Sari la conținut

Veliko Tarnovo si imprejurimi


Postări Recomandate

Salutari!

Prima iesire cu moto de anul asta, aproape pe la vecini.

Cateva filme:

 

 

 

 

Urmeaza si altele

Editat de Kosh
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daaa...

Era deja tarziu si nu mai aveam timp pentru explorat.

De vazut in 4K:
in full screen, pe desktop/laptop "trageti" cu mouse-ul de film

pe telefon/tableta, da full screen si apoi misca stanga/dreapta sus/jos

Editat de Kosh
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut.

Cred ca ti am mai spus.

Prea mult "bla bla" in filmele tale.

Ca idee- nu e relevant deloc sa pui filmulet cu toata informatia dintr-un drum (in 9 minute de film cred ca 90% e junk).

 

am cochetat si eu o vreme cu asta si in final am realizat ca nu asa se face treaba.

Vorbesc in ideea ca vrei sa faci ceva frumos si cu informatie utila si artisitic. Daca pui filme de "documentare" , gen "Bucuresti - Makaza 9 ore de film", atunci ignora ce am zis.

Ca idee, uita-te la cum face filmulele Ianachim - dinamic, cu secvente scurte si diferite. Practic in 3minute de filmulet la el "incap" cel putin 60 de minute de la tine:)

 

Sper ca nu te superi- am comentat pnetru ca stiu bine zona pe care ai filmat-o in Bg si cam cat e "informatie faina " si respectiv" MB irositi".

 

Bafta.

 

PS In plus nu stiu cati din cei care se dau cu motorul stau sa priveasca atata amar de film :) . Iarna a trecut :)

Bafta si drumuri bune.

 

PS - nu te-am vazut la intalnirea Hayabusisitulor de la Rasnov anul asta:-P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A intalnit un ''Roman'' pe drum si nu a mai putut depasi ...de aici si lipsa :))))

 

Lasa bre omul in pace ...ca nu si-a propus un target de vizualizari. Nu-ti place , treci mai departe

de unde ai scos-o ca am ceva cu omu'? ( in afara de faptul ca daca posteaza ceva , 80 % pagina e semnatura lui :)) ) ?

I-am dat niste sfaturi fiindca "la vremea mea" si eu faceam aceleasi greseli si am adunat TB de "junk". El il si publica .

Cum poate cineva sa invete ceva daca nu din feedback-ul celor pentru care posteaza ?

 

Sincer Bg imi place rau. asa ca numai de bine sa fie si km multi si frumosi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc ptr sfaturi!
Filmele le fac cum pot dar mai ales, pentru mine. Daca le pun pe youtube o fac ptr ca nu pastrez NIMIC pe calculatoarele proprii (exceptand o selectie de imagini).

Intrunirea de la Rasnov a fost intr-o perioada in care eram foarte aglomerat. Si p'asta din iunie o pierd.

 

Fiecare are stilul sau de creatie. Eu vreau ca peste ani, sa am posibilitatea sa vad mai mult de 3 min din acea plimbare.

Cele 360° sunt facute cu Xiaomi Mijia Sphere!

 

Vroiam sa-mi iau o drona dar, dupa ce-am citit despre cat de mari sunt amenzile peste tot, si cum te da lumea in gat la politie (nu numai in Ro), m-am razgandit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc ptr sfaturi!

Filmele le fac cum pot dar mai ales, pentru mine. Daca le pun pe youtube o fac ptr ca nu pastrez NIMIC pe calculatoarele proprii (exceptand o selectie de imagini).

Intrunirea de la Rasnov a fost intr-o perioada in care eram foarte aglomerat. Si p'asta din iunie o pierd.

 

Fiecare are stilul sau de creatie. Eu vreau ca peste ani, sa am posibilitatea sa vad mai mult de 3 min din acea plimbare.

Cele 360° sunt facute cu Xiaomi Mijia Sphere!

 

Vroiam sa-mi iau o drona dar, dupa ce-am citit despre cat de mari sunt amenzile peste tot, si cum te da lumea in gat la politie (nu numai in Ro), m-am razgandit.

 

ok mersi, e destul de scumpa totusi, credeam ca e vreun program ceva :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am eu un la vanzare, la 1000 RON:
Nikon KeyMission 360

A intalnit un ''Roman'' pe drum si nu a mai putut depasi ...de aici si lipsa :))))


Orice prost poate merge tare cu Hayabusa. Provocarea este sa mergi incet.
Mai ales cand ai si nevasta pasagera.

Editat de Kosh
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...