon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...