Sari la conținut

Merge cineva la SMAEB?


lebada
 Share

Postări Recomandate

Pentru ca am fost anul trecut si nu mi-a placut. Plus de asta si daca vrei sa cumperi ceva , ba nu au marimile cele mai cautate(nu vorbesc de xxxxxl) , ba nu au modelele noi, etc. De banii de intrare mai bine bei 3 beri si cred ca esti mai castigat.

In schimb daca iti place sa casti ochii aiurea si sa pierzi timpul probabil ca este ok.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cat subiectivism! :)) Pune mana si du-te! Anul asta participa si Moto Guzzi! Anul trecut a fost Indian ca si premiera. Da, ar fi fost interesant sa fie niscai promotii la echipamente dar aia e.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vrei sa bati drumul de la Baia Mare pt rahatul ala de salon ? Mergi la Budapesta il faci in 50% din timpul necesar sa ajungi la Bucuresti . Am fost 2 ani la rand la Budapesta , nu e nici ala ceva de poveste dar oricum este peste SMAEB. Daca esti din Bucuresti poate merita sa mergi , dar sa bati atita drum pt salon clar nu se merita . Mai bine dai o tura in timpul si de banii aia . Pina la urma alegerea e a ta ...

Editat de JUST4TNT
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt ceva reduceri, nu fenomenale, dar probabil dacă faci mai multe cumpărături până la urmă poate se justifică prețul biletului de intrare. Spre exemplu la Caberg Duke 2 erau prețuri mai mici cam cu 50 de lei față de prețul de vânzare în magazin pentru același vânzător.

În schimb să bați drumul mai mult de 150 - 200 de km special pentru asta, nu știu dacă mai merită. Într-adevăr scutești ceva timp și alergătură văzând mai multe chestii deodată în același loc... dacă este de dragul clătitului ochilor.

Editat de Tetelu1980
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca te gandesti la cumparat la reducere clar nu merita, nu pretul biletului de intrare cat bani de benzina si drumul facut pana acolo.

La salonul auto SIAB de anul acesta a fost un numar de vizitatori record, cati oare au cumparat masini ? sau stergatoare (nici nu au fost accesorii) Te duci la salon sa iei contact cu lumea moto, sa vezi noutatile din domeniu ,alea putine care sunt insa destul de multe pentru piata moto de la noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vrei sa bati drumul de la Baia Mare pt rahatul ala de salon ? Mergi la Budapesta il faci in 50% din timpul necesar sa ajungi la Bucuresti . Am fost 2 ani la rand la Budapesta ,

 

Pe anul 2018 au suspendat salonul moto Budapesta din lipsă de expozanți principali. Inițial s-a retras Honda iar ulterior alții le-a urmat exemplul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vrei sa bati drumul de la Baia Mare pt rahatul ala de salon ? Mergi la Budapesta il faci in 50% din timpul necesar sa ajungi la Bucuresti . Am fost 2 ani la rand la Budapesta , nu e nici ala ceva de poveste dar oricum este peste SMAEB. Daca esti din Bucuresti poate merita sa mergi , dar sa bati atita drum pt salon clar nu se merita . Mai bine dai o tura in timpul si de banii aia . Pina la urma alegerea e a ta ...

Pai fiind din Baia Mare nu am fost niciodată la SMAEB si mi ar place sa vad motoare noi, sa imi cumpar ceva echipament si bineînțeles sa îmbin utilul cu plăcutul : ca doar as merge cu motorul !!!

» Post actualizat in 18 Apr 2018 07:58

Daca te gandesti la cumparat la reducere clar nu merita, nu pretul biletului de intrare cat bani de benzina si drumul facut pana acolo.

La salonul auto SIAB de anul acesta a fost un numar de vizitatori record, cati oare au cumparat masini ? sau stergatoare (nici nu au fost accesorii) Te duci la salon sa iei contact cu lumea moto, sa vezi noutatile din domeniu ,alea putine care sunt insa destul de multe pentru piata moto de la noi.

Da, unul din motive ar fi sa imi cumpar si ceva echipament

» Post actualizat in 18 Apr 2018 07:59

Pentru ca am fost anul trecut si nu mi-a placut. Plus de asta si daca vrei sa cumperi ceva , ba nu au marimile cele mai cautate(nu vorbesc de xxxxxl) , ba nu au modelele noi, etc. De banii de intrare mai bine bei 3 beri si cred ca esti mai castigat.

In schimb daca iti place sa casti ochii aiurea si sa pierzi timpul probabil ca este ok.

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...