Sari la conținut

Ro - Bg - Gr - Bg - Ro - via Corfu - 28 aprilie - 6 Mai


foxbat
 Share

Postări Recomandate

In speranta ca piciorul mi se rezolva plec cu mobra. ( catelul ramana acasa)

 

daca nu ma simt bine, conserva ( same, catelul ramane acasa) si inchiriez ceva pe insula (Corfu)

 

sunt undeva pe la 2500 km roud trip

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In speranta ca piciorul mi se rezolva plec cu mobra. ( catelul ramana acasa)

 

daca nu ma simt bine, conserva ( same, catelul ramane acasa) si inchiriez ceva pe insula (Corfu)

 

sunt undeva pe la 2500 km roud trip

la atatea zile libere ... iar fara job?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) Dragutii de voi, bmmw-isti amandoi, nu ?:)

 

Deocamdata sunt" free Concediu Medical", primul in viata. Nici cardul de sanatate nu era activat..

 

si eu va iubesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai..e de plimbat pe ea. vrei sa ti pove eu sa te uiti un pic pe tripadvior? eu am mai fost asa ca am chef de "gustat".

Si vis-a vis e Albania :) pe care vreau s o calc pste 1 luna

 

pe insula sunt si niscai pietre(istorie), mare beton, mancare tot asa, cateva plaje super! ( nu ca n-ar fi toate super):).

au si viata de "noapte" au si pentru "autisti" ( ca mine)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-am uitat ieri pe tripadvisor, cele scrise acolo nu justifica un drum de 2500 km in luna aprilie, de vineri pina marti.

Ceea ce mi se pare cel putin ciudat, este ca acest forum de excursii s-a dus complet pe apa sambetei. Avem zile libere, e frumos si nu vad nici macar o propunere de MERS CU MOTOCICLETA. Ma refer la trasee de motocicleta, nu tranzit Bulgaria si masa/casa in Thassos. Trist, foarte trist. Probabil ca cei care mai calatoresc pentru placerea de a merge pe motocicleta se organizeaza altfel si sunt grup inchis.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Exact, se merge foarte bine cu nevasta in spate, daca este a altuia e si mai bine.

AMIN....

ps.. cu o mica rectificare ... ' si mai bine' se traransforma in CEL MAI BINE😂😂😂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AMIN....

ps.. cu o mica rectificare ... ' si mai bine' se traransforma in CEL MAI BINE

iar te lauzi ?

 

hai, baga, CV, poze fata/profil, cont in banca alea alea. daca mi place o testez.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ceea ce mi se pare cel putin ciudat, este ca acest forum de excursii s-a dus complet pe apa sambetei. Avem zile libere, e frumos si nu vad nici macar o propunere de MERS CU MOTOCICLETA. Ma refer la trasee de motocicleta, nu tranzit Bulgaria si masa/casa in Thassos. Trist, foarte trist. Probabil ca cei care mai calatoresc pentru placerea de a merge pe motocicleta se organizeaza altfel si sunt grup inchis.

 

Cand e de mers in grup trebuie sa se potriveasca tipurile de motociclete si stilul de mers. Daca iei la intamplare niste oameni care au in comun doar ca merg pe 2-3 roti si ca au cateva zile libere, sunt foarte mici sansele sa-ti iasa o excursie frumoasa, sau macar suportabila pentru toata lumea.

 

Dar da, parca din ce in ce mai rare plimbarile. Oamenii imbatranesc, familia / jobul necesita mai mult timp etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu inteleg cine va tine sa va plimbati singurei?

Eu de exemplu in Pitesti nu stiu decat un alt baiat cu moto, dar e total diferita de a mea si nici nu ne-am prea suprapus cu iesirile. Asa ca ii dau bice de unul singur :hug:

Editat de TheHuskyCrobats
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai linistit, ca nu raman acasa. Era vorba doar de o constatare: 3 motociclete pe strada si sute de useri online, apare un accident - gramada pe topicul ala si exemplele pot continua. Ce ma interesa pe mine era doar o propunere de destinatie unde n-am mai fost, ca sunt in pana de idei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai la vara, prin iunie pentru Albania poate merg din nou, sa vad daca ne potrivim la date. Merge chiar si un Corfu ca nu am mai fost de mult, acum chiar nu se merita, din 4 zile 2 sint pe drum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...